Şimdi Ara

işte benim hayatımm...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iyi araçtır ekonomiktir
    dikkatli kullanılmalı
  • Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...
  • Evet Allah kaza bela vermesin...
    Yeni kasa Kangoo lar gerçekten mükemmel... Ancak bu kasalar yerden çok yüksek ve dar ya ona gıcık oluyorum. Aracın bütün ihtişamını bozuyor ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hybride

Evet Allah kaza bela vermesin...
    Yeni kasa Kangoo lar gerçekten mükemmel... Ancak bu kasalar yerden çok yüksek ve dar ya ona gıcık oluyorum. Aracın bütün ihtişamını bozuyor ..

işte cok yüksek ve dar olması aracı asırı güvensiz yapıo.uzun yolda giderken bakıyorum önümdeki kangolara ucacakmıs gibi gelio..
  • hayatın çok ucuz arkadaşım .dost acı söyler
  • kazasiz belasiz günlerde kullanman dilegiyle
  • plakanızı sansürleme nedeninizi öğrenebilirmiyim
    kazasız belasız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

plakanızı sansürleme nedeninizi öğrenebilirmiyim
    kazasız belasız...

kardeş ne yapıyolar biliyomusunn bunu ihbar ediyolar plakayı adamın bası derte girsindiyee bazı soytarılar sora uğras dur bu setede umarım yoktur ama ben yinede sildim demişşıniz yuksekolabilir ama darlıkta (cokta dar deil)geniş ve ferah arabalarr .. iyi gunler iyi forumlar
  • güle güle kullan arkadaşım,ama yeniler çok güzel bizzat test ettim her yerde söylüyorum cady satışlarını etkileyecektir.
  • hız sınırlarını aşmadan başkalarının hayatını tehlikeye atmadan kazasız belasız kullanman dileğiyle.tam sakin kullanımlık bir araç.bununla pikniğe dağa bayıra hiçbişey yakmadan gidersiniz.ayrıca torku nedeniyle de rampalarda bayılma yapmaz,daha ne olsun.
  • 99 senesinde sıfır almıstık. ne araçtı ya kimsede de yoktu o sıralar herkes bakıyordu polis aracı bile yapmıslardı kangoodan sonradan herkes aldı biz sattık severdim arabayı ya duygusal bagımız vardı herşeyin ilkini kendisiyle yaşadım nerdeyse

kazasız belasız, ticari araç oldugunu unutmadan keyifli sürüşler
  • kazasız belasız kullanın inşallah

bizimde hayatımız bu

http://forum.donanimhaber.com/m_22860225/tm.htm

bide kendi çapımda klüp açmaya çalışdım yardımlarınızı bekleriz

http://forum.donanimhaber.com/m_23700440/tm.htm

• Güle güle bin ama Kangoolar bana göre pek ii gelmiyor..Yolda giderken önümdeki Kangoo emanet gidiyomuş gibi duruyo..Pek güsel de durmuyo..Kangoo alana kadar Partner-Doblo-Connect-Caddy falan alsan daha ii olabilirdi.Kazasız sürüşler
  • kangoo_team lastik ebatı nedir ??
  • kangoolar üzerindeki orjinal continental lastikleriyle sürülürse felaket ufak bi frende bile araba direk kızaklıo sağa sola çekio, size tavsiyem michelin takmanız 4 tane orjinali 165/70/14 tür, jant değiştirmek istemezseniz 175/65/14 michelin takın farkı anlarsınız...

babamda kangoo var, arkadan ufak bi virajda devrilcek gibi dursa da kullanırken baya konforlu, 80 derecelik bi viraja 70 le girmişliim vardı bana mısın demedi ama tabi yüksek olması bi gün ansızın spin atmaya neden olabilir
  • Bizdede R.Kangoo(2004) 175/65/14 orjinal lastiklere göre daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.