Şimdi Ara

İzmir Toyota Kullanıcıları..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir deki Toyota kullanıcı arkadaşların Baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde güzel bir aktiviteye imza atabiliriz. Birlikte bir program yapabiliriz. Hatta İzmir'deki Borovalı, Akdemirler ve Tokulları da bu konu da bilgilendirip onlarında katkılarını sağlayabiliriz.. Ne dersiniz...

• Güzel olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magiuser

Güzel olabilir.

bencede bi topic acip gün belirleyip yapabilirsiniz ... ben katilirim...
  • fikir iyi uygulama nasıl olur bilmem..
    dün bir anı : Toyo'nun karnı açıkmış şöyle güzel bir yemek ister en az 97 oktan olanından ee bizde kırmadık kendisini istediğini almak için benzin istasyonuna girdik kalabalık ve sıra vardı yanaştık siparişi verdik aman dedim arkadaşım 97 oktan olsun toyo bunu sever malum ülkemiz olayı arkadaş abi bu pompada yok diğer taraf geç dedi peki canım dedim geçelim bir iki ters düz hareket zaten kalabalık tam dönüş yaptım girdim dedim meğerse o sıra lpg sırsıymış yan tarafa kıvrılıyım dedim sıra var tamam bekleyim biraz dedim ama burnumu çıkarayımki anlaşılsın sıraya gireceğim bir den bir dorttt dortt diye korna siyah renkli bir toyo hb corrolla el kol hareketi peki kardeşim sıra zaten senin zaten geri gidemiyorum ama burnumu uzatayımki anlaşılsın hani ben lpg sırasında değilim anlamında dedim .. Genç ten bir arkadaş neyse sıra geldi siyah toyo girdi pompaya arkasına da ben girdim onun işi bitince karnımızı doyuracağız hani toyo acıktıya Ahandaaaa sinir harbi başladı öndeki toyo'nun sürücüsü indi arabadan hareketlerle açtı benzin kapağını anladım gıcıklığa başladı ağır hareketler falan tamam gıcıklık yapıyor neyse dolum oldu sallanarak bindi toyo ya eee hadi git de bizde gidelim ama gıcıkya durdu bekliyor pompacı abi alırmısın falan bir dakka birini bekliyorum artistiği ama abi dedi pompacı arkada bir dünya araba var tamam dedi ama gcıklık ya yapacak neyse biri geldi yanına açtı kapıyı bana baktı durdu sonra ceketini çıkardı eline aldı tam binecek ceketi arka kapıyı açıp koyacaktıki bana gelenler geldiiiiiiiii ve ulan ben senin .... içimden tabi yakışmaz bize neyse gitti çalıştı motor yanımda eşim vardı ve kızım arka koltukta oturuyuyordu .. Acaba dedim onlar olmasaydı bu adama nasıl davranırdım.. BULUŞALIM KONUŞALIM HERKESTEN İSTEĞİM LÜTFEN TRFAFİK KURALLARINA UYALIM VE BİRBİRİMİZE SAYGILI OLALIM .... ARABALAR BİR ARAÇTIR İNSANIN HİZMETİNE SUNULAN CELLADIMIZ OLMASIN LÜTFEN SAYGILARIMLA

• ALİAĞA DA OLMAMA RAĞMEN BENDE GELİRİM FAKAT HAFTASONU ŞARTI İLE.
  • Arkadaşlar bunu icraata geçirelim. Öncelikle sizce bu konuda Akdemirler, Tokullar ve Borovalı nasıl yaklaşır ve nasıl bir program yaparsak güzel olur. Şartları belirleyelim. Ve bu fikri Toyotacılara yakışır bir şekilde gerçekleştirelim.
  • Arkadaşlar trafikte sabırlı olmaya çalışalım. Sabırlı olmanın yanında saygılı olmaya çalışalım. Ve trafikte her türlü olayla karşılaşabileceğimizi unutmayalım. Sevdiğim bir arkadaşım geçenlerde bir olay yaşamış anlatayım. Karşıyaka dolaylarında yine trafik sorunu öndeki araçla tartışmış birbirlerine diklenmeye başlamışlar. Adam arkadaşa silah çekmiş. Haliyle arkadaş çok korkmuş 6 aylık bebeği var. Aman diyelim sabır, saygı ve kurallara azami uyum... Yoksa iki ayaklı mahlukatlarla baş etmek kolay değil..
  • Hafta sonu örneğin çiçekli köyde bir piknik ardından sahil turu olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih mehmet

Hafta sonu örneğin çiçekli köyde bir piknik ardından sahil turu olabilir..

harika olur bencede mesela 15 nisan pazar olabilir

bir topic acsaniz sadece toyota değil izmirli gelebilecek tüm arkadaslari cağiralim otomobil genele acin bir konu herkes orda toplansin gelecekler
  • Bende katlılabilirim tarih ve saati netleştirelim arkadaşlar
  • bende haftasonu olması sartı ile gelebilirim
  • Çiçekli köyün bozuk yoluna sokmam ben yeni corollamı gözden çıkardığım bir 206 arabam var onla gelirim bir sürü totoyota arasında peugeot
  • YOLU BOZUK YERLER OLMASIN ULAŞIM KOLAR VE HERKEZİN BULABİLECEĞİ BİR YER OLSUN.OK
  • Arkadaşlar öncelikle fikirleriniz için teşekkürler. Geçen gün Borovalı yetkilisi Berkin Bey ile görüştüm düşüncelerimizi açtım buna çok sevindi ve yönetime ileticeğini söyledi. Sitemizin adresini aldı ve üye olacağını söyledi. Kendilerinin de bu tip bir faaliyet tasarladıklarını bunun gelişimi için her türlü fikre açık olduklarını söyledi. Diğer servislerle henüz görüşemedim ama görüşecek arkadaşlar varsa onlar da düşüncemizi iletip fikir alabilirler. Şimdiden teşekkürler..
  • Yaz gelip , insanlar dağılmadan yapalım şunu yahu
  • İnşaallah.. İstersek olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.