Şimdi Ara

İŞTE BAŞIMA GELENLER!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİLGİSAYAR IM KNİGHT I KALDIRAMIOKEN HATA WERMİODU ŞİMDİ İSE BABAM A BİLGİSARAY IN REM EKREN KARTI İŞLEM Cİ Sİ DEĞİŞTİ HARİKA OLDU HER ŞEY İİ GİDİODU FAKAT OYUNA GİRERKEN ID WE PASSWORD BÖLÜMÜNE GELMEDEN CODE=10701 HATA WERİO LTFEN YARDIM EDİN LTFEN NNNN BENİ BU DRUMDAN KURTARANI DİEZ DE BENİ AŞMAYAN MALLERI WERCEM SÖZ!!! LTFEN YARDIM EDİN BEYLER! SABIRSIZLIKTN ÖLÜOM ALLAH KAHRETSİN BÖYLE ŞANSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• sil tekrar yükle umarım Setup silme (özür diliyerek söylüyorum) saflığını yapmamışındır
  • quote:

Orjinalden alıntı: civ_civ

BİLGİSAYAR IM KNİGHT I KALDIRAMIOKEN HATA WERMİODU ŞİMDİ İSE BABAM A BİLGİSARAY IN REM EKREN KARTI İŞLEM Cİ Sİ DEĞİŞTİ HARİKA OLDU HER ŞEY İİ GİDİODU FAKAT OYUNA GİRERKEN ID WE PASSWORD BÖLÜMÜNE GELMEDEN CODE=10701 HATA WERİO LTFEN YARDIM EDİN LTFEN NNNN BENİ BU DRUMDAN KURTARANI DİEZ DE BENİ AŞMAYAN MALLERI WERCEM SÖZ!!! LTFEN YARDIM EDİN BEYLER! SABIRSIZLIKTN ÖLÜOM ALLAH KAHRETSİN BÖYLE ŞANSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ala ala o hatayı bir kez verir ve sonra ıd ve password yazma yeri karlına çıkar...
    En azından bende öyle oldu

• ha bide bunları yapmadan knight klasörü/hackshield/update/hs update yap sonra oyun açılırken takılan yerlere gelmeden arkada bu Internet penceresi gibi bir pencere açıkken alt+tab yap sonra bi daha yap oyuna gel öylede olabiliyor (ama herseerinde yapılması gerekli bir yöntem (2. yöntem))

• hımm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.