Şimdi Ara

DoğuBeyazıt tan ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayramda Doğubeyazıt'a gideceğim. Bilen var mıdır*? Neler var?

Elektronik eşya?

Ucuz fotoğraf makinesi var mı Canon vs?

Veya en çok orjinal iphone istiyorum. Çakmaları var biliyorum ama orjinal bakıyordum. Ps3 falan neler vardır?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Doğubeyazıt'tan Ne Alınır?

Doğubeyazıt, uluslararası kaçakçılık faaliyetleriyle ünlü bir sınır kasabasıdır. Kentin Kaçakçılar Çarşısı, kaçak ürünler almak isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Kaçakçılar Çarşısı'nda elektronik cihazlar, giyim eşyaları, parfümler, saatler, kozmetikler ve daha birçok ürün uygun fiyatlarla bulunabilir. Ancak ziyaretçilerin ürünlerin orijinal olmadığını ve seçim yaparken dikkatli olmaları gerektiğini unutmamaları önemlidir.

Çarşıda en çok rağbet gören ürünler arasında akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, spor ayakkabılar ve markalı giysiler bulunmaktadır. Ayrıca bölgeye özgü el sanatları ve yöresel lezzetler de çarşıda satılmaktadır.

Doğubeyazıt'a giderseniz, Kaçakçılar Çarşısı'nı ziyaret ederek uygun fiyatlarla çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Ancak ürünlerin kalitesini ve orijinalliğini kontrol etmeyi unutmayın.

Anahtar Kelimelerin Kullanımı:

• Doğubeyazıt kaçakçılar çarşısı ne alınır
    • Doğubeyazıt kaçakçılar çarşısı
    • Doğubeyazıttan ne alınır
    • Doğubeyazıt kaçak ürünler
    • Doğubeyazıt kaçakçılar çarşısı nerede
    • Doğubeyazıt ne alınır
    • Ağrı Doğubeyazıt kaçakçılar çarşısı
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ağrıdan bahsediyorsun sanırım. Valla o taraflarda kaçak mal bulmak kolay oluyo. Ki doğubeyazıt tam irana sınır bir bölge. Oralı bi arkdaşım var. Güzel memleket
  • Ağrı'da ne işi elektronik eşyanın ucuzunun? senin dediğin doğubank olmasın.
  • tezek getir high quality bulursun orda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßëệłžξЪцЪ

tezek getir high quality bulursun orda...

Terbiyeye davet ediyorum.
  • Dostum geçen sene askerdim orda ailemle gezdik bir pasajı var, içerisi full elektronik ama çoğu dandirik, iphone da vardı ama sim kart takıldığında çalışmama ihtimali de var dedi arkadaslarım. 20-25 TL ye saatler var ilginç ama ben alcak bişy bulamadım.
  • pek birşey yok ya dandirik hediyelik eşyalar falan varda elektronik eşya yok pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Ağrı'da ne işi elektronik eşyanın ucuzunun? senin dediğin doğubank olmasın.

Polis tanıdığım var . Ağrı'dan 100 liraya Canon 500d düşürmüş. Ona biraz düşeş denk gelmiş ama sana 400-500 e buluruz dedi . 150 liraya Logitech z5500 var . Dubai malı s4 ' ler 350 Tl .

Elektronik eşya inanılmaz ucuz . Tabi garantisi yok .
  • .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EasternWhite -- 10 Eylül 2013; 18:26:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.