Şimdi Ara

İŞ HAKKINDA FİKİR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese mrbalar farklı bi hakkında yardımlarınızı istiyorum...İş olarak Paintball kendimize ait 1000 m2 kare kapalı alan var buraya bu işi açmayı düşünüyorum iş yerimizde Erzurum'da merkezi konumda içi boş olarak duruyor..bu arada Erzurum da bu sene 100 bin üniversite öğrencisi var liseler hariç bu bilgiyi üniversite öğrencileri bu oyunu tercşh ettiği için paylaşıyorum..sizce bu iş nasıldır ? kazancı,getirisi,götürüsü nedir? açmalımıyım ? herkesin fikirlerine saygım sonsuz teşekkürler..ayrıca isim olarakta yardımcı olursanız çok sevinirim (.....) PAİNTBALL..

• 100 bin üniversite öğrencisi ?
  • evet aynen öyle geçen sene 90 bindi bu sene 100 bin öğrenci ilk 5 te zaten :) siz konu hakkında yardımcı olurmusunuz bi fikriniz var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: focustrans

100 bin üniversite öğrencisi ?

http://www.sabah.com.tr/Egitim/2012/08/28/ataturk-universitesinde-ogrenci-sayisi-90-bini-asti okuyun bi isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taggest

evet aynen öyle geçen sene 90 bindi bu sene 100 bin öğrenci ilk 5 te zaten :) siz konu hakkında yardımcı olurmusunuz bi fikriniz var mı hocam?

Maşallah diyorum hocam 100 bin çok büyük bi sayı.

Konuya gelecek olursak inanın hiç bilgim yok bu konuda ama tutma şansını yüksek olarak görüyorum.Çünkğ gençlerin ilgi gösterdiği bi oyun İnşallah dilediğiniz gibi bi iş kurup idealinizdeki parayı kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: focustrans

quote:

evet aynen öyle geçen sene 90 bindi bu sene 100 bin öğrenci ilk 5 te zaten :) siz konu hakkında yardımcı olurmusunuz bi fikriniz var mı hocam?

Maşallah diyorum hocam 100 bin çok büyük bi sayı.

Konuya gelecek olursak inanın hiç bilgim yok bu konuda ama tutma şansını yüksek olarak görüyorum.Çünkğ gençlerin ilgi gösterdiği bi oyun İnşallah dilediğiniz gibi bi iş kurup idealinizdeki parayı kazanırsınız.

Aynen öyle oldukça büyük bi rakam 100 bin :) Ayrıca iyi dilekleriniz için Allah razı olsun hocam teşekkürler..
  • Kişi başı para alındığından karlı iş bence bide ekstra mermiye para vermiştik.
    -Ama nasıl oynandığını anlatan adam çok artisti arkası dönük atış falan yapıyodu tecrübeli varsa gelsin dedi bende 6 sene counter oynamışlığım var awp masterim dedim kahkaha atıp aşalamıştı.
  • Beylikdüzünde bi yer vardı hem paintball hem gokart bulunuyordu bayada is yapıyordu paintballi bilmem ama gokartta baya is var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

Beylikdüzünde bi yer vardı hem paintball hem gokart bulunuyordu bayada is yapıyordu paintballi bilmem ama gokartta baya is var.

Go kartta bi donem kazaniyo burada var adam ekmegini yedi devrediyor simdi surekliligi olan bi is diye dusunmuyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

Beylikdüzünde bi yer vardı hem paintball hem gokart bulunuyordu bayada is yapıyordu paintballi bilmem ama gokartta baya is var.

Go kartta bi donem kazaniyo burada var adam ekmegini yedi devrediyor simdi surekliligi olan bi is diye dusunmuyorum..

Yere göre degişir ama bagcılarda spor tesisin altına kurmuslar otoparka baya büyük gece 5 e kadar açık adamlar sürekli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.