Şimdi Ara

App Store Banka Kartı Ekleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlr App store hesabıma banka kartı ekleyemiyorum ödeme yönteminiz reddedildi başka bir ödeme yöntemi girin diyor , borcumda yok hep eklediğim kartımı şimdi ekleyemiyorum ne yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Sanal kart veya maaş kartı olmaması lazım zaten kredi kartı demişsiniz o şıkkı eledim :)

İçerisinde en az 1 tl olması lazım , borcu yok demişsiniz o şıkkı da eledim.

İnternet bankacılığına kapalı olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Banka kartı , daha önce sıkıntı yaratmadı , internetede açık kartım aliexpress ten ürün aldım. App store'dn önceden çatır çatır uygulama satın aldığım kart şimdi çalışmıyor içinde 3 tl var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Banka kartı , daha önce sıkıntı yaratmadı , internetede açık kartım aliexpress ten ürün aldım. App store'dn önceden çatır çatır uygulama satın aldığım kart şimdi çalışmıyor içinde 3 tl var.

Belki ücretli bir şey almışsınızdır zamanında ama Apple çekmemiştir, şimdi kartı kabul ettirirken çekmeye çalışıyordur ama içinde az para var diye çekemeyince reddediyordur. Tahmin sadece, para yükleyip deneyin. Bir de üst üste denediyseniz yarını bekleyin aradan vakit geçsin.
  • Borcum olsa bu sefer uygulama indiremem ama böyle birşeyde yok , direk reddedildi diyor

• upup

• *Kartınız da yeterli bakiye yoktur.
    *Kartınız yurt dışı alışverişlere kapalı olabilir.
    *Kartınızın 3D Secure sistemi kapalıdır.
    *Kartınızın üzerinde yazan son kullanım tarihi de geçmiş olabilir.
    *Kartınızın aylık/günlük alışveriş limiti düşüktür.Limiti yükseltin.
    *Apple'a daha önce borcunuz varsa Apple hiç bir şekilde ücretsiz de olsa uygulama indirme ve güncelleme yapmaya izin vermez.(Borç derken ücretli oyun/uygulamanın parasının ödenmemesi)

Şimdilik aklıma gelen ihtimaller bunlar.

Ayrıca kartı neden habire silip tekrar kaydediyorsunuz?Bırakın kayıtlı kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 10 Ekim 2017; 2:53:52 >
  • Bende de olmuyor, netten alışveriş yaptığım kart bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.