Şimdi Ara

japon serverından komik ss (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
6.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BABA HARBİDEN KOMİK OLMUŞ BU NE YAAAAAAAAAAAAA
  • bizi bi nikaha bile çağırmadılar.
    darıldım.
    bah sen şu denyolara

• hakkatten ya insanla orc evlense ne doğar???????
    bi de kan davası oluyomuş a q . yeni bi savaş açılıyomu dark lunar gibi ........... orcların eş dost akraba ile insannarın akrabalrı gibi..........
  • özlemişim bu resmi bi süre tatildeydim hiç bakamadım forumlara ilk işim bu resme bakmak oldu
  • bende malezya serveri var.durmadan snatcher kesiyom.içinden çıkan upgrade scroolları 100 k dan satıyom.ohh paraya para demiyom.bi de moradonda gloomwing ler görürseniz şaşırmayın.hatta gidin lvl 1 ken gloomwing party bulun moradonda.bi de son olarak civcivlerin elinde bile +7 falan war bi ebnde yok.ama oynamıyom çünkü bazen koca moradonda tek başıma oluyom kimse olmuyo ya.
  • wwwiknight-online.com.my
  • aga Resim Bende Gözükmüo ???
    Çok Merak Ettim ii mi ?
  • EVLENİYORUZ MUTLUYUZ

OĞLUMUZ VE KIZIMIZIN DÜĞÜN TÖRENİNDE
    SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

YER PIANA DA BÜYÜK KRİSTALİN YANI
    SAAT 13:00

A
  • quote:

Orjinalden alıntı: _TaDpOlE_

özlemişim bu resmi bi süre tatildeydim hiç bakamadım forumlara ilk işim bu resme bakmak oldu

insanla orc evlenirse çocukları EL-KARUS olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt.Crusher -- 31 Temmuz 2005, 17:40:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Cpt.Crusher

EVLENİYORUZ MUTLUYUZ

OĞLUMUZ VE KIZIMIZIN DÜĞÜN TÖRENİNDE
    SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

YER PIANA DA BÜYÜK KRİSTALİN YANI
    SAAT 13:00

A

• quote:

Orjinalden alıntı: madyb

ya bu photoshop felan mı yoksa gerçekmi ?
    bu arada japon server2ının download'ını koyarmısınız buraya

Resimler gerçek
  • bende de malezya ke var. lvl 24 te elimde 2 tane +8 stiletto vardı. giydiğim kıyafetler +4 +5 ve hepsi wormlardan cıkıyor. su anki breth luferson olmuş,gatenin önünde gloomwinfgler var daha ileriye gidince tyon zombie sabertooth tarlaları var. goblinlerin bulunduğu yer cok güzel onun hemen ilerisinde ash knightler ve dts ler var. yalnız oyunda bir yerden diğer yere teleport etmek yaklaşık 10 k kadar birseydi. yeni questler filan var. lard orclarin renkleri ve ebatları değişmişti (sadece bunu görebildim) abyys bombos,ne size karısan ne ks yapan. luferson cevresinde adamlar harpy parti filan yapıyorlar. +3 mirage reduce 3.5m kadar birseydi. shardlar 30m .... yani oyun biraz değişikti. usko da umarım myko gibi olur.

• quote:

Orijinalinden alıntı: Cpt.Crusher

quote:

Orjinalden alıntı: _TaDpOlE_

özlemişim bu resmi bi süre tatildeydim hiç bakamadım forumlara ilk işim bu resme bakmak oldu

insanla orc evlenirse çocukları EL-KARUS olur

• quote:

4- Cevabı verilmiş olan, geyiğe dönen, ya da gereksiz yazılarla kirlenen topicler kilitlenecektir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.