Şimdi Ara

İslemci 100 dereceyi gordu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kac haftadir islemci isinmaya basladi termal macun aldim surdum ama etkilemedi gittikce artti gumrukten elime bir islemci fani gecti dusundugume gore i5 fani onu takmanin yolunu buldum ama etki etmedi bende orjinali dursun diye tekrar eskini taktim ve kasanin yan kapagini acik biraktim ama daha dizimag'e girince bile 100 derece oluyo neden olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100 derecede kendini kapatması lazım bilgisayarın. Hangi programdan bakıyorsunuz ?
  •  İslemci 100 dereceyi gordu

• quote:

Orijinalden alıntı: trainturks

Tecrübeli arkadaşlar daha iyi cevap verecektir ama ben speed fan programının ölçümlerinin doğru olduğunu düşünmüyorum. Aynı anda speed fan 48 diyor amd overdrive 26 diyor. Benim işlemcim amd olduğu için overdrive kullanıyorum sizin işlemci intel mi değil mi anlayamadım. Ama amd ise overdrive dan bir bakin derim sıcaklıklara.

• Benimki intel bios ayarlarindan bakmayi denesemde saglikli olucagini sanmiyorum sonucta bisey acinca isinmaya basliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek verim veren bir soğutucu takın birde başka programlarla bakın sıcaklık değerlerine
  • yüksek verimden kastınız rpm sayısı olarak mı yoksa farklı bir şey mi, aslında sıcaklığı anlamak için programa pek ihtiyaç yok eskiden çıkan havayla şimdiki havanın sıcaklıkları baya farklı
  • svchost.exe %99 cpu kullandığı için bu kadar ısınıyomuş onu .bat dosyalarıyla düzelttikten sonra sıcaklık 60 derecede stabil kaldı yinede teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.