Şimdi Ara

itunes derki yarini unatamayacaksiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mac App Store ve 4.2'yi aynı anda bekliyorum ben...Bekleyip göreceğiz... En geç hafta sonuna kadar da unlock.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kby -- 15 Kasım 2010; 20:17:20 >
  • Umarım 4.2 çıkar ya unlock beklemekten çok sıkıldım.5 te bilgisayar başında olacağım herzamanki gibi
  • http://www.elmadergisi.com/?p=4089

Sanırım iTunes İnternet'e taşınıyor.
  • 4,2
  • bu kadr iddialı olduklarına göre

online itunes+mac sotre+ 4.2 çıkcak bence bu üçlünün aynı anda çıkması büyük bir kombinasyon olacağından böle bir başlık attılar

ahanda buraya yazıorm yarın görüşücez :D
  • çok kesin bir kaynaktan aldığım bilgiye göre apple yarın İphone 5i çıkartıyor.. Ayrıca 4.2 ve online itunes un yanında yeni mac serisde tanıtılacak.. Steve jobs amcam da o söyledi dün akşam
    sadece şaka ama umarım 4.2 çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: king_of_the_movement

steve jobs kıyafetini değiştirmiştir

Yok o kadar büyük bir değişikliğe cesaret edemez Steve Amca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Yok o kadar büyük bir değişikliğe cesaret edemez Steve Amca...

• tüm ios lar çökecek
  • Doğruluk payı nedir bilmiyorum ama ne iTunes yazılımını kullanmaktan rahatsızım ne de Mac kullanıcısıyım.
    Eğer iPad için iOS 4.2 duyurulmaz da Online Itunes ve Mac AppStore duyurulursa pek sevineceğimi sanmıyorum.
    Birçok iPad kullancısı geitirlerinden dolayı bu güncellemeyi merakla ve sabırsızlıkla bekliyordu.
    Böyle bir duyurunun ardından 4.2 gelmez ise satış yapmak için manşet atan gazeteler gibi göreceğim yarın Apple'ı.
    Ama Apple böyle bir duyurudan sonra 4.2 çıkışını ertelemez artık. Hepimizin gözü aydın şimdiden.
  • 4 gözle bekliyoruz
  • İnşallah 4.2 dirrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

İnşallah 4.2 dirrr

4.1 den 4.2 ye geçeceğiz. 5.0 a geçmiyoruz ki bu kadar unutulmayacak bir yenilik getirsin.
  • quote:

Sesli kahkaha attim bildigin :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

İnşallah 4.2 dirrr

4.1 den 4.2 ye geçeceğiz. 5.0 a geçmiyoruz ki bu kadar unutulmayacak bir yenilik getirsin.

Anten sorununun çözüleceğini iddia ediyorlardı ama 4.2 ile ilgili bu yüzden herkes heyecanlı sıkıldım ben açıkcası bu sorunun toplumda yarattığı etkiden telefonu gören hemen o anteni çekmeyen telerime 2bin tl mı verdin diye dalga geçiyor :s halbuki anten sorunum var mı onu bile bilmiyorum daha sim kartım aktif olmadıgı için daha umarım çıkmazda öyle diyenlere iyi bir kapak olur.

• Ipad aldım bugün. Yarın ki surpriz 4.2 olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇeK!RDeQ

Doğruluk payı nedir bilmiyorum ama ne iTunes yazılımını kullanmaktan rahatsızım ne de Mac kullanıcısıyım.
    Eğer iPad için iOS 4.2 duyurulmaz da Online Itunes ve Mac AppStore duyurulursa pek sevineceğimi sanmıyorum.
    Birçok iPad kullancısı geitirlerinden dolayı bu güncellemeyi merakla ve sabırsızlıkla bekliyordu.
    Böyle bir duyurunun ardından 4.2 gelmez ise satış yapmak için manşet atan gazeteler gibi göreceğim yarın Apple'ı.
    Ama Apple böyle bir duyurudan sonra 4.2 çıkışını ertelemez artık. Hepimizin gözü aydın şimdiden.

çok yerinde bir yorum olmuş yarın mutlaka çıkacaktır 4.2 + olarak diğerleride çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

quote:

Sesli kahkaha attim bildigin :d

• Pek umduğum gibi olmasada umarım 4.2'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megaslaughter

Remember remember the 16th of November

V
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.