Şimdi Ara

Itopya dan 7000 tl civari hazir kurulu kasa önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba. Ben 7 bin tl civari bir hazir bilgisayar almayi dusunuyorum. Kendime ait 60 hz fhd monitörüm var ve yenilemeyi dusunmuyorum en iyi ihtimal gene fhd dahan yuksek yenileme hizina sahip ya da max 2k monitor alirim ama daha sonra. Bu fiyata uygun, sorunsuz calisan, uzun sure idare edebilecek, oyun ve genel kullanim icin ideal bir sistem onerisi bekliyorum.

Oyun olarak tercihim yok. Genelde yeni cikmis single player oyunlar oynarim. Dota 2 vazgecilmezim ama zaten ona cok yüksek sistem gerekmiyor. Genel olarak iyi kalitede 60 FPS oyun oynayabileceğim bir sistem istiyorum.

Bunlara ek olarak; overclock yapmayi pek dusunmuyorum. anakartin oyle pahali bir sey olmasini pek istemem. Bottleneck sorunu olmasin stabil olsun bana yeter. Cok fark etmeyecekse 7000tl yi gecmesini istemiyorum ama buyuk bir fark yaratacaksa 7500tl ye cikabilirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fen0men0 -- 28 Ağustos 2020; 18:22:59 >

• 3 3300X /3 3100 / İ3-10100
    +
    5600 XT (14Gbps) / RTX 2060
    lı sistem toplayabilirsin
  • Münebbih kullanıcısına yanıt
    https://www.itopya.com/da-sistem-2-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-3-rx-5600-xt-oc-evo-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
    Aklimdan bu sisten geciyordu, fiyati da uygundu ama ekran karti dediginiz gibi 14gbps değil.
    Selam hocam o.m göndericektim kapatmissiniz bu 3300x hiçbir yerde bulunmuyor bilginiz var mı amaznda var o da 1500 TL diğer yerlerde 1200 civarı ama stok yok
  • xGlorfindel kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten benim isteklerime uygun guzel bir sistem onerisi olmus çok teşekkürler.
  • fen0men0 kullanıcısına yanıt
    rica ederim kolay gelsin :)
  • Cbklqn kullanıcısına yanıt
    3300X / 1600 / 3500X
    piyasada yok
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.