Şimdi Ara

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ [2015 GİRİŞLİLER] [HAZIRLIK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA DAHA ÖNCE BAKTIM FAKAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA PEK BİR ŞEY GÖRMEDİM ŞAYET BU SENE GİRENLER VAR İSE BU BAŞLIK ALTINDA TOPLAŞABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNDÜM.

• Dostum hangi bölüm?
  • Enerji sistemleri müh hocam
  • rolercoster2 R kullanıcısına yanıt
    Arkadasim da işletme kazandı ama forumda cezası var yarin bitince damlar buraya. Forumda iki kişi yoktur heralde sadece.
  • Senin hangi bölüm hocam
    Ben Bilgi'de değilim Koç Ekonomi. Arkadasim ban yediği için yazdım onun yerine.
  • Benim de ekonomi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meert.

Benim de ekonomi.
    ARKADAŞLAR BU KAYITTA ANLAMADIĞIM BİR ŞEY YAZIYOR Bİ BAKAR MISINIZ

Kayıt işlemlerinin daha kısa sürede tamamlanabilmesi için İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’ne şahsen gelmeden Üniversitemizin ÖSYS Yeni Kayıt Sistemi sayfasından aşağıda belirtilen kullanıcı adı ve şifreyi girerek istenilen özlük bilgilerini tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı adı : TC Kimlik Numaranız
    Şifre : Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)

BU NE İÇİN BUNU YAPMAMIZ GEREKİYOR MU BİLGİSİ OLAN YAZABİLİR Mİ
  • Bende mekatronik müh. Hocam
  • tranquilo5 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun moruk
    Öğrenci profil sayfan için bide kayıt için genel bilgilerini adres tel. vb. fln yazıyosun.
  • Bu arada hazırlık nerde oluyor tamamen kuştepe kampüsündemi ? Hazırlık hocaları nasıldır Gerçekten iyi öğretecek derecede öğretiyolarmı bilgisi olan varmı?
    Hayirli olsun ayni bolumdeyiz
    Bayadir forumda takilmiyodur biraz gec cevapliyorumda faydasi olur umarim.evden yapsan 10dk karin olur.yoksa orda yaptiriyolar ben evde yapmadim orda yaptim 7-8 dk bisey surdu
  • DijitalArmut kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç burslusun birde tam olarak neler oluyor anlatır mısın
    50 bursluyum.145k daydim.ingilizce diye tercih ettim. Gidiyosun selam veriyosun.2 tane cok guzel abla aleykum selam diyo.seni yukari bilgilerini guncellemye yolluyolar.5-6 dklik is.ordan muhasebeye ucret mevzulari.ordan fotograf cektirmeye orda zaten okul kartinida veriyolar.sonra onaylatmaya.muhasebe cok ugrastirmazsa 1 saatlik is ama cok sacma is yapmislar cok duzensizdi.
    Hocam çok sıra var mı
  • Yok be zaten bilgi kayitlari 3-4 gundur aliyo.ben gittigimde muhasebede vardi sadece.devletler gibi degiller.sadece muhasebe ugrastiriyo onunda okulla alakasi yok teb ve akbank'in isi onlar becerememisler pek
    Hocam sen muhasebe işlerini nasıl hallettin onuda söylersen makbule geçer
  • Benlik bisey yok velini goturuyosun yanina teb ve akbank ile anlasmalilar.gitmeden once arayin muhakkak.o 2 bankayla anlasmasi olmayanlar baya ugrasmisti.gidip taksitli yada pesin olarak seciyosun.onlarda hesabindan okul hesabina para atiyolar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.