Şimdi Ara

İtem Drop'larında Bir Sorun Mu Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nightmare Act-2'nin başından Maghda'yı kesip görevi verdiğimiz yere kadar her yere girerek ve acılmamıs alan bırakmayarak sadece ve sadece 2 tane rare item düştü. Tamam magic find hic yok ama hiç böyle birşey başıma gelmemişti. Zibilyon kadar boss kestik ama birşey cıkmadı...

• Dropları düzeltmek için bi hotfix filan uygulayacaklardı, onu uyguladılar sanırım ama eski hali daha iyiydi yeminle.%157 MF ile 12 elite/champion grubu kestim bir tane bile rare düşmedi sinir olup oyunu kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Dropları düzeltmek için bi hotfix filan uygulayacaklardı, onu uyguladılar sanırım ama eski hali daha iyiydi yeminle.%157 MF ile 12 elite/champion grubu kestim bir tane bile rare düşmedi sinir olup oyunu kapattım.

Yalnız değilmişim o zaman. Normalde b.gün gece 2'ye kadar felan oynardım ama sinirlenip kapattım. Bazen ara vereyim diyorum Diablo 3'e. Hele Max Payne 3 - Spec Ops ve Ghost Recon cıkmısken. Gerci Max Payne 3 haric diğerleri ne kadar iyi olmuş tam bir bilgim yok.

Neyse kendi konumu kendim dağıttım. Lakin sözde drop oranları artacaktı. Ya da biz de bir gariplik var b.gün
  • quote:

Dropları düzeltmek için bi hotfix filan uygulayacaklardı, onu uyguladılar sanırım ama eski hali daha iyiydi yeminle.%157 MF ile 12 elite/champion grubu kestim bir tane bile rare düşmedi sinir olup oyunu kapattım.
    Bende de tam tersi bugün 15-20 tane rare düşmüştür bunun 15-20 katıda mavilerden düştü.Saat 16.00 dan beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meissner

Bende de tam tersi bugün 15-20 tane rare düşmüştür bunun 15-20 katıda mavilerden düştü.Saat 16.00 dan beri.

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla 'Hotfix Rate change' ile item level (ilvl) düzenlemesine gidildi. Rare Magic vs item drop ratelerde bir değişiklik yapılmadı. Sadece düşen itemin daha yüksek lvl'da olma ihtimali arttırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 30 Haziran 2012; 0:28:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Bildiğim kadarıyla 'Hotfix Rate change' ile item level (ilvl) düzenlemesine gidildi. Rare Magic vs item drop ratelerde bir değişiklik yapılmadı. Sadece düşen itemin daha yüksek lvl'da olma ihtimali arttırıldı.

Hocam ben de öyle biliyordum ama yine fixleyeceğiz derken bir yanlışlık yapıp dahada beter yaptılar gibime geliyor.Neyse yarına düzelmiş olur inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Hocam ben de öyle biliyordum ama yine fixleyeceğiz derken bir yanlışlık yapıp dahada beter yaptılar gibime geliyor.Neyse yarına düzelmiş olur inşallah.

Alıntıları Göster
    onu bunu bilmem de, dünden beri iki tane legen, wait for it, dary düştü ama birbirlerinden pohtanlar. onun dışında 2 tane loh item düştü, 700'lerde dpsleri.
    garip. şans işi mübarek.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Purdew

onu bunu bilmem de, dünden beri iki tane legen, wait for it, dary düştü ama birbirlerinden pohtanlar. onun dışında 2 tane loh item düştü, 700'lerde dpsleri.
    garip. şans işi mübarek.

Alıntıları Göster
    bosverin nightmare de drobu =) 60 olup valorlarla droplarsın rarelarıda ama bu seferde bole 63 level itemmi olur. oha bu nasıl 62 level item gibi serzenişler bas gostercek =)
  • Herkes de ahkâm kesiyo arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Herkes de ahkâm kesiyo arkadaş..
    Ben çok şanslıyım o zaman
    Dün akşam bana 2 Legandery, 1 set chest ve 1100 dps silah düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Ben çok şanslıyım o zaman
    Dün akşam bana 2 Legandery, 1 set chest ve 1100 dps silah düştü

Alıntıları Göster
    hangi acttan dustu bunlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmorn

Act 2 Zoltun Kulle görevinde düştüler.
    Set chest en az 2,5m ediyordu dün akşam.
    Silahı ben kullanıyorum.
    Diğer düşen legandery itemler pek iyi değildi.
    Bir an düşündüm acaba herkese aynı şansta itemler mi düşüyor diye.
    Eğer öyleyse değerler çok düşer dedim ama görünen o ki herkese düşmemiş. Çok şanslıymışım.
    Bir an Diablo II oynuyor gibi hissettim yani. Set leganderi falan
    Aynı mağarada 3 tane hazine goblini birden kesince oha dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 30 Haziran 2012; 10:31:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmorn

Act 2 Zoltun Kulle görevinde düştüler.
    Set chest en az 2,5m ediyordu dün akşam.
    Silahı ben kullanıyorum.
    Diğer düşen legandery itemler pek iyi değildi.
    Bir an düşündüm acaba herkese aynı şansta itemler mi düşüyor diye.
    Eğer öyleyse değerler çok düşer dedim ama görünen o ki herkese düşmemiş. Çok şanslıymışım.
    Bir an Diablo II oynuyor gibi hissettim yani. Set leganderi falan
    Aynı mağarada 3 tane hazine goblini birden kesince oha dedim

Alıntıları Göster
    Bu nightmare,normalden sonra gelen değil mi? Legendary mi bekliyorsun NV ve MF olmadan,bırakın artık şunları

• quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Bu nightmare,normalden sonra gelen değil mi? Legendary mi bekliyorsun NV ve MF olmadan,bırakın artık şunları

Diablo ııı'ün açıldığı ilk gün lvl17 iken legandery item düşürdüm
  • quote:

quote:

140 saat oynamışım bir tane legendary ring düştü 15 eurodan sattım.

bir tane de shield düştü 45k dan sattım bu kadar

özet: çok şanslısınız

• quote:

quote:

bana da 0 MF ile düştü legendary xbow,demek istediğimi anlamadan atlamışsın ama talihsiz olmuş
  • quote:

quote:

quote:

bana da 0 MF ile düştü legendary xbow,demek istediğimi anlamadan atlamışsın ama talihsiz olmuş

günlerce mf ile farm yaptım hiç legendary düşmedi. 2 tane legendary düştü bana ikiside mf 0 iken düştü.

tamamen şans

• quote:

Orijinalden alıntı: CappyDH

quote:

quote:

quote:

günlerce mf ile farm yaptım hiç legendary düşmedi. 2 tane legendary düştü bana ikiside mf 0 iken düştü.

tamamen şans

Onu diyorum,şuan 220MF ile elite avındayım,ilvl 63 bile zor görüyorum bırak legendary'yi. bide gelmiş ama ben düşürdüm diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

quote:

Orijinalden alıntı: CappyDH

quote:

quote:

quote:

tamamen şans

Onu diyorum,şuan 220MF ile elite avındayım,ilvl 63 bile zor görüyorum bırak legendary'yi. bide gelmiş ama ben düşürdüm diyor

Alıntıları Göster
    tamamen şans

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B3AF19C22

tamamen şans

Alıntıları Göster
    250 mf set legend dusme oranini % 0.0 sanstan %0.37 kadar artiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.