Şimdi Ara

isilionlu Clanıma ne oldu yardım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    38K bağışlanmıştı bende Ally pelerinini Değiştirdim. 150m ve 36k np istedi.

Clanın NP si 1k kalmıştı 1 hafta böyle gitti fakat bu gün isi gitmiş G2 olmuş clan
    Neden böyle oldu arkadaşlar
    Ne yapmam lazım isi geri gelmesi için Ticket atsam düzelirmi

• yardım ????????
  • Bildigim Kadarıyla İsilion Yani Accredition Clanlar Clanın Toplam Np'si 720k Yani G1'den Asagı Düşse Dahi İsilion Düşmemesi Lazım Hatta Ve Hatta Beramus _Dieorkill_ Clanı Vardı Kingofknighttan ve resmi siteden baktıgımda 25k np ile accredition grade 5 olarak devam ediyordu hayatına yani acıkcası seninki ilginc bir durum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßold_Mg -- 27 Mayıs 2009; 21:38:11 >
  • bizim clandada mesela clanan 120k bağıs var normal clan np mizse 50k civarı acredite grade 5 olarak duruyor arkadasın bahsettiği gibi acrediteyi birkez aldınızmı isilon kestiklten sonra gitmiyor

yanlız arkadaslar bizim clanda bir bug var çözemedim hala clandaki tüm üyelerin listesi önceden görünüyordun oyuna girsin girmesinler fakat suan liste görünmüyor clan 36 kişi görünüyor ama 8 kişi anca online olabiliyoruz son olarakda alt clanlardan birini bir türlü ally den cıkartamıyorum sebebi ne olabilir bunun
  • Server IONA'mı
  • ne bileyim artık Accredition yazmıyor Traide gibi bşy yazıyor G2 gözüküyor :(
    ne yapmam gerek bu problemle ilgili bir ticket örneği varmı yazarsanız sevinirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.