Şimdi Ara

Ipod Classic Açılmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabah, kalktığımda cihazın açolmadığını farkettim. Resetlemeyi denedim olmadı. Pil bitmiş mi dedim, geceden dolu olduğunu bilmeme rağmen tekrar şarj ettim. Bir değişiklik olmadı. Cihazı bilgisayara bağladığım zaman aygıt bulundu sesi geliyor yalnız harddisk görülmüyor. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Yoksa bana yarın servis yolları gözükecek.

• Eğer yapabiliyorsan iTunes üzerinden iPod'u Restore etmeyi dene. Bu da işe yaramazsa en sağlıklı çözüm servise götürmek olacaktır.
  • Hallettim arkadaşlar, tamamen benim yanlış anlamam ve yönlendirilmemden kaynaklandı. LacinPro arkadaşa da teşekkür ederim.
  • Rica ederim
  • arkadasım nasıl düzelttiğini öğrenebilirmiyim benim ipod umda gitti bugun 2008 de yazmışsın ama belki cevap gelir diye ümit ediyorum. Müzik dinledim daha sonra uykuya alıp kilidi kapadım sonra açmayı denedim açılmıyor cebimdeydi dışardaydım bazı forum sitelerinde soğuktan olabileceği ve sonra düzeliceği yazıyor. Nasıl düzeltirim yardım çok önemli :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirsak -- 13 Kasım 2011; 20:51:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.