Şimdi Ara

İzmir DE NEREDEN ekspertiz hizmeti alabiliriM??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben İstanbulda yasıyorum ve İzmir den bir araba begendim. Araç sahibi ile fiyatta antlaştık ve perşembe günü İzmir e uçakla gidip arabayı alacağım. Fakat malum arabayı ekspertize sokmak istiyorum ve sorunda burda İzmir de hiçbir yer bilmiyorum. Öğrendiğim kadarı ile Bosch oto ekspertiz yokmuş sizden ricam bana kesin güvenilir bir oto ekspertiz söyleyebilir misiniz. Şimdiden çok teşekkürler

Not : İstediğim araba Gaziemir / İzmir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim benden sana abi tavsiyesi bu adamlar gerçekten işinin ehli ve cok uyguna bakıyorlar ara bir konuş türkiyenin her yerindeler...

https://www.facebook.com/www.gezenadam.com.tr/?fref=ts
  • tam bunun için gezen adamı tarif edecektim önermişler bile
  • Acıkcası bn istanbulda kendi arabamı satarken götürdüğüm yer en ufak ayrıntısına kadar incik cıncıl arastırdılar hatta ispark cezasına kadar çıkarttılar bunlarda öyle yapabiliyor mu? Birde bunlar nerde baktırıyor arabaya orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç Gaziemir'deyse sahibinden olmama ihtimali çok çok yüksek. Büyük ihtimalle al satçı ama üstüne aldığı için sahibiyim diyordur. Aman hocam dikkat diyorum.Tüm üçkağıtçı galericiler orada maalesef.
  • Yetkili marka servislerini ara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dasif plaza var gaziemirde, orada dynoplus diye bir firma da Mesut usta var, yıllarca Almanya da otomotiv sektöründe çalılmış, araç alacağımız zaman muhakkak kendisine gösteririrz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.