Şimdi Ara

Iraktaki görünmeyen tablo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Irakta aşırı derecede insanı yardımdan fazla silah yardımı yapılıyor. Ama gözlerden kaçan bir tablo söz konusu bu tablo-
    Iraktaki kürt topluluğuna peşmerge ve pkk ya silah yardımında Abd her zaman olduğu gibi güç süzün yanında babasının yada petrolün hayrı namı bilinmez yada doğudaki kullanacağı maşa için mi bilinmiyor .Verilen silahlar çok ağır silahlar iki kg metreden zırhlı aracı dele bilen sniper ve m16 bunlar sadece bilinenleri Almanya'da yüreği dayanmadığından sessiz kalmamak için silah vermek için hazır olduğunu ne zaman isterlerse hemen verileceğini söyledi geçmiş zamanda pkk gizlice silah servis edenler şimdi pkk gayet rahat şekilde verdiği silahlarla son çıkan ve en yeni silahlarla donatılan bir ordu haline getirecek zaten getiriliyor daha sonra savaş bitince alın silahları sağ olun demicekler her halde yine silah yardımında bulunacak ülkeler suriye ve ıraktaki işkal ettikleri kürt bölgeri olarak tabir ettikleri toprakları birleştirip devlet kurulacak artık orta doğudaki yürek yemişcesine tavırlar sergiliyecekler ve ülkemize kafa tutar hala gelicek ve doğuyu kendisine katmak istiyecek ve toprakları genişletmeye devam edecek Türkiye den toprak alabilirler mi orası da bilinmiyor ama bir gerçek var tüm dünya kürtlerin devlet kurması için can atıyor daha geçen gün papa ile ilgili haber okudum kürtdistana gitmek için hazır olduğunu söyledi baya şaşırdım bakalım ilerde ne olacak ışid ise tamamen bence kürtlerin devlet kurmasında yardımcı bir piyondur suriye de başarı elde ettiler kürt bölgesi oluşturdular ırak kaldı o da oldu sayılır her zamanki gibi bu olayda israil ve kankası Abd nin orta doğuda arap baharı gibi bir tiyatrodur.

• dümdüz kayıyorumj şuan.çıkar yol bulamıyorum
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Bu tarz Ülkeler sanat için tablo yaptımı bilin ki olayı tamamen büyütüp sinsi palanını hücre haline getirir önemli olan merak edip bakmaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.