Şimdi Ara

IZLEMEK ICIN TAVSIYE EDILEN YABANCI DİZİLER.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
215.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TuSuB@sA

Davsın ve arkadasları vardı cnnbc-e de

Bi de Roswell wardı.. eski günner..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daffodil -- 17 Şubat 2006 19:09:35 >
  • x files
    one tree hill
    smallville derim ben hepsi çok ii
  • 24
    lost
    x-files derim ben
  • Arkadaşlar biz en iyisi kısaca CNBCE deki tüm dizilere göz atalım.Hepsi güzel zaten. Bırakın diğer kanalları yaa CNBCE varken diğerlerine ne gerek var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aceventura

quote:

Orjinalden alıntı: TuSuB@sA

Davsın ve arkadasları vardı cnnbc-e de

Bi de Roswell wardı.. eski günner..

neden Roswell i bi daha yayınlamıolar..
  • Smallville
    Supernatural
    Heroes daha izlediğim var ama bu 3ü çok gzl
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkanbjk

Smallville
    Supernatural
    Heroes daha izlediğim var ama bu 3ü çok gzl

güzel hort
  • önce bi THE SOPRANOS u '' elinden çıkar'' sonra diğerlerini zaten izlersin...
  • 1.Lost
    2.Fringe
    3.How ı met your mother

Ben bu 3 ünü izliyorum.
    Fringe i bilmeyen arkadaşlarımız varsa söyliyim J.J Abrams yapımı bir bilim kurgu.Aslında bilim kurgu denemeyebilir çünkü yaptıkları her şey bilimin sınırları (!) içinde yani biraz garip ama bilimsellik var işin içinde.
    İzlemenizi tavsiye ederim şu ana kadar 14 bölüm yayınlandı ve ara verildi, nisanda devam edicek.
    Bunların dışında Prison Break çok iyi diyolar..En yakın zamanda onu da izlemeye başlicam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daichi

Arkadaşlar, ben CNBC-e'yi yeni izlemeye başladım ve bu kanalda takip edebileceğim güzel bir dizi arıyorum...

Tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var!

Aşağıda yazdıklarımdan herhangi birinin olduğu dizileri bana tavsiye ederseniz sevinirim:

- Aşk olsun ama öyle sulu bir aşk olmayasın. Daha çok kavuşamayan çiftlerin olduğu bir dizi olsun. Yani dakka başı öpüşen bir çift izlemek istemiyorum :)

- Entrikalı - Polisiye bir dizi varsa mutlaka izlemek isterim! Herşey güzel güzel giderken birden heyecanlı bir sahne girsin, heyecanlanıyım. Cinayet vs. olabilir ama öyle korku filmi gibi olmasını istemiyorum. Böyle insanlar birşeyler planlayıp sinsi sinsi bişeyler yapsın :)

- Her bölümünün sonu heyecanlı biten diziler de çok hoşuma gider. Yani her bölüm bittiğinde "acaba ne olacak şimdi ya" diye bekleyeceğim bir dizi olsun.

Kısaca CNBC-e'de duygusal, polisiye ya da heyecanlı olan diziler varsa, yazarsanız sevinirim :) (sadece CNBC-e olmak zorunda değil türk kanallarında gösterilen bu tarzlarda bir yabancı dizi varsa da yazabilirsiniz)

Şimdiden teşekkürler!

Chuck ı izleyebilirsin. Hem biraz aşk hem biraz polisiye hem biraz komedi. Çok güzel bir dizi

Edit: Konunun eski olduğunu daha yeni anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenus42 -- 22 Şubat 2009; 22:22:58 >
  • adam 20006 da sormuş soruyu.hala tavsiye veriyonuz.bahsettiğiniz dizileri belki izledi bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: penkala

adam 20006 da sormuş soruyu.hala tavsiye veriyonuz.bahsettiğiniz dizileri belki izledi bile

Master bile yapmıştır..
  • Konu eski ama bu konuyu görüp dizi tavsiyesi isteyenler olabilir.

The Sopranos -The Oz -Lost Room-Six Feet Under

Bu dört diziyi izlemeyen ben dizi izlerim demesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

Konu eski ama bu konuyu görüp dizi tavsiyesi isteyenler olabilir.

The Sopranos -The Oz -Lost Room-Six Feet Under

Bu dört diziyi izlemeyen ben dizi izlerim demesin

prison break es geçme
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Bir tek Southpark var, önceden CSI 'ı takip ediyordum. "CSI : Miami" şu an TVlerde gösteriliyor mu acaba? Bilgisi olan var mı ? TV bakmaya fırsatım kalmıyor çünkü.

Aradan yillar gecti simdi takip ettiklerim

LOST, Prison Break, Chuck, Fringe, HIMYM, Worst Week

dizikolik olmusuk yahu.
  • Prison Break, terminator the sarah connor chronicles, Blade: The Series, How I met your mother
  • Lost&Prison ßreak
  • ya 4400 dizi bitti mi acaba ?
  • dizi iptal edildi, yarım yamalak bıraktılar herşeyi
  • Chuck , Heroes , How ı met your mother, Terminator : The sarah connor chronicles, Prison Break, One tree hill, Scrubs ,smallville
    south park
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.