Şimdi Ara

İşte Soğutma Ve Işıklandırma Böyle Olur Yeni Resimler Eklendi :==) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam akvaryum ve buzdolabı parçalarıyla sıvı soğutma yapmış ahhaha, helal olsun valla, proceyi begendim :D
  • Çok iyi olmuş yaza hazır pc
  • çok özgün olmuş
  • Gereksiz olmuş bence
  • bence buyuk olmus biraz.

ne kadar harcadinjz yazarmisiniz.

malzemeleri (blok vs vs )

tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

bence buyuk olmus biraz.

ne kadar harcadinjz yazarmisiniz.

malzemeleri (blok vs vs )

tesekkurler

Radyatörlerin her ikiside masayla birlikte 200 tl tuttu 2 tane pompa 200 tl block thermaltake 3.0 dan yaptım ekran kartında da E.K nın 780 ti blcok kullandım oda 150 tl tuttu
  • Abartilacsk kadar güzel degil.
    takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaptın kardeş araba radyatörü mü taktın
  • Güzel olmuş güzel fikir
  • :) donanım açısından güzele benzioda estetik açısından aynı şeyi söyleyemem soğutma kasanın içinde olssaymış daha zarif ve görselliğ iyi olurmuş diye düşünüyorum..
  • adam dolap soğutucusundan pc soğutucusu yapmış :D helal olsun. sesi nasıl çok değilmi fanların sesi
  • hocam emeğine sağlık güzel olmuş . Ama biraz fazla iddalı dırıyor . DIY sıvı soğutma nasıl yapılır diye bir konu açsan iyi olur aslında senin bilgilerinden yararlanıp hurdalardan soğutucular yapabiliriz .
  • bilgisayar nükleer yakıtlamı çalışıyor deniz kıyısına koysadın kasayı daha çabuk soğurdu
  • Cesaret işi herkes yapamaz tebrik ederim. Ayrıca sıcaklıklar çok fantastik. Sistem özelliklerini merak ettim işlemci nedir özellikle?
    Kasa içi çok kalabalık olmuş sanki gereksiz borular var gibi sadeleştirilebilir gibi duruyor. Birde neden iki radyatör bir tanede iş görürdü.

Overclock yaptınız mı? yaptınızsa Hz değerleri nelerdir?

Elinize sağlık çok değişik bir çalışma olmuş...

PC'yi taşımanız gerektiğinde ne yapacaksınız merak ediyorum...

Birde o sisteme git güzel bir masa al be kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahbozkurt67 -- 13 Ocak 2015; 23:35:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EagleHawx

Yapamazsın Dediler Bende İnadına yaptım Ve cokta güzel oldu hem yapamazsın diyenlere kapak hemde pcme yarar oldu bu iş :D bu arada bu sogutuculara radyatör deniliyor :D gaz sogutma sistemlerinde kullanılan soğutma sistemine agittir her buz dolabı veya derin dondurucu olan dolaplardan teymin edebilrisiniz

İnanmak Yapmanın Yarısıdır..!

Overclock yaptinmi hiç bence senin pc bağiriyor bana overclock yap diye ... 6ghz gorurmu acep merak ediyorum
    Overclock yapip değerleri paylaşirsan sevinirim

• Feci birşeyler olmuş . Takipteyim
  • Daha önce hiç bu işlerle uğraşmamış biri odaya girip şu manzarayı görse bomba diye kaçar Ama elinize sağlık güzel olmuş
  • düzenek çok iyi tek sorunu görüntü aslında bu büyük bir sorun
  • @EagleHawx

iyi iş çıkarmışsın eline sağlık.

fanlar prizemi bağlı ? kaç watt yiyorlar?
  • EagleHawx kullanıcısına yanıt
    Radyatörlerin harcadıkları güç ve çıkardıkları ses durumu nedir ? Ek olarak değerler çok iyi başarılı bir soğutma olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.