Şimdi Ara

iss tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eve internet bağlatacağım ama hangi iss bu aralar iyidir, hangi bağlantı türü ve kampanya bana uygundur hiç bilmiyorum açıkçası. Kullanım şeklimi belirtip sizlerden yardın isteyeceğim bu konuda mümkünse.

Öncelikle şunu sorayım; bağlatmadan önce bölgemde veya binada hangi bağlantılar için altyapı var bunu öğrenmem gerekir mi? Ve nereden öğrenebilirim?

Kullanım alışkanlıklarına gelince:

1-İnternete aynı anda minimum 2 cihaz (akıllı telefon), maximum 4-5 cihaz (akıllı telefon ve bilgisayar) bağlanacak

2-Oyun oynamıyorum ama yeğenler gelince tabletten vs oyunlar oynayabiliyorlar.

3-Video veya film izlerim baya. Bu sebeple hızın ve kotanın (limitsiz istiyorum ama illa bir akk var malum) düşük olmasını istemem.

Bunların doğrultusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• Superonlineda akksiz paketler var taahut verirsen ekonomik sayilir ttnet fahiş fiyat uyguluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle superonline, düşünme bile. hız sorunun falan olmuyor, fiyatı da daha uygun ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

Superonlineda akksiz paketler var taahut verirsen ekonomik sayilir ttnet fahiş fiyat uyguluyor

taahhüt vermek istemiyorum açıkçası çünkü insan sonradan pişman olabiliyor malum veya başka sebeplerden kapattırabiliyor.

ama superonline şu an baya iyi herhalde bunu söyleyen çok oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.