Şimdi Ara

iş lazım beyler ne olursa olsun razıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi haftalık 80 lirayada değil. Her gün 1.5 paket sigara içiyorum hadi çalışırken içmedim yarım paket içtim desek 2 günde 1 paket parliament almam gerekecek. Bu konu ayrı. Bugün burger kingde işe başlamıştım adamlar bi daha gelme dediler bende gitmiycem.

Ankarada iş arıyorum. Boy 1.83 kilo 73.6 dış görünüş: kahverengi saçlı kahverengi gözlü beyaz tenli türk uyruklu müslüman biriyim. Yaşım 17. Yani yapabileceğim işler kısıtlı. Babamdan 1 sene daha sigortam var onun düşmemesi için sigortasız yevmiyeli olarak en az 25 lira kazanabileceğim bir iş arıyorum. Yer: Eryaman. İş yeri eryamana uzak olabilir. Yemek işverenden yol benden. Gördüğünüz bir ilan veya tanıdığınız eleman arayan pazar gününü kesinlikle tatil veren bir iş arıyorum. Talep ettiğim ücret: GÜNLÜK OLARAK VERİLMEK ÜZERE !EN AZ! 25 TL'dir.

Not: uzak olabilir dedik diye kazan, kızılcahamam, polatlıda olmaz yani. Ulus, sıhhiye, yenimahalle, kızılay, bahçeli, demet gibi.

• Takip bende çankayadayım bende arıyorum
  •  iş lazım beyler ne olursa olsun razıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean Wincheaster -- 12 Haziran 2014; 4:09:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Takip bende çankayadayım bende arıyorum

Yaşını ve bilgilerini pmden gönder hocam bulursam seni arayabilmem içinde bi telefon numarası da gönder
  • Aynı ben işte. Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon Sperm

Aynı ben işte. Takipteyim

Ankara?
  • Adam VIP sanıyor kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TukurukcuHoca

quote:

Ankara?

Evet Ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Adam VIP sanıyor kendini.

Vip sanmıyorum inşaatçıya bile günde 90 lira veriyorlar babamın şantiye şefliğini yaptığı otel inşaatında.
  • quote:

tek takıldıgım nokta burgerdan neden kovuldun ?
  • Sar böbrişleri
  • quote:

quote:

quote:

Ankara?

Evet Ankara

O zaman pmden bilgileri alayım. Yaş ve telefon numarası yeterli olacaktır. Telefon numarası olurda iki kişi arayan bir iş bulursam sana/size ulaşabileyim diye, yaş ise işverene senin/sizin hakkında bilgi verebileyim ve seninle/sizinle görüşürken söyleyeceğim kelimeleri daha dikkatli seçebileyim diye.

• Aynen bende sigortasız iş arıyorum yaşım 19 yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞIMŞEK -- 12 Haziran 2014; 4:25:14 >
  • quote:

quote:

Vip sanmıyorum inşaatçıya bile günde 90 lira veriyorlar babamın şantiye şefliğini yaptığı otel inşaatında.

Vasfin nedir peki inşaatçı dediğin adamın bir vasfı var sen ne yapiyorsun.

Tavsiyem eğer kısa süre çalışacaksın belirtme süresini yoksa iş bbulamazsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara?

Evet Ankara

O zaman pmden bilgileri alayım. Yaş ve telefon numarası yeterli olacaktır. Telefon numarası olurda iki kişi arayan bir iş bulursam sana/size ulaşabileyim diye, yaş ise işverene senin/sizin hakkında bilgi verebileyim ve seninle/sizinle görüşürken söyleyeceğim kelimeleri daha dikkatli seçebileyim diye.

Alıntıları Göster
    Burger dan niye kovuldun

• Allah yardimcin olsun dostum umarım bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞIMŞEK

Aynen bende sigortasız iş arıyorum yaşım 19 yardımcı olursanız çok sevinirim

Abiciğim senin yaşın sigorta için yeterli sigorta yaptırsan hem senin için hemde işveren için daha iyidir. Ama bizim yaşımız küçük annem babalarımızdan güvencemiz var ve yaz için iş arıyoruz. Bu arada migrosla gidip görüşürseniz günlük 65 lira gibi bir para veriyorlar sigorta da yapıyorlar yemek onlardan yolsa personel servisi var. İyi iş ama beni yaşın küçük diye almamışlardı.
  • quote:

quote:

Abiciğim senin yaşın sigorta için yeterli sigorta yaptırsan hem senin için hemde işveren için daha iyidir. Ama bizim yaşımız küçük annem babalarımızdan güvencemiz var ve yaz için iş arıyoruz. Bu arada migrosla gidip görüşürseniz günlük 65 lira gibi bir para veriyorlar sigorta da yapıyorlar yemek onlardan yolsa personel servisi var. İyi iş ama beni yaşın küçük diye almamışlardı.

Babamdan sigortam ve yeşil pasaportum var 25 yaşına kadar olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

Vasfin nedir peki inşaatçı dediğin adamın bir vasfı var sen ne yapiyorsun.

Tavsiyem eğer kısa süre çalışacaksın belirtme süresini yoksa iş bbulamazsin.

Vasfım komi şefliği, fotoğrafçılık, halıyıkamada yıkama ve servis elemanlığı pamukkalede muavinlik, çaycılık vesaire çok iş yaptım

• quote:

quote:

quote:

Babamdan sigortam ve yeşil pasaportum var 25 yaşına kadar olmaz.

Babadan sigorta 18 yaşını geçince kesiliyor. Babanız sizin adınıza sigorta primi yatırıyor olabilir ama bu onun güvencesi altında olduğunuz anlamına gelmez. Babam emekli oldu ve özel şirkette çalışmaya başladı hem SGK güvencem hemde SSK güvencem var. Ama seneye 11 nisanda bu güvenceden çıkıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.