Şimdi Ara

İTÜ İlk Tercih Bursu(Madde 137)(AYDA 1500 LİRA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk tercihlerinde itü yazıp yerleşen ilk 1-50 arası: 9 ay süreyle ayda 1.500 TL, 1 diz üstü bilgisayar ya da tablet bilgisayar, İTU ARI-TEKNOKENT'te şirket açma önceliği, öğrenim süresince Gölet veya Gümüşsuyu’nun yüksek standartlı yurtlarında ücretsiz konaklama olanağı, 51-100 arası: 9 ay süreyle ayda 1.000 TL, 1 diz üstü bilgisayar ya da tablet bilgisayar, ITU ARI-TEKNOKENT'te şirket açma önceliği, öğrenim süresince Gölet veya Gümüşsuyu’nun yüksek standartlı yurtlarında ücretsiz konaklama olanağı, 101-200 arası: 9 ay süreyle ayda 600 TL, öğrenim süresince İMKB ve Ayazağa standart yurtlarında ücretsiz konaklama olanağı, 201-500 arası: 9 ay süreyle ayda 450 TL,

diyor.hazırlık dönemini de kapsıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem787 -- 15 Temmuz 2014; 23:59:55 >

• herkes görsün
  • EHM ve Mimarlık dışında dereceyle giden yok sanırsam.Endüstride olabilir içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

EHM ve Mimarlık dışında dereceyle giden yok sanırsam.Endüstride olabilir içinde

derece yapan adam makine yazamaz mı
  • Vay arkadaş zaten ilk 100'deki adama 900 lira devlet veriyor, 1500 de boyle geliyor. yurt, yemek zaten bedava.

Millet daha kendini yirtsin; "omo ozol okollar ogroncoyo cok dostokloyor" diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk binden itüyü tercih eden olur gibi bu yıl

• kerem787 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de yazmalı ben makine istiyordum normalde gelmiyecek.Çoğu kişi puanım yanar korkusuyla puana göre tercih ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Secxdx -- 16 Temmuz 2014; 0:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

Hocam bence de yazmalı ben makine istiyordum normalde gelmiyecek.Çoğu kişi puanım yanar korkusuyla puana göre tercih ediyor

Maalesef puanı yüksek diye çok kişi yanlış tercih yapıyor.hem gerçekten isteyen o bölüme giremiyor hem kendi üzülüyor

• ^^^

• abi bu sınav dediğimiz olay başarıyı tam anlamıyla ölçen bir şey mi ki böyle şeyler yapılıyor. saçma bence.
  • gök2 kullanıcısına yanıt
    ne alakası var? Başarıyı ölçüyor tabi sınav.
  • "İlk tercihte İtü yü yazan herkese burs veriliyor" gibi anlaşılacak şekilde başlık açmışsın ve milleti yanıltıp konuya çekiyorsun bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Planck_

"İlk tercihte İtü yü yazan herkese burs veriliyor" gibi anlaşılacak şekilde başlık açmışsın ve milleti yanıltıp konuya çekiyorsun bu şekilde.

Konuya giren kişi başına para veriyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.