Şimdi Ara

İstanbul Dolmuş/Minibüs İlk Hareket Saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
104.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, İstanbul'da dolmuşlar sabah ilk saat kaçta kalkıyorlar? İnternette hat saatleriyle ilgili bir bilgi yok. 05:30 ya da 05:45 gibi kalkar mı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

İstanbul Dolmuş/Minibüs İlk Hareket Saati

İstanbul'un hareketli sokaklarında ulaşımın önemli bir parçası olan dolmuş ve minibüslerin ilk hareket saatleri, merak edilen konular arasında yer alıyor.

Minibüsler Saat Kaçta Başlıyor?

İstanbul'da minibüslerin ilk hareket saatleri, hatlara ve güzergahlara göre değişmekle birlikte genellikle sabah 06:00-07:00 saatleri arasında başlamaktadır.

Dolmuşlar Saat Kaçta Başlıyor?

Dolmuşların ilk hareket saatleri de minibüslerle benzer olup, sabah 06:00-07:00 saatleri civarında başlamaktadır.

Minibüs Çalışma Saatleri

Minibüslerin çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu farklılık gösterebilir. Genellikle hafta içi 06:00-24:00, hafta sonu ise 07:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Minibüs Sabah Kaçta Başlıyor İstanbul'da?

İstanbul'da minibüsler genellikle sabah 06:00-07:00 saatleri arasında ilk seferlerine başlamaktadır. Bu saatler, yoğunluğa ve trafiğe göre değişebilir.

İpuçları:

• En doğru ve güncel bilgiler için ilgili hat kooperatifleri veya belediye web sitelerini kontrol edebilirsiniz.
    • Yoğun saatlerde daha erken hareket etmeniz önerilir.
    • Dolmuş ve minibüslerin güzergah ve durak bilgileri için yolcu bilgi panolarını veya mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bilen yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6da başlar en geç

• Teşekkür ederim. 6 biraz geç gibi ama neyse taksiye bineceğiz o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eragon57

Teşekkür ederim. 6 biraz geç gibi ama neyse taksiye bineceğiz o zaman.

Otobüsler daha erken başlıyor ama araştırman lazım nerden gıdıceğini bilmediğim için 6 dedım yani

• Hattına göre değişir hocam o ama en geç 5.30'da ilk arabası çıkar çoğu yerin öyle biliyorum 5.05 geçe başlayan var yani.
  • Minibüs 6 da baslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Emin misin ?
  • bende 6 diye biliyorum
  • kafalarına göre minibüsler , otobüs saatlerine bak
  • en erken 5.45 ....
  • RASP kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın ya kafalarına göre diye bir şey yok saatleri bellidir hepsinin ona göre giderler, bildiğim hatlarda otobüsten yaklaşık 30-45 dakika arasında önce başlar.
  • Nerden nereye gideceksin ? Sarı çizmeli Mehmet ağa
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris.peh

Emin misin ?

Eminim.
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    O kadar emin olma istersen çünkü yanlış biliyorsun ilk mesajımda da söyledim yerine göre değişir. 5.05 Geçe başlayan yerler var benim olduğum yerde çoğu bu saatte başlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.