Şimdi Ara

İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi :==)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Ben Pcimi Bir Türlü Sogutamadım ve Gercekten Extrame Bir Sogutma Yapmaya Karar Verdim ve Yaptımda işte burdaki resimlerimde kanıtıdır :=)
    Dedilerki Işıklandırman yok Onuda yaptım Ve Şimdide Sıcaklık Degerlerine Gelelim
    Boşta İşlemcim 18 Derece Yükte Max 27 Derece
    Boşta Ekran Kartım 19 Derece Yükte Max 35 Derece
    Ve Sistem Yani Kuzey Köprüsü SÜrekli 16 Derece :==)))

İşte Son Halide Budur Ön Tarafa Da Bir Kapak Düşünücegiz Artık :))

Biraz Alalacela Oldugundan Dolayı Daha Yapım Aşamasındadır Sogutma Bölümü Yani Stand Ve Kapalı Kutu Sistemi UYgulanacak Sadece Malzeme Bekliyorum :) Herkese İyi Forumlar..
     İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==)
     İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleHawx -- 16 Aralık 2014; 21:43:28 >

• EagleHawx kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel olmuş ama o soğutma bölümünü bir şekilde sakla mutlaka çok çirkin duruyor ama kasa çok güzel olmuş çok iyi yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: leqvar

Hocam çok güzel olmuş ama o soğutma bölümünü bir şekilde sakla mutlaka çok çirkin duruyor ama kasa çok güzel olmuş çok iyi yapmışsın
    çok orjinal olmuş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: leqvar

Şimdi Onlar Üstünde Ugrasıorum Dostum Mdf Kaplı Bir işlemle Sanırım Sogutmayı Gizliyebilcem..:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbwine

eee Costum Dedigin Böyle Olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EagleHawx

quote:

Orijinalden alıntı: sbwine

eee Costum Dedigin Böyle Olur :D
    benim gibi bir bilmeyene ne malzeme kullandın nasıl yaptın anlatabilirmisin
  • Ayrıntıları bekliyoruz :) Ellerinize sağlık
  • quote:

Merhabalar Ben Pcimi Bir Türlü Sogutamadım ve Gercekten Extrame Bir Sogutma Yapmaya Karar Verdim ve Yaptımda işte burdaki resimlerimde kanıtıdır :=)
    Dedilerki Işıklandırman yok Onuda yaptım Ve Şimdide Sıcaklık Degerlerine Gelelim

Biraz Alalacela Oldugundan Dolayı Daha Yapım Aşamasındadır Sogutma Bölümü Yani Stand Ve Kapalı Kutu Sistemi UYgulanacak Sadece Malzeme Bekliyorum :) Herkese İyi Forumlar..
     İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==) İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi  :==)

Araba karbiratorumu o ona benzettimde biraz hocam bukadar uğraşmana gerek yoktu bence direk bi mini buzdolabini direk baglasan kolayca işi çözerdin yada klima ucuz yollusundan :)...

Emege saygi bu söylediklerim şaka gercek algilama lutfen adam inanmiş helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

quote:

Merhabalar Ben Pcimi Bir Türlü Sogutamadım ve Gercekten Extrame Bir Sogutma Yapmaya Karar Verdim ve Yaptımda işte burdaki resimlerimde kanıtıdır :=)

Araba karbiratorumu o ona benzettimde biraz hocam bukadar uğraşmana gerek yoktu bence direk bi mini buzdolabini direk baglasan kolayca işi çözerdin yada klima ucuz yollusundan :)...

Emege saygi bu söylediklerim şaka gercek algilama lutfen adam inanmiş helal olsun
    +++++++

• quote:

Orijinalden alıntı: FİRUKO

+++++++

Alıntıları Göster
    bilimkurgu gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: myanemicnick

bilimkurgu gibi olmuş

Alıntıları Göster
    Yapamazsın Dediler Bende İnadına yaptım Ve cokta güzel oldu hem yapamazsın diyenlere kapak hemde pcme yarar oldu bu iş :D bu arada bu sogutuculara radyatör deniliyor :D gaz sogutma sistemlerinde kullanılan soğutma sistemine agittir her buz dolabı veya derin dondurucu olan dolaplardan teymin edebilrisiniz

İnanmak Yapmanın Yarısıdır..!

• EagleHawx kullanıcısına yanıt
    Dostum sistemde tipe felan bakmam ben,önemli olan pc nin performansı,parçaların max. sıcaklık değerleridir.Helal olsun çok iyi düzenek kurmuşsun.
  • Üstüne bir karton koy bak keyfine. Değerler süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Üstüne bir karton koy bak keyfine. Değerler süper
    Merak Etmeyin En Kısa Sürede Bu Soğutmanın Tam Olarak Bİtmiş Halinide Paylaşıcagım ŞuanDa Üstünde Çalışıyoruz Nasıl Bir Sistem İle Görüntüyü Güzelleştirip Pisligi Kaldırabilriz diye. :)
  • Abartılı olmuş biraz, süper bilgisayar denilen bilgisayarlar bile bu kadar soğutma istemez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysetdreams35

Abartılı olmuş biraz, süper bilgisayar denilen bilgisayarlar bile bu kadar soğutma istemez..
    Hocam bilgisayarı soğutayım derken odanın tamanını kaplamışsın, çok göz kirliliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C__A__N

Hocam bilgisayarı soğutayım derken odanın tamanını kaplamışsın, çok göz kirliliği var.

Alıntıları Göster
    ben böyle bi şey becerebilseydim hortumları izole eder radyatörleri balkona atardım
  • Komple bu soğutma sistemini satıyorum bilginize fiyat 600 tl
  • Soğutma kasadan büyük

İşini iyi yapıyorsa ne âla,soğutması muazzam gibi duruyor değerlere bakılınca,güle güle kullanın
  • Helal olsun da görüntü kirliliği var biraz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.