Şimdi Ara

Itopya teknopanda tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Itopyadaki teknopanda sistemini onerir misiniz?

Asagidaki gibi iki secenek arasinda kaldim, isim geregi 1440p monitor kullanmayi dusunuyorum o yuzden maks 75fps benim icin yeterli olur. Ama tabi 3-4 sene AAA oyunlari 1440p-75fps de oynatmasi lazim boyle bir yatirim icin. 1660super 60-70fps veriyor cogu oyunda 1400 lira daha verip 2060super almaya deger mi?

Itopya teknopanda tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razor_19 -- 30 Haziran 2020; 0:4:51 >

• Kasa ve psu'lar kötü ondan ucuz görünüyor o sistemler. Sata ssd yerine nvme M2 ssd almak daha iyi.
  • Kasaya ve psu'ya ragmen onerir misiniz hocam

Bir haftadir sinerji, inventus, itopya, ince hesaptan bayagi bir sistem olusturdum ama icime sinmedi fiyattan ve istedigim parcalarin stokta olmamasindan dolayi. Kendim toplayamayacagimi dusundugum icin bu gibi sitelerde hazir toplatmaya mahkumum biraz, hazir toplama siteleri arasinda en iyi secenek hangisidir
  • razor_19 kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda 1-2 ayarla oynayarak bu sistemi 2k da kullanabilirsiniz. (ben 1050ti yi 2k da kullanıyorum)

https://forum.donanimhaber.com/hypnotic-2680-r5-3600-rtx-2060-6g-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-pc-6-099tl--144249842
  • işiniz gereği?

render alma işiniz varsa ilk sisteme 3700x eklemelısınız.

3 4 sene AAA oyunları ultrada oynama gıbı bır dusuncenız varsa 2070S almalısınız. ayar kısıp oynama gıbı bır dusuncenız varsada zaten 1660s ile 2060s arasında bir fark kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

Oyunlarda 1-2 ayarla oynayarak bu sistemi 2k da kullanabilirsiniz. (ben 1050ti yi 2k da kullanıyorum)

https://forum.donanimhaber.com/hypnotic-2680-r5-3600-rtx-2060-6g-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-pc-6-099tl--144249842
    Hocam r5 3600 mpk islemci olarak yaziyor kutudan cikan sogutucu yok mu demek oluyor. 3600x in yaninda fan fotografi da var cunku
  • o psu biraz riskli gibi duruyor sonuçta tüm sistemi besleyen bir parça o yüzden böyle bir sistem alınsa bile psu yükseltilmeli kaliteli bir markayla
  • bu tür sistemlerde anakart ve psu hep giriş seviyesi ürünler kullanılır kısa vade'de değil uzun vade'de başınızı baya ağrıtır misal amd ryzen serisi için anakartın vrm modüllerinin iyi soğutulması şart iken bu kasada kullanılan anakartta vrm modüllerinde oluşacak ısıyı transfer edebilmek için hiçbir şey kullanılmamış üstü bom boş bırakılmış psu'dan falan bahsetmiyorum bile ne iç bileşen kalitesi belli ne de psu verimlilik sertifikası
  • razor_19 kullanıcısına yanıt
    fanlı, kutusuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.