Şimdi Ara

JB den Orj Yazılıma Geçme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşimin iphone una orj yazılım yüklemek istiyoruz. yeni bir yazılım çıkmadan nasıl yaparız? Cihazın yurt dışı sorunu yoktur. Biraz araştırdım ama Restore etmek mi gerekiyor? Restore edersek "Telefon Defteri, Media dosyaları" silinir mi? Yardımlarınız için şimdiden tşk ederim...

• restore etceksin ( ama herseyi siler süpürür telefon 0 halini alır back up ( yedek al öyle yap )
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa

restore etceksin ( ama herseyi siler süpürür telefon 0 halini alır back up ( yedek al öyle yap )

backup yaptıktan sonra Restore yaptığımız ve sıfırlanmış cihazımıza istediğimiz bilgiyi tekrar mı yüklüyoruz?
    Backup işlemi telefonu dosya - dosya mı yedekliyor?

Forumu da araştırdım ama arkadaşlar ilk defa yapacağız ondan dolayı yardımlaşalım dedik :)
  • Cihazı backup yaptıktan sonra sihft+restore ile orjinal fw seçip yüklersen jb gider.
    Daha sonra itunes soracaktır sana eski cihazın olarak devam edeyim mi? yoksa yeni cihaz mı?
    Eğer sen eski cihazını seçersen 3.parti uygulamalar ve yüklemeler dışında herşey geri yüklenir.
    Bu şekilde JB'siz ve verilerin kaybolmadan cihazını kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Cihazı backup yaptıktan sonra sihft+restore ile orjinal fw seçip yüklersen jb gider.
    Daha sonra itunes soracaktır sana eski cihazın olarak devam edeyim mi? yoksa yeni cihaz mı?
    Eğer sen eski cihazını seçersen 3.parti uygulamalar ve yüklemeler dışında herşey geri yüklenir.
    Bu şekilde JB'siz ve verilerin kaybolmadan cihazını kullanabilirsin.

vaay bu da iyiymiş :)

peki arkadaşlar itunes her orj yazılım güncellemesi yaptığımızda o yazılımı bilgisayara kaydediyormu? yani şimdi orj yazılımı yüklememiz için nete bağlanmamız gerekiyor mu? ben gerekiyor diye biliyorum
  • Cihaz nedir?
  • 3G
  • itunes bir defaya mahsusu yazılımı yüklüyor karşı taraftan daha sonra yüklediği yazılım üzerinden restore yapıyor
  • Sağolun arkadaşlar. eve gidince deneyeceğiz bakalım :). umarım başka arkadaşlarımıza da yardımcı olur bu topic
  • C:\Users\KULLANICI ADI\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates bu klasör içinde bulunma ihtimali var. Sonu *.ipsw olacak. ya da
    3g 4.2.1 FW
    3g için 4.2.1 çok önerilmiyor. Cihazı kasıyormuş. 4.1 ya da öncesi öneriliyor.
    BURADANyükleyebilirsiniz.
    kly glsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 9 Mart 2011; 15:24:53 >

• sağolun tşk ederim.
  • arkadaşlar işlem tamamdır :) yardımlarınız için tekrardan tşk ederim. çok kolay oldu :) backup la da dediğiniz gibi telefon defteri ve media dosyalarımızı tekrardan yükledik.
  • mesajları bile yüklemiş iphone u seviyorum
  • Geçmiş olsun arkadaşım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Geçmiş olsun arkadaşım. :)

eyv kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.