Şimdi Ara

jetski satın alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
15.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar resimdeki jestkiyi alacagım 5500tl diyor adam sizce iyimi anlayan arkadaslar bekliyorum ve benzin tüketimi nasıl cok fazlamı
     jetski satın alacağım

Marka
    Yamaha
    Model
    XL 700
    Motor Hacmi
    601 - 1000 cc
    Motor Gücü ( HP )
    51 - 100 Beygir arası
    Motor Tipi
    2 Zamanlı
    Üretim Yılı
    2004
    Kapasite
    Üç Kişilik
    satıcının ürün hakkında yazdıkları

jetlerin motorları sıfırlanmış,mekanik bakımları yapılmış herşeyi ile problemsiz ,kasaları sıfır dilediğiniz renk ,döşemeleri sıfır dilediğiniz renk, kaydırmaz lastikler koruma bantları,stikırlar hepsi sıfır.yapılmakta.Motorlar garantili fiyat uygun sezon fırsatı (sınırlı sayıda vardır.) istanbul içi teslim edilir.jetler liman kayıtlı ve faturalıdır. orjinal renk tonu beyaz olup renk değişimi için 500 tl fark talep edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNeRCT -- 12 Temmuz 2010; 22:16:10 >

• töbe töbeee
  • görünüş çok güzel...
  • valla benim para vericeğim son şey heralde bunlar. tmm git kirala takıl 1 saat ama ne gereği var 5500tl vermek için sandal değil tekne değil.
  • Kangal alır
  • burda ne yazikki kiralamak imkansız karadenizde yasıyorum ve 1 tane bile yok :) ben satın almak zorundayım ama kiraya verebilirim jetski parası cıkar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNeRCT -- 12 Temmuz 2010; 22:25:46 >
  • Bence bulaşma! Değil 2004, 2007-2008 modellerin bile içine edilmiş oluyor. Çünkü bunlar genelde su sporlarında çalıştırılan aletler ve bilmeyen kişilerin elinde kullanılıyorlar. Biz geçen ay sıfır Yamaha aldık 14.000$ civarı para verdik. Salak turistin biri yata yanaşırken duramamış çarpmış aynası kırıldı daha yepyeni jetskinin. 10dk'sı 50$'dan da kiraya veriyoruz. 60-70l civarı depoları var ve bir depoyu 3-4 saat içinde bitiriyorlar.
  • büyük bi jetski al ya
  • 50 dk da 30 tl yakıyo diye biliyorum.
  • Kendi skin yetmiyomu jetski alacan
  • torpağ yolda eyi gider emmi oğlu
  • ben gördüm de atski çıkmış nabacan jetinkini.
  • adam oğlancı beyler
  • zaaa
  • Jet ski yoksa at ski var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • at ski yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.