Şimdi Ara

İsyankar gençlere gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu son zamanlarda forumda aşağılara düşmeyen başlıklardan da belli olduğu gibi herkes isyanlarda.
    Yok eski kızlar ile yeni kızları kıyaslıyorlar, yok Türk kızlarının burnu kalkık, beceriksiz, tipsiz olduğunu söyleyip Rus kızların gelmesini istiyorlar felan filan.Yaptığınızın çok saçma olduğunu düşünüyorum, uyarmak istedim sadece.Gün gelecek ve hemen hemen hepiniz o beğenmediğiniz beceriksiz dediğiniz Türk kızlarıyla evleneceksiniz. Beğenmeyip şimdi çamur attığınız eşyaları alacaksınız.
    Eğer dünyanın, Türkiye'nin durumunu beğenmiyorsanız, yani toplumu beğenmiyorsanız; değişim için önce kendinizden başlayın.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Senin Olsun -- 3 Temmuz 2010; 13:00:13 >

• ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Senin Olsun

Arkadaşlar şu son zamanlarda forumda aşağılara düşmeyen başlıklardan da belli olduğu gibi herkes isyanlarda.
    Yok eski kızlar ile yeni kızları kıyaslıyorlar, yok Türk kızlarının burnu kalkık, beceriksiz, tipsiz olduğunu söyleyip Rus kızların gelmesini istiyorlar felan filan.Yaptığınızın çok saçma olduğunu düşünüyorum, uyarmak istedim sadece.Gün gelecek ve hemen hemen hepiniz o beğenmediğiniz beceriksiz dediğiniz Türk kızlarıyla evleneceksiniz. Beğenmeyip şimdi çamur attığınız eşyaları alacaksınız.
    Eğer dünyanın, Türkiye'nin durumunu beğenmiyorsanız, yani toplumu beğenmiyorsanız; değişim için önce kendinizden başlayın.

edit: imla

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.