Şimdi Ara

işler neden kesat ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkdaşlar nacizane kendi çapımızda e-ticaret 2. el elektronik eşya bilgisayar parçası v.s alıp satıyoruz ama özellikle son 1,5 - 2 aydr işler aşırı durgun. özellikle sarı ilan sitesinde birçok ilanım var orda sayaç var hani insnalar almasa bile bir bakardı incelerdi ne bileyim favoilerine eklerdi o bile yok sizin düşünceleriniz ndir bu konuda acaba ???

• Yaz mevsimi
  • muhsin kamer kullanıcısına yanıt

herkes tatildemi diyon ???

• Banka parasıyla bişeylere sahip olma devri bitti

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt

o nedemek usta anlamadım ??

• al satçılar ya tatilde, ya iişe ara verdi ya işten atıldı ya mubadele ile değiş tokuş edildi(muhtemelen suri-paki or gudubetçi)

• borç gırtlağı aştı elimizde dünya kadar mal var satamıyoruz.. yaprak kımıldamıyor resmen..

batsın bu dünya ....

• 7805 7 kullanıcısına yanıt

Faiz kaynaklı olabilir. Kredi kartına doğru düzgün taksit yok, ihtiyaç kredisi çekince de uçuk faizler var insanlar elindekiyle idare ediyor sanırım.

Bir de bu sene 6 aylık dönemde maaşlara zam olmayacağı için şubata kadar zor geçirecek millet bence.

• Vain kullanıcısına yanıt

evet haklısın bak bunu doğru dedin...

insanların alım gücü azaldı. benimde satım gücüm azaldı.

Temmuz da asgari ücrete ara zam olsaydı iyi olurdu.

valla yeri burası değil belki ama elimde 2.el elektronik eşya şarjlı vidalama vs tarzı eşyalar var hani almak isteyen olursa...

• 7805 7 kullanıcısına yanıt
    Bir kere enflasyon Sabit değil her şeyin fiyatı sürekli arttığı yerde insanlar para harcamak istemez Çünkü yarının garantisi yok bu birinci etme ikinci etmen bankaların Artık kredi vermemesi veya çok yüksek faizle bunu vermesi Bu da demek oluyor ki insanlar bir şey almak için maliyetinden çokça ödeme yapmak zorunda kimse bunu fiyatlarını attığı bir yerde bunu yapmak istemiyor doğal olarak yani kredi çekip bir şeyler alma devri bitti riske girme de öyle bitti çünkü bugünkü fiyat Yarın çok yüksek Evet ürün bugün ucuz ama yarın pahalı Fakat bugün çekeceği kredi yükü çok fazla olduğu için kimse Kredi çekmiyor Dolayısıyla banka parasıyla ev araba alma devri bitti bunu anlatmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gabriel TR -- 6 Ağustos 2024; 9:46:27 >
  • Gabriel TR kullanıcısına yanıt

eyvallah haklısınız...

• Genel bir durgunluk olabileceği gibi, herhangi birisinin de işleri durgunlaşmış olabilir.

• biz hala neden yaşıyoruz ki ?? neye karşı mücadele veriyoruz batsın bu dünya beee evde sıkıntı işte sıkıntı anasını satım biz hala neyin savaşını veriyoruz bizim yarımız etmeyen adamlar bolluk bereket içinde yaşıyor hayat mı bu beee....

• İnsanın ülkede yaşama isteğinin azalması tüketici davranışına da yansıyor. Sizinle alakalı değil ama benzer durum iç piyasada da yaygınlaşacak. Şimdi bazı ticaret platformları yurtdışı alışverişi engellemek için yeni vergiler koydurdular. Zannediyorlar ki vatandaş yurtdışından almayıp bunlardan alacak.

• Yurtdışından gelen ürünlere vergi artışı ve maksimum alışveriş tutarı sınırı geldikten sonra bir değişiklik oldu m işlerde? (30 euro sınırı ve %60 vergi)

• septembe28 S kullanıcısına yanıt

valla henüz bi hareketlilik yok. bende çabalıyorum didniyorum uğraşıyorum ama işler yolunda gitmiyo..

attığım taş yerini bulmuyor..

özel sektör de iş arıyorum. ne bileyim bir yandan kendi işimi yapmaya çabalıyorum boş durmuyorum ama arafta kalmış gibiyim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.