Şimdi Ara

İTEM KİTLEME SORUNU YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ ----ACİL---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir sorunum var ve sizler paylaşmak ve yardım alamak istiyorum şimdi benim 70 lvl charım var ve bu char sadece bir kere
    pre almışım ve bu pre yide cafede aldım.Şİmdi ben chara platium alacam bunu için Tickete mesaj atacam ve item kitleme
    şifrsnini talep edecem ama ilk aldığımı prenin kredi kart bilgilerini alamayız çünkü kim olduğunu bilmiyoruz.Şimdi Ticket
    benden nasıl bilgiler sorar yada nasıl bir mesaj yazmam lazım yada ne yapmam lazım bana çok acil yardım edermisiniz.Şuan madur durumdayım
    Yardımcı Olursanız Çok sevinirim......

Şimdiden TEŞEKÜREDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyunus87 -- 21 Mayıs 2008; 16:49:51 >

• g.o. item kilit şifresi için aldıgın tüm pre kodlarını istio
  • tüm kredi kartı bilgilerine gerek yok sadece 16 haneli kart numarasının son 4 hanesini , click&buy müşteri numarasını alsan yeterli olur.Bir dahaki preni k-esn ile al yoksa charın güme gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solman -- 19 Mayıs 2008; 15:51:00 >
  • biz oyundayken aldık pre kod almadık ..
  • KnighTShooteR ben kendi kredi kartımla alacam click&buy üyede oldum ama sizin dediğiniden alamadım k-esn bunu anlayamdım ?? açıklaya bilirmisin ...
  • benimde boyle bir sorunum war ksn nedir ayni sekil arkadasin dedigi gibi item kitlicem bende
  • GENCOY23 sendedemi beni gibi sorunun :( ama kimsede şuan ne cevap veren yok bakalım bekleyecez.. Tam olarak bilgilindiren çıkar inşallah ...
  • Lütfen yardımcı olurmusunuz hiç cvplayan yok =( bi güzel cevap alamadım lütfen yardımcı olurmusunuz bu sorunu nasıl haledecem .. Arkadaşlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.