Şimdi Ara

İron İmpact (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmakiss

priestler master olunca warrior silahları atack wermeye başlar master olmadan once hiç bir warrior silahı atak wermez priestlere

Sen raptor takan priest gördünmü.
    Sadece master priestlere sword attack verir.
    Lütfen oynamayan bilmeyen bilgi vermeye çalışmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K2MosTHackeR

Ironİmpact
    HellBreaker

En iyi priest silahlarıdır...Warriorlar Ironİmpact kullanmaz...

ya kardeş sen ne dion yaw nasıl warior iron impact kullanmaz raptordan daha fazla ap si war wede millet spear defans taşıo yanında weya dd sende ki breakera girio adama wurdugun dmg daha çok oluyo bişiyi bilmeden yorum yapma
  • Iron Impact in atağı raptordan azdır ve bir clubtır.
    Spear defence takan olunca club çekmek mantıklı olabilir ancak ne kadar ekonomik tartışılır.
    Çünkü iron impact raptor kadar pahalıdır.
    Ayrıca bu iron impact i bu kadar abartmanız çok saçma sadece bir priest için club.
    Masterdan sonra sword takmanın daha mantıklı olduğunu daha önce onlarca defa yazdım açıkladım bunu izlediğiniz her battle priest videosunda görebilirsiniz.
    Warriora gelince onlara her türlü strenght beklentisi olan silah attack verir.
    Club(iron impact, impact), spear(totomic spear,harpoon), long spear(raptor, glave),axe(blade axe,giantic axe), sword(mirage sword, durandal).
    Lütfen bu konuyu burda kapatınız.
    Battle priest silahları konusunda arama yaptırınız. Warrior silahları konusuda yeterince açık zaten biçok topic te var bu konunun 2 sayfayı bulmaması gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaNcErJaCk

quote:

Orjinalden alıntı: karizmakiss

priestler master olunca warrior silahları atack wermeye başlar master olmadan once hiç bir warrior silahı atak wermez priestlere

Sen raptor takan priest gördünmü.
    Sadece master priestlere sword attack verir.
    Lütfen oynamayan bilmeyen bilgi vermeye çalışmasın.

Warriorla Oynarken B. Priest Arkadasimla Silahlari Deismistik. O Benim Raptor +8 ile Ben Onun Ms +8 ile Baya Bi Makara Yapmiştik İşin Aslina Gelince MS Orjinal Olarak Warrior Silahidir.. Oyuna Yeni Char Acarken Elmorad BArbarian Warrioru Sectiginizde Elinde Ms+8 Oldugunu Gorursunuz Ama Gerek Rangesinin Dusuk Olmasi Gerekse Alternatifinin Cok Olmasi NEdeni İle Warriorlar Tarafından Tercih Edilmez... Priestlerin Asil Silahi İse Iron IUmpacttir.. Ama Maliyeti ve Cok Fazla Ap Değişmemesi Nedeni İle MS Tercih Edilir.. NOKTA...

• BU SİLAHI PRİEST KULLANIR WARIOR NE YAPSINN
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonmezkutay

BU SİLAHI PRİEST KULLANIR WARIOR NE YAPSINN

Hayatinda Nekadar Warrior Oynadın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stalkerx

Genelde her warrior üzerinde bir hell breaker veya iron impact taşımalıdır. Neden derseniz, ben bir asassin olarak bi warriora girişmeden önce spear defans ayaklık, kafalık ve hatta talia giyiyorum, en baba warrior en fazla 200 vurabiliyor , öldürmesi imkansız yani. İşte bu yüzden bu durumda warrior un iron impact veya hell breaker kullanması lazım. Aynı durum priest lara karşı da geçerli, baktın ki az vuruyorsun adamda spear def var, hemen iron impact alırsın eline.

Ama tabii ki normalde iron impact ve hell breaker priest silahıdır.

spear defanslı biri karşıma çıktığında axe'ımı elime alıyorum ve sorun kalmıyor, dediğin şeylerden daha faydalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABORRR

quote:

Orjinalden alıntı: uur92

Ironİmpact
    HellBreaker

En iyi priest silahlarıdır...Warriorlar Ironİmpact kullanmaz...

ek olarak priest mirage kullanmaz

benden de ek olarak adam orada mirage sword dan bahsediyor...
    mirage dagger deil...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.