Şimdi Ara

İtem Drop'larında Bir Sorun Mu Var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeyth
    250 mf set legend dusme oranini % 0.0 sanstan %0.37 kadar artiyor

MF varolan %'ye çarpan olarak etkilemiyor mu? Bi'mob'tan x leg item düşme şansı yoksa %mf onu nasıl arttırabilir? Mob'tan leg düşme şansı var ki MF onu etkilemiş.

Diablofans.com'daki o çalışmanın sadece 'treasure creatures' ile yapıldığının ve data havuzunun çok da geniş olmadığının altını çizmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 30 Haziran 2012; 14:41:57 >

• Vallaha onu bunu bilmem ama 2 gündür 5-6 saatlik oynama ile 2-3 rare düşürdüm. Bildiğiniz şaka gibi. Sayısız Elite vs kestik ama durmadan magical item düşürüyor. Bu kadar kötü drop varken AH'ye uğramadan nasıl ilerleyeyim. Nightmare Act-2'deyim ve hic AH'den item almadım bu karakter ile ama artık mecbur kalmak üzereyim...
  • Hocam NM / HeLL için AH'a uğra zaten 1-10k aralığında oyun hızını 3-5 kat arttıracak itemler bulmaman mümkün değil. lvl60'ta High End gear'da durum stabil olur, farmını yaparsın fyatları, cüzdan ense kalınlığına göre duruma bakarsın.

Gözden kaçan husus, oyun lvl60'ta başlıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Arkadaşlar Nightmare Act-2'nin başından Maghda'yı kesip görevi verdiğimiz yere kadar her yere girerek ve acılmamıs alan bırakmayarak sadece ve sadece 2 tane rare item düştü. Tamam magic find hic yok ama hiç böyle birşey başıma gelmemişti. Zibilyon kadar boss kestik ama birşey cıkmadı...

Bende monk'a legendary asa düştü diye sevinmiştim. lvl 13 kıytırık bi item geldi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.