Şimdi Ara

ipod almak istyrm ama hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben apple ipod almak istyrm siyahından ama karrsızım 30 mu 60 gb mı ? kafamdaki sru işareti şu 60 lık üretilmyr ve 80 ne zamn gelir trkiyeye ayrıca fiyatlar hakkında bilgi alablrmym yrumlarınızı beklyrm... saolun ...

• kardeş şu anda apple 30 gb liklerde %30 indirim var. bende çarşamba günü ipod nano aldım orada listede 80 liğin geldiğini gördüm ama fiyatını hatırlamıyorum açıkcası.

eğer paran varsa 80 liği al derim ama bana 30 gb yeter üstelik indirime girmiş diyorsan da onu al.

ama ben devamlı yanımda taşırım taşıma sorunu en az olsun diyorsan nano 8gb siyah al. pişman olmazsın

http://estore.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa/wa/urunList?grup_id=212330

• saolasın teşekrler
    ama sanırım 8 gb yetmez gbi
    bu yzden en az 30 düşünyrm
    60 da olabilir ama üretimden kalkması sizce 1 srun mu?
    ve 80 lik ne kadar olacak?
    yorumlar hala beklenyr...
    teşekrler...
  • aslında 8 gb hayli hayli yeter. o kadar şarkıyı günlerce dinlemeye kalksan yine de bitiremezsin.

burada kullanım amacına göre alman gerekiyor boşuna kullanmayacağın özelliğe para vermeye değmez. bildiğin gibi ipod ile başka bilgisayara mp3 vs atamıyorsun onun için 80gb lik ipod şahsen ben almam sonuçta 80 gb lik veriyi ben başka bilgisayara taşıyamayacaksam ne anladım. yolda video falan da izlemem zaten diyorsan bence 30 luk al. zira fiyatlarına baktıysan baya bir fiyat ve biraz da ağırlık farkı var.

ben sadece yolda müzik dinlerim film izlemem. taşıması rahat olsun diyorsan nano almanı tavsiye ederim
  • 30gb-80gb gibi kapasiteler insanların gözünü boyamak için yapılan hileler.apple sırf gündemde kalmak için 60gb ı yükseltti 80 gb yaptı.60gb yetmiyomuş gibi.malum tüketici grubunun anlamsız bir şekilde ağzı sulanmaya başladı.her zamanki gibi.Şu laptoplar bile 40-60gb olarak üretilmeye devam ediyor.sizce haksızmıyım.bir mp3 çalar için 2-4 gb fazlası saçmalık.tabi sadece müzik istiyorsan.
  • haklısın 60 ın yerine 80 gb göz boyama...
    ama sanırım 30 dan aşağı almayı düşünmüyüm bu yzden sanırım hem kampayanda olmasından dolayı da 30 luk alacağım
    teşekkrler arkadaşlar...
    hala yorumlarınız beklenyr
  • 80 lik bence anlamsız ve daha pahalı
  • hemde çok kalın!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: dmc_dmx_mim

80 lik bence anlamsız ve daha pahalı
  • katılıyorsun yani
  • en mantıklısı 30 gb hayli hayli yeter zaten 80 ligin mantıgı ne 80 gb mp atsan ona aldıgın ipod un tüm ömrü boyunca bile hepsini dinleme fırsatın olmaz
  • saolun arkadaşlar sanırım 30 luk beni beklyr bir alayım ben sizleri yne rahatsız ederim daha öğrenecez bozacaz yeniden yapacaz teşekkürler...
  • ha bu arada beyaz renk de alma ,çizilmeye başlayınca anlarsın ne demek istedigimi
  • karar verildi o zaman 30 gb siyah ... hadi hayırlı olsun bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.