Şimdi Ara

Isınınca sarı ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler selam, iphone 4 ile wireless'a bağlanınca hafif bir ısınma yaşıyorum. Sanırım bu ısınma hepimizde oluyor. Fakat ısındıktan sonra ekranın sağ tarafında sararma oluyor. Çok canım sıkılıyor telefonu öyle görünce. Bu tarz bir problemle karşılaşan var mı? Çözümü var mı?

• Ekrana zarar verecek kadar ısınması imkansız. Ekran ledlerinde sorun olabilir ve parlaklık azaldığı zaman dikkatini çekiyor olabilir settings den auto-brigtness ı kapatıp parlaklığı açıp tekrar kontrol et.
  • brightness zaten son seviyede ve manuel. akşam ısınmadan önceki ve ısındıktan sonraki halini çekip paylaşıcam.
  • o sararma ekranın içerisindeki yapıştırıcının ısınmasından kaynaklanan bişiler bişiler... korkma bendede ilk başlarda olmuştu ve zamanla geçti... ekran içerisinde kullanılan yapıştırıcı zamanla uçunca o sararmadan kurtuluyorsun ki benim ekranım neredeyse komple sararmıştı. neyse internette yaptığım araştırmaya göre foxconn firmasının (apple'ın ekran sağlayıcısı) iPhone isteğine cevap verebilmek için acele fabrikadan çıkardığı ekranlarında bu sorun oluyormuş. demekki bir süre dinlenmesi gereken ekranı vermişler piyasaya. sende dinlenecek artık:)
  • araştırman için teşekkürler. yalnız ben telefonu 8 aydır kullanıyorum. Başlarda böyle bir şey yoktu. 3 hafta kadar önce farkettim geçer diye bekledim ama geçmedi. Sanırım led lerde sorun var. Yurtdışından almamış olsam iade ederdim ama şu an elim kolum bağlı gibi.
  • alala üzüldüm şimdi bak. evet elin kolun bağlı demekki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d@yw4lk3r

araştırman için teşekkürler. yalnız ben telefonu 8 aydır kullanıyorum. Başlarda böyle bir şey yoktu. 3 hafta kadar önce farkettim geçer diye bekledim ama geçmedi. Sanırım led lerde sorun var. Yurtdışından almamış olsam iade ederdim ama şu an elim kolum bağlı gibi.

neden bağlı olsun hocam yokmu şehrinde bi apple mağazası götür ver parası neyse yapsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

Orijinalden alıntı: d@yw4lk3r

araştırman için teşekkürler. yalnız ben telefonu 8 aydır kullanıyorum. Başlarda böyle bir şey yoktu. 3 hafta kadar önce farkettim geçer diye bekledim ama geçmedi. Sanırım led lerde sorun var. Yurtdışından almamış olsam iade ederdim ama şu an elim kolum bağlı gibi.

neden bağlı olsun hocam yokmu şehrinde bi apple mağazası götür ver parası neyse yapsınlar

apple mağazası var. yalnız teknik servis yok diye biliyorum. apple'ın sitesinde kendi teknik servisinin olduğu ülkelerin dışındayız maalesef. Şimdi ben bunu merdiven altı bir yere götürsem telefonun anası bellenir. bir dünyada masraf çıkartırlar.

• Beyler uluslararası garantiyi kullanabilir miyim sarılık giderek yayılıyor. Pikseller ölmeye başladı sanırım. Lütfen yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.