Şimdi Ara

işte beyler BLOOD klanından gösteri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler gene sizler için hiçbir masraftan kaçınmadık ve en iyi nerede bulduk getirdik ..... işte blood klanının gösterisi izleyelim ufkumuz açılsın ....... darkmareye aoe yapıyolar .... izleyin fazla söze gerek yok...
    www.voodoohome.com/download/bloodstorm2.wmv

• Kardeş eyvallah yav valla Çok makbule Geçti ;) bu 2. si 1. si de varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaco1907

Kardeş eyvallah yav valla Çok makbule Geçti ;) bu 2. si 1. si de varmı ??
    valla arıyom bulunca onu da koyarım ... onda adamlar town a girip ne var ne yok kesiolar ... 3 novayla 15 kişi aynı anda ölüyor .. bulunca hemen ....
  • quote:

Kardeş eyvallah yav valla Çok makbule Geçti ;) bu 2. si 1. si de varmı ??
    yav bi de sana zahmet zip yada rarlı olsa varya. Böle hiç izleyemedim ya indireyim hem ...
  • quote:

yav bi de sana zahmet zip yada rarlı olsa varya. Böle hiç izleyemedim ya indireyim hem ...

Alıntıları Göster
    eyvallah baba beklicem valla inş. bugün bulabiliriz bi taraftan da ben arıyom. ya ben cafeye indirmiştim ama eve geldim arıyom şimdi bulamadım MSN den de alsam çok uzun sürecek. Neyse arayıp bulacaz artık hep beraber :)
  • quote:

eyvallah baba beklicem valla inş. bugün bulabiliriz bi taraftan da ben arıyom. ya ben cafeye indirmiştim ama eve geldim arıyom şimdi bulamadım MSN den de alsam çok uzun sürecek. Neyse arayıp bulacaz artık hep beraber :)

Alıntıları Göster
    walla hocam ben indirdim izledim... görüntüler biraz bozuk ama idare et .. 1. sini de bulmaya çalışıyım ama hatırlamıyom artık kısmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_karga

walla hocam ben indirdim izledim... görüntüler biraz bozuk ama idare et .. 1. sini de bulmaya çalışıyım ama hatırlamıyom artık kısmet

Alıntıları Göster
    hiç bu kadar adamı aynı anda ölürken gördünüz mü .. tek vuruşla ... görmediyseniz ahanda izleyin....
    http://rapidshare.de/files/1527090/v..._rock.wmv.html

• quote:

hiç bu kadar adamı aynı anda ölürken gördünüz mü .. tek vuruşla ... görmediyseniz ahanda izleyin....
    http://rapidshare.de/files/1527090/v..._rock.wmv.html

Alıntıları Göster
    bu 1. simi hocam

• quote:

bu 1. simi hocam

Alıntıları Göster
    File /files/1527090/v..._rock.wmv.html has been deleted.
    Reason: No download for a longer period. Inactivity-timeout exceeded.

:( yav silinmiş ama bu başka link yokmu. Şansımıza bak yaa
  • quote:

File /files/1527090/v..._rock.wmv.html has been deleted.
    Reason: No download for a longer period. Inactivity-timeout exceeded.

:( yav silinmiş ama bu başka link yokmu. Şansımıza bak yaa

Alıntıları Göster
    elimde var msn den atıyım sana
    olur mu hocam
  • quote:

elimde var msn den atıyım sana
    olur mu hocam

Alıntıları Göster
    vallaha çok sevinirim ya ne zamandır arıyorum hocam vala makbule geçer inan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaco1907 -- 27 Temmuz 2005, 22:27:08 >
  • quote:

vallaha çok sevinirim ya ne zamandır arıyorum hocam vala makbule geçer inan :)

Alıntıları Göster
    İSTE BUDUR DERMISIM AMA BULAMADIM SENIN GOSTERINI

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

İSTE BUDUR DERMISIM AMA BULAMADIM SENIN GOSTERINI

Alıntıları Göster
    yokmu başka parlak Fikri olan veya elinde şu an blood show bulunan???

• quote:

yokmu başka parlak Fikri olan veya elinde şu an blood show bulunan???

Alıntıları Göster
    bende var ama aynısı adamlar aoe olarak adark mare kesiyolar hatta başında bi giriyolar humanların mekna humanlar bunlara vuramıyo daha kaçamdan geberiyolar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stoonna

bende var ama aynısı adamlar aoe olarak adark mare kesiyolar hatta başında bi giriyolar humanların mekna humanlar bunlara vuramıyo daha kaçamdan geberiyolar....

Alıntıları Göster
    karga o tek vuruş videosunu yollasana
  • quote:

karga o tek vuruş videosunu yollasana

Alıntıları Göster
    güzel video yapmışlar ordaki aslında ben novaların düşüşünü sevdim havadan novalar yağıyo ya ora manyak tı

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

güzel video yapmışlar ordaki aslında ben novaların düşüşünü sevdim havadan novalar yağıyo ya ora manyak tı

Alıntıları Göster
    el morad lılar da salak gibi gitmiş habire ice comet atıolar tabi bunnarın da glacier resistance ları full olduundan helath leri azalmıyo bile puahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

el morad lılar da salak gibi gitmiş habire ice comet atıolar tabi bunnarın da glacier resistance ları full olduundan helath leri azalmıyo bile puahahaha

Alıntıları Göster
    bende bi de kill the gm diye bi video wardı.koşarken harpynin yanından geçiyodu harpy dağılıyodu.kullandığı potları görseydiniz durmadan pot kullanıyodu.bi kere öldü ama ama zavallı.üstüne nova falan düşüyodu adam bişey olmamış gibi devam ediyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

bende bi de kill the gm diye bi video wardı.koşarken harpynin yanından geçiyodu harpy dağılıyodu.kullandığı potları görseydiniz durmadan pot kullanıyodu.bi kere öldü ama ama zavallı.üstüne nova falan düşüyodu adam bişey olmamış gibi devam ediyodu

Alıntıları Göster
    aga blood bu boru degil yani her bi haltı yaparlar....
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Shaban

yav gözünü sevim yolla banada bea arıyom bulamıyom. Sen bi yere upload et link ver ben çekeyim yada ne bilim msn den alayım. bekliyorum...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.