Şimdi Ara

Risperdal içtiğimden buyana ot gibi insan oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yazarlık kabiliyetimide bitirdi duygu olmayınca yazılmıyor

Tourette sendromu olduğumdan bu ilaçları ömür billah kullanmak zorundayım

Sizce bu durum sonrasında düzelirmi cidden büyük bir boşluktayım Durumum hiç iyi değil

Aranızda bu ilacı kullanan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine -- 10 Kasım 2010; 0:38:03 >

• Var
    İlaca yeniden başladım.Önceden kullanırken duygularım yerindeydi,bir şey olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Dorsett Case -- 10 Kasım 2010; 0:52:31 >
  • psikolojik destek alıyor musun hocam aynı zamanda
  • bırak kanka
  • risperdalin yanina mutlaka akineton yazmalari lazimdi. yazmadilarmi receteye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tai-chi

risperdalin yanina mutlaka akineton yazmalari lazimdi. yazmadilarmi receteye.

Ben de yazmadılar arkadaşı bilmiyorum.
    3 mg kullanıyordum günde fazla tutulma falan olmadı yaşantımı devam ettiriyordum düşüncelerimde sıkıntı yoktu acaba sorun bende mi
  • depresyon olayında ilaç içenlerin dengeleri bozulur kötü hisleri yokettiği gibi iyi hisleride yok eder
    uzman dr söyledi
  • Tourette sendromu , hani şu istemsizce şeyler söylediğin yada istemsizce şeyler yaptığım hastalık mı ?

Çok fena bişey o ya

Yalnız , eğer seni biraz güldürebilecekse South Park'ın Tourette hastalığıyla dalga geçtiği "Le Petit Tourette (Season 11, Episode 8)" bölümünü izleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

Tourette sendromu , hani şu istemsizce şeyler söylediğin yada istemsizce şeyler yaptığım hastalık mı ?

Çok fena bişey o ya

Yalnız , eğer seni biraz güldürebilecekse South Park'ın Tourette hastalığıyla dalga geçtiği "Le Petit Tourette (Season 11, Episode 8)" bölümünü izleyebilirsin

Tik hastalığı
  • ne gibi tik kanka sürekli tipim nası gibi konu açma gibimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life19 -- 10 Kasım 2010; 2:22:21 >
  • Risperdalin bu etkisi ömür billah sürecekmi yoksa birde yanına ömür billah cipralex mi içecem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.