Şimdi Ara

Isıloon hakkında. KOTOKO( DIEZ GM Sİ) Isiloon da BAN yağdırdı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
17.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

Orjinalden alıntı: mertalp

quote:

Orjinalden alıntı: bLuEnT_TR

quote:

quote:

Arkadaşlar dün gece saat 22:00 da kafece isiloon kesmeye gittik. Her gün 22:00 de gideriz ve bugüne kadar bişi olmadı ama dün diez gm si KOTOKO bütün charları banladı. Banlanan charların 5 tanesi 70 lvl diğerleride 62-67 arası kısaca diezin bütün sağlam humanları gümbürtüye gitti diyebiliriz. Asıl sormak istediğim Isıloon bir Bug Abusemidir_??? Çünkü O hayvanı kesmek çok zor siz,nde bildiğiniz gibi. Ancak onun etrafını sarmanız gerekiyor ve hiç durmadan skilleri yağdırmanız gerekiyor. Aradan bi kurtulursa 1 tek kişiyi bile ayakta bırakmayan bu hayvan yüzünden dün gece bütün emekler yerle bir oldu. Siteden baktım ban sebebi die Bug abuse demiş... Isiloon bir bug abusemidir ve ban açılsın diye 30 gün bekliyecekmiyiz. Fotoğraflar evdeki PC de ben isyerinden yazıorum. Aksam ekleyebilrim. bilgisi olanlar aydınlatırsa iyi olur arkadaşlar. Saygılar...

quote:

Buradaki "Bug kullanma" şekli nasıl oluyor anlamadım. Mage'lerin kesmesi bir bug kullanma mıdır? Isiloon'un uzaktan vuruşu çok güçlü değil. Normal kesiliş şeklinde Warrior'lar tank oluyor Mage'ler de dışarıdan yardım ediyor. Bunda nerede bir bug suistimali var?

O halde bizzat GM'in kendisinin düzenlediği 'Boss event'lerde herkes bug kullanıyor. Yüzlerce kişi vuruyor bu yüzden canavarlar onlara vuramıyor. Bu şekilde Volcanic Rock bile kesiliyor. O halde bu Boss Event'lere katılanların da banlanması gerekir, hatta GM'in de bunu bile bile böyle bir event düzenlediği ve olanlara göz yumduğu için işten çıkarılması gerekmez mi.

kesinlikle yanlış düşünüyosunuz
    keşke haksız yere banlandınız diyebilseydim ama
    bariz bi şekilde haketmişsiniz yani ve hala nasıl savunabiliyorsunuz ki kendinizi
    oyunun en guclu canavarlarından Isiloon'u bir mage ki golem i bile buff ile kesemeyen mage
    buff sız bir sekilde Isiloon kesior ve burda bi yanlıslık yok diyorsunuz ben size daha ne diyim
    o kadar haksız yere item cıkarmıssınız banlandınız bari 30 gun bekleyin bide ırkcılık falan demeyin

kardeş topic i tam okumamışsın! Boss event konusunu yine açtırma bana!!!!

bikere mantıklı konuşmuyosun alıntı yaptıgım mesajlardan Citizen inkinde boss event konusu acılmıs
    boss event ayrı bisi gm istedigi zaman yapar ve amacı zaten herkes dalsın atraksion olsun item cıksın
    ama normaldeki Isiloon aynı sey deil sen istedigin kadar kesersin gm sınır koyamaz ona istedigin kadar item cıkarırsın
    Boss event da gm isterse item cıkarırsın ..
    umarım anlamıssındır

"Boss Event'de yapılabilir o GM izinli bug suistimali" demeye getiriyorsunuz yani. Açıkçası sizi tartışılacak kadar ciddi göremedim.

evet Gm izinli bug suistimali demeye getiriyorum..
    Ve bu gunde 24 saat Isiloon kesmekle aynı şey deil
    Gm bunu ayda yılda bir yapar insanlar item dusursun die zaten cıkacak item bellidir.
    Fakat sen bunu istedigin zaman yaparsan isin suyunu cıkarırsın arkadas kendi agzıyla dedi "Biz onlardan onlarca çıkardık"
    Sözü aynen böyle ..

• Keşke 30 değil 3300 gün ceza verselerdi de aklıları adam gibi başına gelseydi.
  • walla ne dielim geçmiş olsun bu arada hiç iyi bi item düşürdünüzmü?
  • arkadasım bu gmler bazen karus human ayrımdılığı yapıolar cyhberde herseyı yaptı ama su anda herkes hersey muthıs humanlar hak ettığı yerde orclar ... oldu sızde bole bısey olms olabılır ısılıoonun bug abuse ıle hıcbır ılgısı yoqqqqqq gm ye
  • bişey sorucam:
    biz o gün clanımız ile iso ya gidicektik.
    ama bizden önce gelmiş clan vardı
    dalmamışlardı daha.
    biz clanca bi köşeye çekildik oturduk.
    bi baktım mageler çekti. ama bi süre sonra iso durdu. uzaktan daldı .
    hiçte öle etrafını sarmadılar. şimdi bi yerden sonra iso gelmiyo duruyo orda. galiba bu bug yapmak ?????
    ben hayatımda ilk defa isoya gitmiştim. ama isonun bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. 1- 2 kişi yattı .
    sanırım bu bug.. bi party mage bi party tank bi party drainci vardı onlarda. neden isiloon bi süre sonra duruyo ????
    neden ilerlemiyo ???
    neden gelip dalmıyo ?
    o adamlar bug mı yaptı ?
  • sizi banlayan gm nin ellerini öpeyim
  • acık ve net konusayım uzuldum dıyemem cunku dıez de hh lar ısılon un basına kamp kurmuslar Isılon un bır bugu vardır ve kesmesı cok kolay o bug hatta 3 bugu var hakkınızla kessenız eyvallah..bug kullanıp kesmıssınız hak etmıssınız.+ olarak oyunda turk dusmanlıgı ıvırı zıvırı kesınlıkle yok bence cunku ben 2 senedır oynuyorum 1 kere bıle banlanmadım NEDENI COK KOLAY HIC BUG KOXP DUPE V.S YAPMADIM ADAM GIBI OYNARSAN BASINA HIC BIR SEY GELMEZ..AA O BUGMUYMUS BILSEYDIM YAPMAZDIM DERSEN BANLANIRSINDA CHARIN SILINIRDE...TEMIZ BIR OYUN ICIN TEMIZ OYUNCULAR LAZIM BİZ YAPALIM YAPALIM SONRA ADAMLAR TURK DUSMANI PEH...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _NetKing_

iyi olmuş
    bildiginiz halde bug ı kullanmışınız
    umarım 30 gun acılınca bi 90 gun daha banlanırsınız
    kesme yontemi dedigin yontem degildir
    3 parti yaparsın cok rahat kesersin
    2 partide adamların saglam olaması lazım
    genelde klanca keserler
    arese xigenona gidin bakın kesme yontemi ogrenin
    yada videolar var onları seyredin

banlanma nedeninizde sizi bir şikayet etti
    resim aldı video cekti yada gm kendi geldi gordu
    kimse sebepsiz yere ban yemez
    TÜrk düşmanlıgı lafınıda kafanızdan silin
    hic kimse yemek yedigi çanağa s*cmaz
    Türklerden daha cok premium alan hic kimse yok

hem zaten biz kesioz kestiğimiz kadar da kesmişiz kesemeyenler düşünsün Bugu da kullanırız isiloonumuzuda keseriz shellimizide takarız.

SU KONUSMAYA GORE SEN BANLANMAYI COKTAN HAK ETMISSIN!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: DamnedMetal

Edanada Bug ile Hergun kestiğimiz islioon dan 2 Tane Screen :P
    http://img19.imageshack.us/img19/8879/sss1ax15dm.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/600/oha5em10wy.jpg

lan sen thecrauseders clanındamısın? türk düşmanı ya o clan

• S/Aleykum Arkadaşlar
    Öncelikle Bu Tur Siteye İlk Defa Uyelik Aldım Mecbur Kaldıgım İçin Ve Mesajların Genelini Okudum Daha Sonraki Mesajlarda Farklı Boyuta Taşındıgını Gördum Açıkcası mesaj Yazan Arkadaşların İsilon Hakkında Pek Bilgisi Yoktur Nasıl Kesildiginden Ayrıca Bug Olayındada Pek Bilgiye Sahip Degiller Bug Nedir Ve Nasıl Olur ?

BUG :
    Bug ingilizcede bocek anlamina gelir.Ikinci anlami ise icerdeki "muhbir" dir.Burada
    kullanilan anlami ise "argo" olarak yazilimin icindeki goremedigimiz hatalar
    anlamindadir.Belirli sartlarda ortaya cikan hatalar veya bu sekilde ornegin ayirilan
    hafiza alanina dizayn edilenden fazla verinin yuklenmesi gibi calisma zamani
    hatalari ornek verilebilir.
    Her yazilim uzmani kendi kariyerinde en az bir kere bu tip bir "buffer overflow"
    ghatasi yapmistir.
    ( alıntıdır )

Gelelim Bug Olan Yaratıga (İSİLOON) :
    Her Hangi Bir Yaratık Bug Oldugu Zaman Atack Yapıyor Gibi Gözukur Ama Kesinlikle Damage Vuramaz

İSİLOON Keserken Bug Varmıdır ? :
    Bulent Kardeşimin Anlattıgı İsiloon Kesme Konusunda Sanırım Yeniydi Fazla Pek Bilgisi Olmadıgı İiçin Tam Fazlasıyla Bilgi Verememiş Bunu Ben Acizane Daha Detaylı Olarak Açıklamak İsitiyorum
    Yukarda Anlattıgın Gibi Bir Olay Yoktur İsiloonu Keserken İisiloon da Atack Yapıyor Ve Çogu Kere Herkesin Yattıgı Olmuştur Ve Bir Kaç Arkadaşımın Özellikle (Hakan 53 tr) Çok Kere 70lvl den Düşmuştur Tekrara Gidip exp Kasarak lvl Atlamıştır. Espiri Olarak En Çok 70lvl Olan Arkadaşımız Hakan 53tr dir
    Bu Sadece Bir Örnek Arkadaşımızdır Çok exp ye Yatan Arkadaşlarımız Olmuştur Peki Size Soruyorum Bugda Olan Bir Yaratık Nasıl Atack Yapıpda exp ye Yatırabiliyor ? Bunu Mantıklı OLarak Düşünüp Cevaplamanız İçin İSİLOON Hakkında Bilgi Verecem Ve Nasıl Kesildigi Hakkında

KISA Bilgi :
    Aranızda Bayabi BOSS Kesen Vardır Ama Çogu Kişinin BOSSların Ne Şekilde Atack Yaptıgını Ve Nasıl Daha Kolay Kesildigini Bilmezler Sadece Tek Bildikleri AsAsların drain % vurmasıdır Ama Daha Farkı Sistemlerde Vardır Ama Öncelikle Yartıkların Nasıl Ne Şekilde Atack Yaptıgı Önemlidir Ve Ona Göre Atack Stratejisi Geliştirmektir

İSİLOON Üç Şekilde Atack Yapar ! :
    (1) Zehirli Gaz Çıkarır . Bu Atackda Buyuk Bir Oranda Mageler Etkilenir (2) Saçının Ucunda Yılan Vardır . Bu Atackda Mesafesi Biraz Uzundur Herkes Etkilenir Baya Bir Kuvvetli (3) Elinde Hancer vardır . Bu Atackda Etkilenmicek Kimse Yoktur Çünku Healt Defans Kaç Olursa Olsun Tek Vuruş Yapar

İsiloonun Atack Yapma Şeklini Ögrendikden Sonra Yapılan Strateji

STRATEJİ :
    Öncelikle Fazla Ayrıntılı Anlatmıyacagım İçin Özür Diliyorum
    Yukarıda Anlatmış Oldugum İsiloonun Atack Yapma Şekline Göre Strateji Oluşturarak İSİLOONa Herkes Aynı Anda Atack Yaptıgı Zaman İSİLOON Öncelikle (2) Atack Skilini Kullanır Herkes Aynı Anda Atack Yaptıgı İçin Busefer Sistem Olarak İSİLOONda Herkese Atack Yapmak İçin (1) Skilini Kullanır Bu Skilde Pek Kimseye Fazla Zarar Veremez Haliyle Hp Potla Devam Edile Bilir Healciye Gerek Kalmaz Mageler İçin Gecerli Degil Mageler (1) Skil den Etkilendihi İçin Heal Olması Lazım Veya Hp Potu Çok Fazla Depolayıp Kullanması Lazım

İSİLOON Kesme Olayı Bundan İbaretdir VE Kesinlikle Bug Deniley Olayla Hiç Alakası Yoktur
    ....................................................................................................................................................
    NOT: Herkes Fikrini Düşüncesini Tabiiki Söylemekde Serbest Vede Kendi Düşüncelerine Göre Haklılardır Hiç Bir Sözum Yoktur

Bu Arada Arkadaşlarımın Banlanmasından Dolayı Sevinen Çok Kişi Var Bunlara Tek Cevabım Var

İŞTE HALEP İŞTE ARŞIN
    YA KESERSİN YA BİÇERSİN (isiloon)
    BAKTIN OLMUYOR (delikanlı gibi) SUSUP GİDERSİN

Bulent Abisi Kendine
    Mukhat Ol ALLAH a Emanetsiniz

• AMA KANKA AYIP ADAMLAR BİLMİYORLARMIŞ İŞTE BUG ABUSE OLDUGUNU GEÇMIŞ OLSUN KARDEŞ GM HAKSIZLIK YAPMIŞ BENCE GM HİÇ DEİLSE BİR UYARI YAPRDI
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dün gece saat 22:00 da kafece isiloon kesmeye gittik. Her gün 22:00 de gideriz ve bugüne kadar bişi olmadı ama dün diez gm si KOTOKO bütün charları banladı. Banlanan charların 5 tanesi 70 lvl diğerleride 62-67 arası kısaca diezin bütün sağlam humanları gümbürtüye gitti diyebiliriz. Asıl sormak istediğim Isıloon bir Bug Abusemidir_??? Çünkü O hayvanı kesmek çok zor siz,nde bildiğiniz gibi. Ancak onun etrafını sarmanız gerekiyor ve hiç durmadan skilleri yağdırmanız gerekiyor. Aradan bi kurtulursa 1 tek kişiyi bile ayakta bırakmayan bu hayvan yüzünden dün gece bütün emekler yerle bir oldu. Siteden baktım ban sebebi die Bug abuse demiş... Isiloon bir bug abusemidir ve ban açılsın diye 30 gün bekliyecekmiyiz. Fotoğraflar evdeki PC de ben isyerinden yazıorum. Aksam ekleyebilrim. bilgisi olanlar aydınlatırsa iyi olur arkadaşlar. Saygılar...

quote:

Buradaki "Bug kullanma" şekli nasıl oluyor anlamadım. Mage'lerin kesmesi bir bug kullanma mıdır? Isiloon'un uzaktan vuruşu çok güçlü değil. Normal kesiliş şeklinde Warrior'lar tank oluyor Mage'ler de dışarıdan yardım ediyor. Bunda nerede bir bug suistimali var?

O halde bizzat GM'in kendisinin düzenlediği 'Boss event'lerde herkes bug kullanıyor. Yüzlerce kişi vuruyor bu yüzden canavarlar onlara vuramıyor. Bu şekilde Volcanic Rock bile kesiliyor. O halde bu Boss Event'lere katılanların da banlanması gerekir, hatta GM'in de bunu bile bile böyle bir event düzenlediği ve olanlara göz yumduğu için işten çıkarılması gerekmez mi.

kesinlikle yanlış düşünüyosunuz
    keşke haksız yere banlandınız diyebilseydim ama
    bariz bi şekilde haketmişsiniz yani ve hala nasıl savunabiliyorsunuz ki kendinizi
    oyunun en guclu canavarlarından Isiloon'u bir mage ki golem i bile buff ile kesemeyen mage
    buff sız bir sekilde Isiloon kesior ve burda bi yanlıslık yok diyorsunuz ben size daha ne diyim
    o kadar haksız yere item cıkarmıssınız banlandınız bari 30 gun bekleyin bide ırkcılık falan demeyin

kardeş topic i tam okumamışsın! Boss event konusunu yine açtırma bana!!!!

sacmalayıp duruyon boss event diip duruyon ne alakası var onunla adı uzerinde event oyle zevkine cıkıyo daha item dustugunu gormedim bi de sizinki cok yerinde bi ban misler gibi banlanmısınız mutlu ol otur hakettim ve buldum die ...
    boss event ı ac bi de bakalım ne accaksan

• quote:

Orjinalden alıntı: Last_Khan.

S/Aleykum Arkadaşlar
    Öncelikle Bu Tur Siteye İlk Defa Uyelik Aldım Mecbur Kaldıgım İçin Ve Mesajların Genelini Okudum Daha Sonraki Mesajlarda Farklı Boyuta Taşındıgını Gördum Açıkcası mesaj Yazan Arkadaşların İsilon Hakkında Pek Bilgisi Yoktur Nasıl Kesildiginden Ayrıca Bug Olayındada Pek Bilgiye Sahip Degiller Bug Nedir Ve Nasıl Olur ?

BUG :
    Bug ingilizcede bocek anlamina gelir.Ikinci anlami ise icerdeki "muhbir" dir.Burada
    kullanilan anlami ise "argo" olarak yazilimin icindeki goremedigimiz hatalar
    anlamindadir.Belirli sartlarda ortaya cikan hatalar veya bu sekilde ornegin ayirilan
    hafiza alanina dizayn edilenden fazla verinin yuklenmesi gibi calisma zamani
    hatalari ornek verilebilir.
    Her yazilim uzmani kendi kariyerinde en az bir kere bu tip bir "buffer overflow"
    ghatasi yapmistir.
    ( alıntıdır )

Gelelim Bug Olan Yaratıga (İSİLOON) :
    Her Hangi Bir Yaratık Bug Oldugu Zaman Atack Yapıyor Gibi Gözukur Ama Kesinlikle Damage Vuramaz

İSİLOON Keserken Bug Varmıdır ? :
    Bulent Kardeşimin Anlattıgı İsiloon Kesme Konusunda Sanırım Yeniydi Fazla Pek Bilgisi Olmadıgı İiçin Tam Fazlasıyla Bilgi Verememiş Bunu Ben Acizane Daha Detaylı Olarak Açıklamak İsitiyorum
    Yukarda Anlattıgın Gibi Bir Olay Yoktur İsiloonu Keserken İisiloon da Atack Yapıyor Ve Çogu Kere Herkesin Yattıgı Olmuştur Ve Bir Kaç Arkadaşımın Özellikle (Hakan 53 tr) Çok Kere 70lvl den Düşmuştur Tekrara Gidip exp Kasarak lvl Atlamıştır. Espiri Olarak En Çok 70lvl Olan Arkadaşımız Hakan 53tr dir
    Bu Sadece Bir Örnek Arkadaşımızdır Çok exp ye Yatan Arkadaşlarımız Olmuştur Peki Size Soruyorum Bugda Olan Bir Yaratık Nasıl Atack Yapıpda exp ye Yatırabiliyor ? Bunu Mantıklı OLarak Düşünüp Cevaplamanız İçin İSİLOON Hakkında Bilgi Verecem Ve Nasıl Kesildigi Hakkında

KISA Bilgi :
    Aranızda Bayabi BOSS Kesen Vardır Ama Çogu Kişinin BOSSların Ne Şekilde Atack Yaptıgını Ve Nasıl Daha Kolay Kesildigini Bilmezler Sadece Tek Bildikleri AsAsların drain % vurmasıdır Ama Daha Farkı Sistemlerde Vardır Ama Öncelikle Yartıkların Nasıl Ne Şekilde Atack Yaptıgı Önemlidir Ve Ona Göre Atack Stratejisi Geliştirmektir

İSİLOON Üç Şekilde Atack Yapar ! :
    (1) Zehirli Gaz Çıkarır . Bu Atackda Buyuk Bir Oranda Mageler Etkilenir (2) Saçının Ucunda Yılan Vardır . Bu Atackda Mesafesi Biraz Uzundur Herkes Etkilenir Baya Bir Kuvvetli (3) Elinde Hancer vardır . Bu Atackda Etkilenmicek Kimse Yoktur Çünku Healt Defans Kaç Olursa Olsun Tek Vuruş Yapar

İsiloonun Atack Yapma Şeklini Ögrendikden Sonra Yapılan Strateji

STRATEJİ :
    Öncelikle Fazla Ayrıntılı Anlatmıyacagım İçin Özür Diliyorum
    Yukarıda Anlatmış Oldugum İsiloonun Atack Yapma Şekline Göre Strateji Oluşturarak İSİLOONa Herkes Aynı Anda Atack Yaptıgı Zaman İSİLOON Öncelikle (2) Atack Skilini Kullanır Herkes Aynı Anda Atack Yaptıgı İçin Busefer Sistem Olarak İSİLOONda Herkese Atack Yapmak İçin (1) Skilini Kullanır Bu Skilde Pek Kimseye Fazla Zarar Veremez Haliyle Hp Potla Devam Edile Bilir Healciye Gerek Kalmaz Mageler İçin Gecerli Degil Mageler (1) Skil den Etkilendihi İçin Heal Olması Lazım Veya Hp Potu Çok Fazla Depolayıp Kullanması Lazım

İSİLOON Kesme Olayı Bundan İbaretdir VE Kesinlikle Bug Deniley Olayla Hiç Alakası Yoktur
    ....................................................................................................................................................
    NOT: Herkes Fikrini Düşüncesini Tabiiki Söylemekde Serbest Vede Kendi Düşüncelerine Göre Haklılardır Hiç Bir Sözum Yoktur

Bu Arada Arkadaşlarımın Banlanmasından Dolayı Sevinen Çok Kişi Var Bunlara Tek Cevabım Var

İŞTE HALEP İŞTE ARŞIN

Bulent Abisi Kendine
    Mukhat Ol ALLAH a Emanetsiniz

Vallaha Sn.Last_Khan abim en güzel açıklamayı yapmış. Öncelikle Lokman abi foruma hoşgeldin. Ben bu konuyu açtım ve elimden geldiğince bilgim dağilinde bir açıklama yaptım. Yanlız bu forumdaki arkadaşlar genel olarak SMİLESİNİ KULLANARAK POST KASMAYA ÇALISAN aradaşlardan ibarettir. Bunu asla sölemeyecektim ama bu bir gerçek oldu. Çoğu topici geziyorumda inanırmısınız sadece smileyle cvp yazan arkadaşlar bile var. her topice bir smilesi koysam bende 2 gün sonra yarbay olurum. Neyse çok değerli Lokman abim bu güzel açıklamandan dolayı sana minnettarım. Ama anlaması kıt arkadaşlarada öfkeliyim. Senin açıklaman konuya bir açıklık getirir diye düşünüyorum.
    İŞTE HALEP İŞTE ARŞIN
    TAM YERİNDE KULLANMIŞSIN ABİ

Sevgiler saygılar Lokman abi. SAĞLICAKLA...

• boss eventla bunu karşılaştıran ark.lara bişi dicem de..ama öncesinde geçmiş olsun.. haketmişiniz o ayrı..çnkü olayın cılkını çıkartmışsınız..hergün hergün..ii walla...gidin orda bug ile kesin itemleri döşeyin..süper itemleriniz milayrlarca paranız olsun..bide hala diinki biz haklıyız..brawoo..aferim..

boss event olayıda şöle..isillionun başına millet toplanıo tmm toplanıoda..bi sorun bakalım bug olduunu biliolarmı..hadi biliolar dielimki..hergün gdip yüzlercemi kesiolar? belkide bnm lafıma şunu diceksiniz ha bi tane ha 100 tane aynı şekilde diil mi kesimi fln.. bnde şunu diorum..bazı şeyler wardır gözyumulur bazıları wardır yumulmaz..belkide adam szi gördü..ama 1 dedi 2 dedi en sonunda baktı ki ipin ucu kaçtı..dur dedi..

tekrar sölüorum..geçmiş olsun... ama haketmişiniz..biliosunuz yapıosunuz ban yiosunuz..hala daha kendinizi savunmayın bari..

ii geceler..

• quote:

ayrıca madem buglu boss eventtede çıkarmasın gm bu hayvanı. Yukarda herseyi yazdım iyi okuyun postlarımı!! bana hak vericeksiniz kesinlikle taraf tutuluo diezde.
    Boss eventtede aynı sekilde kesiliyor bu hayvan.

katılıorum sana gm bence haksız
  • boss eventte bu canavarın çıkması ve herkesin ona dalıp kesmesiyle bu konunun hiç ilgisi yok
    bayaa bug kullanılmış burda ve haksız yere item kazanmışsınız
    ban yemeniz kadar doğal bişey yok
    zaten üzülmeyin siz bu bugı kullanarak şimdiye kadar kim bilir nasıl itemler yaptınız
    30 gün ban buna değer
  • hort :P
  • geçmiş olsunda dikkatimi bişey çekti dies gibi bir serverde 65-70 arası adamlar diesin en sağlam adamları nasıl oluyor .. sanki biraz abartı var gibi.. çünkü diezde elini sallasan 79-80 lvl adamlar kaynıyoda czde

edit : konu 2006 yılında açılmış... hortlatmışlar konuyu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOAGANOSİE -- 5 Ocak 2008; 14:46:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOAGANOSİE

geçmiş olsunda dikkatimi bişey çekti dies gibi bir serverde 65-70 arası adamlar diesin en sağlam adamları nasıl oluyor .. sanki biraz abartı var gibi.. çünkü diezde elini sallasan 79-80 lvl adamlar kaynıyoda czde

2006 da acilmis bu konu o zaman len fazla 70 lvl oluyodu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.