Şimdi Ara

İtopya mağazası tekrardan açıldı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar ayın 23'ünde İtopya'dan monitor siparişi verdim. 9 gün geçmesine rağmen ürünüm kargoya dahi verilmedi. Müşteri temsilcini ararken telesekreter 3 günü içinde kargoya verilmeyen ürünlerini gelip mağazamızdan alabilirsiniz diyor ama malum koronadan dolayı mağazaları kapanmıştı. 1 Haziran'dan itibaren kalkan yasakla beraber mağazarı faaliyete geçti mi bilgisi olan var mı? Neden müşteri temsilcisine sormadın diyen arkadaşlar için toplam dört kere aradım ve dört aramanın toplamında 270-280 kisi sıra bekledim ama her seferinde sıra bana gelir gelmez telefonları mesgula atıyorlar.

• Aynı dertten bende muzdaribim hocam ve gördüğüm kadarıyla bayram döneminde verilen tüm siparişler insanların eline ulaşmamış ve hatta youtube'de şikayet eleştiri videoları paylaşılmış. Bende 25 Mayısta sipariş verdim ama ürün hala hazırlanıyor. Eğer bir bilginiz olursa buraya tekrar yazarsanız sevinirim. Umarım hiç bu dertlere gerek kalmadan yarın kargoya verilir.
  • otsman O kullanıcısına yanıt
    Hocam gece 11 de kontrol ettim kargoya verilmiş ürünüm bundan sonrası ups kargoda
  • T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    oh, darısı benim başıma diyelim. UPS kargo eğer eviniz taşra bölgesinde değilse çok seri çalışan bir kargo firması, belki yarın kapınızı dahi çalabilirler, hayırlı olsun.
    Çok teşekkür hocam inşallah sizinde işiniz sorunsuz halledilir.Eyüpte oturuyorum inş gelir bide bugün doğumgünüm bugun gelirse çok hoş olur :)
  • Hangi monitoru siparis vermistiniz acaba
  • jackk001 kullanıcısına yanıt
    Hocam linkteki monitör.Monitorden cok anlamam ama 2k 144 hz monitor almak istiyordum fiyatı ve tasarımı hosuma gitti.
    https://www.itopya.com/aoc-27-cq27g2u-144hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freeysnc-kavisli-gaming-monitor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T h r a c i a n -- 2 Haziran 2020; 13:2:25 >
  • bende oyun olarak değil daha çok film dizi sosyal medya kullanımı için aldımhttps://www.itopya.com/philips-238-242v8a-4ms-75hz-freesync-dp-hdmi-vga-ips-gaming-monitor/ fiyatı uygun geldi. bayramda indirim vardı 700'e denk düştü aldık ama nasip olmadı daha, ne zaman gelir kim bilir
  • ya aynı sorun bende de var. 25inde monitörü aldım. daha kargoya verilmedi. telefonla arıyorum bağlanamıyorum. mail attım cevap vermediler...
    istanbul içi teslimat yapacaklar ama daha ürün kargoda bile değil. nasıl ulaşacağız nasıl çözeceğiz... yetkilisi yokmu acaba forumda ulaşabileceğimiz
  • Valla o kadar sponsor oluyorlar ama bı geri dönüş yok onca şikayete, bende aradım 75 kişi vardı sıra bana geldi telefon yüzüme kapandı. Ama bu demek değil ürün gelmeyecek, dolandırıcı değiller tabi ama yaptıkları hoş bir davranış değil, yardımcı olmuyorlar, müşteri memnuniyeti adına herhangi bir düşünceleri yok. Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla herkese 10 15 gün arasında ulaşıyor, bekleyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: T h r a c i a n

Çok teşekkür hocam inşallah sizinde işiniz sorunsuz halledilir.Eyüpte oturuyorum inş gelir bide bugün doğumgünüm bugun gelirse çok hoş olur :)
    Hocam kargonuz geldi mi? Benimde bugün siparişim kargoya verilmiş ve formula gibi birşeyler yazıyordu.
    Hocam bende de aynı şey yazıyor.2 günde istanbul içi teslim etmeyi beceremediler :)
  • UPS sitesine girip ordan kargo takip numarasıyla tahmini varış günü yazıyor, bende yarın sabah 9 la akşam 6 arası gelecek diyor sizde bi girip bakın
    Hocam baktım zaten benim için dün yani ayın 3ünde sabah 9 ile 6 arası gelecek yazıyordu gelmedi.Şaka gibi İstanbul için kargoyu 2 günde nasıl getiremiyorlar anlamıyorum.
  • Bende sanmıştım gelecek yarın, demek onuda bekliycez ha, bu dönemde beklemekle geçti valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: T h r a c i a n

Hocam baktım zaten benim için dün yani ayın 3ünde sabah 9 ile 6 arası gelecek yazıyordu gelmedi.Şaka gibi İstanbul için kargoyu 2 günde nasıl getiremiyorlar anlamıyorum.
    Bende durum Mazlum Kolaç dağıtıma çıkardı yazıyor bu şekilde. sizde de aynı isim mi
  • Hyperx quadcast mikrofon ariyordum sadece itopyada satisi vardi.bende siparis verdim 9 gun oldu :) ne gelen var ne giden.Simdi iptal etsem 2 haftadan once parami vereceklerini sanmam.Firmaya kesinlikle ulasamiyorsun hata bende ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.