Şimdi Ara

İtemler kayboldu--yardım pls.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunda 59 lwl asas çarımda reb +5 chitin kafalık,göğüslük,donluk ve ayaklık + reb +1 kolluk ve 2 adet reb +1 shard vardı ...

Oyunda upgrade hatası alıyordum ve oyunu kaldırıp tekrar yükledim ..20 dakikalık bu işlemden sonra itemler kayboldu ve yok ..Acil yardım pls.... nereye başvurabilirim kimsen yardım isteyebilirim.

• geçmiş olsun, hangi koxp?
  • kops değil kardeşim ... nerenle okuyosun yazdıklarımı acaba ???

RONARK ta oynuyorum ve Respects clanındayım bilen biliyor...

Herkesi kendiniz zannetmeyin ve saçma saçma mesaj da yazmayın. Adam akıllı bi soru sorduk onun cevabını bilen zaten verir. *al gibi her konuya atlamayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4n3d4n

Beyler oyunda 59 lwl asas çarımda reb +5 chitin kafalık,göğüslük,donluk ve ayaklık + reb +1 kolluk ve 2 adet reb +1 shard vardı ...

Oyunda upgrade hatası alıyordum ve oyunu kaldırıp tekrar yükledim ..20 dakikalık bu işlemden sonra itemler kayboldu ve yok ..Acil yardım pls.... nereye başvurabilirim kimsen yardım isteyebilirim.

soymuslar kardes gecmis olsun. eger yeniden kuracagini bilen biri varsa o yapmis olabilir gunah almak gibi olmasin ama
  • Bilen bilir klasik hacker numarası önce oyunla bağlantını keserler sonra charını soyarlar inkar etmene gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 4 Ekim 2011; 23:37:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Bilen bilir klasik hacker numarası önce oyunla bağlantını keserler sonra charını soyalar inkar etmene gerek yok.

+1
    uçurmuşlar senin itemleri
  • derdimi anlatamıyorum galiba ??

oyunu kaldırdım tekrar yükledim ..adamların benim oyunu kaldıracağımdan ne haberi olacak ?? akla mantığa sığıyor mu ??

kops kullanmadık dediysek kullanmadık.

ulan adam akıllı bi cevap vereniniz yok bide kendinizle muhatab ediyorsunuz.
  • Burda hickimse sana yardimci olmak zorunda degil. madem soyulmadi diyorsun git baska bilgisayardan bak.
  • itemlerin görünmüyorsa pachleri yeniden yükle.
  • Itemlerin asiri sicaktan buharlasmis olabilir tekrar yogunlastirmayi dene.Arkadas boyle bi cevap bekliyor heralde.Gecmis olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yar Saçların Lüle Lüle , İtemler Sana güle güle ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Bilen bilir klasik hacker numarası önce oyunla bağlantını keserler sonra charını soyarlar inkar etmene gerek yok.

Aynen öyle 3 gün önce knighta girmeye çalıştım giremedim 1 gün bekledim gelir diye gelmedi neyse sildim geri yükledim oyunu girdim baktım itemler yok item dediklerimde +7 Rebirt MD
  • üstüne bi soğuk su iç
  • hemen angara yı arıyom halletsinler ( gerçi açılım işi hala devam ediyor ilgilenmezler )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Itemlerin asiri sicaktan buharlasmis olabilir tekrar yogunlastirmayi dene.Arkadas boyle bi cevap bekliyor heralde.Gecmis olsun bu arada.

+1 , illa hile kullanman gerekmiyor soyulması için başka bi yolla girmiş olabilir keylogger bilgisayarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanjou -- 16 Ekim 2011; 18:50:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.