Şimdi Ara

JeeToNN adlı üye hakkında önemli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki Crysis 2 orjinal cd key sattığım konuyu görmüşsünüzdür. Crysis 2 cd keyine karşılık 10 euroluk rp takası yapmak için konu açmıştım.

Bu JeeToNNnickli çakal cd keyin orjinal olduğunu çalıştığını nerden bilicem diye özel mesaj ile konuştuktan sonra ben de biraz kendisine güvenip cd keyi direk verdim al kontrol et diye.
    Cd keyi aldığından beri kendisinden haber alınamıyor :) Özel mesajlarını okuyor ve cd keyi almadan önce hep cevap veren adam cevap vermez oldu.

Kendisi ile birşey alışverişinde sakın ha sakın bulunmayın.Direk dolandırıcıdır. Ben bu konuyu bişey elde etmek için değil sizlerinde aynı çakalın tuzağına düşmemeniz ve bu dolandırıcıyı ifşaa etmek için açtım.

20 liraya ne ihtiyacın varmış be kardeşim söyleseydin ben direk verirdim hırsızlık yapmana gerek yoktu...

Evet diğer dolandırıcılarıda sebepleriyle birlikte yazma kararı aldık.

JeeToNN ( zaten benim dolandırıcım )

Legen wait for us DARY

quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

Aynen kardeşim.Benimde Legen wait for us DARY nickli biriyle münasebetim oldu.

Forumda konu açmış ashe-graves kodu dağıtıyordum sonuncusunu verecekken pm den yazdı işte westte 30 lv üyelik vereyim falan konuştuk anlaştık son kodları direk ona verdim 1 ay durdu bende account geçen giremedim muhtemelen ticket falan atıp şifresini geri aldı(ara sıra mailime şifremi unuttum maillerinden geliyordu).Zaten kullanmıyordum üyeliği iyikide RP falan yüklememişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CreepingDeath2 -- 8 Aralık 2012; 3:47:15 >

• Aynen kardeşim.Benimde Legen wait for us DARY nickli biriyle münasebetim oldu.

Forumda konu açmış ashe-graves kodu dağıtıyordum sonuncusunu verecekken pm den yazdı işte westte 30 lv üyelik vereyim falan konuştuk anlaştık son kodları direk ona verdim 1 ay durdu bende account geçen giremedim muhtemelen ticket falan atıp şifresini geri aldı(ara sıra mailime şifremi unuttum maillerinden geliyordu).Zaten kullanmıyordum üyeliği iyikide RP falan yüklememişim.

Edit:Legen wait for us DARY bu nickide başlığa eklersen iyi olur diğer arkadaşlar bu gibi durumlara düşmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 8 Aralık 2012; 2:31:33 >
  • Bunlar 1 başlık altında toplansa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Bunlar 1 başlık altında toplansa iyi olur.
    Senin dolandırıcını da ekledim konuya :) Herkesinkini ekleyip ifşaa edebilriz burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreepingDeath2

Senin dolandırıcını da ekledim konuya :) Herkesinkini ekleyip ifşaa edebilriz burda.

Alıntıları Göster
    hahahaha aklı sıra lol hesabımı çalıcaktı :) çaldıda 1 gün onda kaldı fakat sonra riot amcalarımız geri verdi bende konu açmıştım fakat dh yonetıcılerı hata yapmışım gibi konuyu sildi -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyadhos

hahahaha aklı sıra lol hesabımı çalıcaktı :) çaldıda 1 gün onda kaldı fakat sonra riot amcalarımız geri verdi bende konu açmıştım fakat dh yonetıcılerı hata yapmışım gibi konuyu sildi -_-

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyadhos

Alıntıları Göster
    vay arkadaş,millet ne meraklıymış hırsızlığa
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoverbang

vay arkadaş,millet ne meraklıymış hırsızlığa

Alıntıları Göster
    Bu konu da büyük ihtimal ile silinir. League of Legends bölümü, bunun ile pek alakası yok ama! diyerek.

Tavsiyem şudur, bir şey satıyorsanız, ve MM (middle man, ara bulucu) kullanmıyorsanız, asla ama asla parayı almadan ürünü teslim etmeyin. Özellikle sanal ürünler için çok riskli iştir bu. -En mantıklı olanı, paranın yarısını önce alıp, sonra pw vermek, sonrasında paranın diğer yarısını alıp, kalan detayları vermektir. Ki, diğer detayları almadan LoL account almayın, adam geri alır accountını. Çok fazla örneği var.-

not: Dğer detaylar derken, adamın account'ı açtığı zaman, aldığı RP varsa onların transaction ID'leri, adamın doğum günü ve ilk kullandığı mail adresi gerekli. Yoksa karşınızdaki adamın iyi yüreğine kalırsınız.

• Peki ya adamlar nicklerini degistirirse
  • Millet ne fakir arkadas ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

Millet ne fakir arkadas ya
    RusheRamireZ ve HellShaker nickli hesaplarla alışveriş yapmayın 2 hesabıda satın aldım adamlar şeylerinin keyfine göre hesabı geri aldılar karşılığında verdiğim şeyi verdiler fakat o hesaba kasılan IP bilmem ne falan var.. HellShaker'da da RP çekmiştim 3620 adam geri verdi takaslarken verdiğim şeyi sonra 2000 RP aldı bana gerisini alamıcam dedi sildi.. Bu hesapları almayın satılacağını falan görürseniz. Adam riot'a atıyor ticket'ı çat diye alıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Bu konu da büyük ihtimal ile silinir. League of Legends bölümü, bunun ile pek alakası yok ama! diyerek.

Tavsiyem şudur, bir şey satıyorsanız, ve MM (middle man, ara bulucu) kullanmıyorsanız, asla ama asla parayı almadan ürünü teslim etmeyin. Özellikle sanal ürünler için çok riskli iştir bu. -En mantıklı olanı, paranın yarısını önce alıp, sonra pw vermek, sonrasında paranın diğer yarısını alıp, kalan detayları vermektir. Ki, diğer detayları almadan LoL account almayın, adam geri alır accountını. Çok fazla örneği var.-

not: Dğer detaylar derken, adamın account'ı açtığı zaman, aldığı RP varsa onların transaction ID'leri, adamın doğum günü ve ilk kullandığı mail adresi gerekli. Yoksa karşınızdaki adamın iyi yüreğine kalırsınız.

Adam'ın sana onları tamamen vereceğini nerden bilicen ki? Riot'a ticket atıp kontrol ettin doğru vermiş desek geri aldın. sende o bilgiler varken adam gene alabilcek o hesabı çünkü ondada var.. Yani istediğin kadar hepsini bil adam hesabı açtığı IP'den ve yerden bir ticket atsın IP'sini yollayıp gene onda kalır o hesap. IP de istiyorlar.. Hesap alma işi LoL'de çok sakat karşıdakinin iyi yüreğine kalırsınız o kadar derim. Aklı olan almasın hangi bilgiyi alırsanız alın gene diken üstündesiniz..

• Kalsın bu konu yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morganaaa

Peki ya adamlar nicklerini degistirirse

Nick değiştirmesi hiç bir anlam ifade etmez. Boşu boşuna RP almış olur hesabına. Bütün transaction ID'ler mevcut olduktan sonra sende , o hesabı kimse çalamaz. Zaten her aldığın RP'den sonra bu ID'ler mail hesabına da geliyor aldığın anda ekranda da çıkıyor. Ben hem mail'leri yıldızlayıp kaydettim gmail'de. Hem de aldığım RP'lerde o ekrana gelen o alım sonrası tebrikler mesajlarının ekran görüntülerini aldım. Mesela ben hesabı satsam en geç 2-3 gün içinde geri alırım. Bilmeyenleri bu şekilde dolandırıyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Kalsın bu konu yararlı olur.
    nerde açıyorsunuz bu tür konu başlıklarını 2. el sayfasındamı? bendede kullanmadığım bad company 2 keyi var onu değerlendireyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

nerde açıyorsunuz bu tür konu başlıklarını 2. el sayfasındamı? bendede kullanmadığım bad company 2 keyi var onu değerlendireyim bari

Alıntıları Göster
    Yeni hediye sistemi ile bu olaylar artış gösterebilir.Çok dikkat edin arkadaşlar.Donunuzu alırlar vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikos Kazancakis

quote:

Nick değiştirmesi hiç bir anlam ifade etmez. Boşu boşuna RP almış olur hesabına. Bütün transaction ID'ler mevcut olduktan sonra sende , o hesabı kimse çalamaz. Zaten her aldığın RP'den sonra bu ID'ler mail hesabına da geliyor aldığın anda ekranda da çıkıyor. Ben hem mail'leri yıldızlayıp kaydettim gmail'de. Hem de aldığım RP'lerde o ekrana gelen o alım sonrası tebrikler mesajlarının ekran görüntülerini aldım. Mesela ben hesabı satsam en geç 2-3 gün içinde geri alırım. Bilmeyenleri bu şekilde dolandırıyorlar işte.

Demek istedigim bunlar kolayca yeni forum hesabi acip devam edebilir boyle islere

• quote:

quote:

quote:

Demek istedigim bunlar kolayca yeni forum hesabi acip devam edebilir boyle islere

Pardon yanlış anlamışım. Adamlar nick değiştirse bile arkadaşların pm kutularındaki o şahıstan gelen nick de değişecek. Konulara attığı postlardaki isimler de değişiyor. Ayrıca nick değiştirdikten sonra imzanda bir süre daha eski nick'in gözükmeye devam ediyor. Silemiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

quote:

quote:

Pardon yanlış anlamışım. Adamlar nick değiştirse bile arkadaşların pm kutularındaki o şahıstan gelen nick de değişecek. Konulara attığı postlardaki isimler de değişiyor. Ayrıca nick değiştirdikten sonra imzanda bir süre daha eski nick'in gözükmeye devam ediyor. Silemiyorsun.

Alıntıları Göster
    Hırsızlığın alemi yok. 20 TL nedir ki. Adam durduk yere günaha girmiş Müslüman ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Hırsızlığın alemi yok. 20 TL nedir ki. Adam durduk yere günaha girmiş Müslüman ise.

Alıntıları Göster
    bu adamı lanetliyelim beyler 20 tl nedir la ayip yollasın bana ziraat hesabını ya da garanti atayım . ondan sonra vay efendim biz niye büyle milletiz abe hırsız çıkmış adam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.