Şimdi Ara

Jailbreak'li 4s garantiye girermi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar, turkcell'den garantisi devam eden 4s var, ekranın bir bölümünde 1cm kadar sarı bir çizgi oluştu. garanti kapsamına giremi ve jb li olması sorun yaratırmı ? saygılar...

• Bence yaratır. Siz en iyisi restore edip yollayın. Ne olur ne olmaz.
  • aynı sürümde restore edip shsh kaydı alırsan senin için daha iyi olur çünkü serviste son sürüme yükseltip gönderebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akak93

aynı sürümde restore edip shsh kaydı alırsan senin için daha iyi olur çünkü serviste son sürüme yükseltip gönderebilirler

SHSH kaydı A5lerde hiç bir işe yaramaz downgrade imkanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: akak93

aynı sürümde restore edip shsh kaydı alırsan senin için daha iyi olur çünkü serviste son sürüme yükseltip gönderebilirler

SHSH kaydı A5lerde hiç bir işe yaramaz downgrade imkanı yok.

4s olduğunun farkına varmamışım haklısın. servisten geldikten sonra jailbreak beklemek zorunda
  • Cihazı teslim ettiğimizde verecekleri belgeye özellikle belirtsek yazılım güncellemesi istemiyorum diye işe yararmı acaba, diğer bir sorun jb i nasıl silecegiz ios 6.1.3 e geçmeden malum o sürümünde jb i yok.. Varmı arkadaşlar jb i silip orjinale döndürecek bir yol..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtrl

Cihazı teslim ettiğimizde verecekleri belgeye özellikle belirtsek yazılım güncellemesi istemiyorum diye işe yararmı acaba, diğer bir sorun jb i nasıl silecegiz ios 6.1.3 e geçmeden malum o sürümünde jb i yok.. Varmı arkadaşlar jb i silip orjinale döndürecek bir yol..

Cydiayı ve jailbreakle alakalı herşeyi gizle,sanki telefon orijinal halindeymiş gibi sansınlar,yazılım güncellemesi istemiyorum de,sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.