Şimdi Ara

İstanbul'da mantar nerelerde bulunur, zamanı nedir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
25.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tamam arkadaşlar, ben belki çok hassas davrandım, alınganlık yaptım. E o zaman ben de onların ekmeğine yağ süreyim. Tabii o âlemin jargonuna çok uzağım aslında...

Evet, kabul ediyorum...

Şu dertlerle dolu dünyada ben de kafayı rahatlatmak istedim, bulutların üstünden bakmak istedim dünyaya. Ben de görmek, tanışmak istedim o tatlı yaratıklar Şirinler’le. Kaç yıllık gazeteciyiz; ulan ay sonunu getiremiyoruz, çocuklarımıza türlü imkanlar sunamıyoruz. Artık en azından bazen bu dertlerden sıyrılıp ben de sırıtmak istiyorum günün çoğunda. Duydum ki bu işin en beleş yolu bazı mantarları toplamaktan geçiyormuş. Evet, buradan bana yardımcı olun da sıyrılalım dertlerden; ben de kendimi Elon Musk hıyarı gibi şımarık zengin hovardası sanayım. Belki Twitter’in kuşunu uçurtup yerine domalan mantarı resmi bile koyarım. Ülkemi belki dünya enflasyon tablosunun tersine dönmüş şekilde görürüm; sondan değil baştan birinci. Belki demokrasi tablosunda da bütün dünya ülkelerine nal toplatır en üst locadan bakarak ülkem kafam güzelken. Ne bileyim, epey eski model Accent Era’m da bana belki Tesla olur, el sallar ona camdan bakarken. İçtiğimiz BİM çayı kim bilir saraylarda içilen çay gibi mutluluk verir sidik torbasına giderken. Lahananın içine bulgur doldurup yaptığımız sarmalar kim bilir belki dünyanın en pahalı adını bilmediğimiz lokma olur. Ufak oğlumun aylardır hayalinde olan 2 bin liralık tableti değil, belki eline en son iPad’i vermiş gibi mutlu olurum…

Neyse… Bunlar hakikaten olacaksa ben varım. Adres, konum varsa paylaşın da yolumuzu kaybedelim mutluluk adlı çıkmaz sokaklarda…

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.