Şimdi Ara

İŞTE YENİ CLİO SYMBOL (RESMİ FOTOLARIYLA) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
7.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekerler çok küçük olmuş biraz daha büyük ve geniş olsa daha güzel olurdu.Farlar tekerlerden büyük.
  • Kopyacı Renault
  • küçük laguna
  • Symbol, Albea tipi araçları alanlar tipine bakarak almıyorlar ki...
  • standart symbollerden daha modifiyeye yatkın bi symbol olmuş
  • çok kötü olmuş
  • Bencede olmamış şu anki güncel kasa daha iyi görünüyor.
  • Önü lagunaII'yi andırıyor, şu anki symbol'den güzel olmuş ancak; şu sınıftaki çoğu model tipten kaybediyo :)
  • yeni logan daha güzel bence....
  • honda city e benzettim
  • İlk modeli gördüğüm günden beri modeli bana iticigelen birkaç arabadan biride budur hep iticiydi ve şimdi daha bir biçimsiz tasarım yapmışlar şimdi daha bir itici oldu...

Haber için ayriyeten sağol arkadaşım
  • kadranda 250 yazıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tacox

kadranda 250 yazıyor...

az gelmiş bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: cardinal636

quote:

kadranda 250 yazıyor...

az gelmiş bence

sanırım meganenin kadranını koymuşlar arabaya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: helisel

Nedendir hiç anlayamıyorum..
    Belirli gelir seviyesinin altındaki insanlar güzel otomobillere binemeyecekler mi?
    Şu tasarımla,kim içine sine sine alıpta biner ki bu araca?
    Cebinde adam gibi C sınıfı otomobil almaya parası olmayan insanlar hep ördeklere binmek zorunda mıdır?
    Çok yanlış yapıyorlar..Gayet haksızca bir tutum bu..Ve çoğu marka bu tutumuyla gözümden düşüyor.
    Honda City örneğin..Biraz daha düzgün dizayn edilemez miydi?
    Yada Fiat Albealar..Bir araç bu kadar mı dengesiz tasarlanır?
    Üretimin ilk aşamalarına tasarım maliyetleri damgasını vuruyor tamam..
    Ancak şu aracın tasarımı için harcanan maliyetlerle C sınıfı eli yüzü düzgün bir aracın bilgisayar destekli tasarım ve modelleme maliyetleri arasında ne kadar fark var ki?
    Olsun olsun araç başına 500 ytl fark ettirecek bir tasarım maliyeti farkı olsun..
    Ama güzel tasarlayın şu aracı..Ördek poposu gibi bir tasarım yapmayın..
    Bu sınıf otomobillerde dinamik özelliklerden tutun da malzeme kalitesine kadar pek çok şeyi çalıyorsunuz maliyetleri düşürebilmek için..
    Bırakın bari insanların diline düşmeyecek,dışarıdan bakıldığında insana bir ferahlık verecek otomobiller yaratın..
    Burada Renault'a da lafım var,Fiat'a da City gibi bir modeli yarattığı için Hondaya'da ve 206'ya içrenç bir kıç eklediği için Peugeot'a da..
    Sıfr tüketiciye,tüketicinin binmeyi haketmediği bu otomobilleri itekledikleri için bu markalara olan saygımı kaybettim.
    Ucuz yollu eli yüzü düzgün sedan yaratamıyorsanız yapmayın bunu.Kendi marka imajınızı zedelemeyin.Symbol'ünüz Sümbül sıfatını hakeder ondan sonra.
    Piyasada başarılı modellerinizle değil da daha çok ördekliğinizle anılırsınız.
    Şu aracın tasarımını gördüğüm anda isyan ettim az önce.
    Yok kardeşim bu kadar da olamaz ya.Sonuçta Fransız otomotiv devlerinden birinin amblemini taşıyor bu araç.

Sırf ucuz olsun diye,insanlara kalitesizliği,insanın içini karartan,modernlikten uzak,bakınca güven vermeyen tasarımları itelemeye çalışan bütün markalara

Kesinlikle katılıyorum...

• VW'nin golf 4'lere zamanında koyduğu kadranlar gibi, reno sümbül sahipleri için rüyaların arabasını yapmış işte
  • ŞAHTI ŞAHBAZ OLMUŞ
  • ford'un amerikada focus1'i makyajlayarak(aşırı bir şekilde), 'yeni focus' diye kakalaması gibi bişey olmuş...
  • quote:

kadranda 250 yazıyor...

zaten sadece kadranı güzel olmuş onuda 250 ile sınırlandırmışlar
  • neredeyse kimse beğenmemiş
    cityden daha biçimsiz bir araç olmuş.özellikle arkası.
    kimse alınmasın lütfen.citynin sadece arka tekerlerinin olduğu yer göze pek hoş gelmiyor.sadece o.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.