Şimdi Ara

Dövme yaptırdım bepanten yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
63.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar dövme saat 10 gibi bitti. Evde var olarak sandıgım bepanten bitmiş. gelirkende eczaneler kapalıydı
    Ne sürmem lazım mikrop kapmaması için.
    Not : Aşırı derecede kanadı .

• Yapay Zekanın Yanıtı

Dövme Yaptırdın ve Bepanthol'ün Yok mu? İşte Alternatif Çözümler

Dövme yaptırdıktan sonra dövmenin bakımının doğru şekilde yapılması, iyileşme sürecini hızlandırmak ve enfeksiyon riskini azaltmak için çok önemlidir. Bepanthol, dövme sonrası bakımda sıklıkla kullanılan bir merhem olsa da, elinde yoksa alternatif çözümlere başvurabilirsin.

Dövmeye Silverdin Sürülür mü?

Silverdin, antibakteriyel özellikleriyle bilinen bir kremdir. Dövme sonrasında enfeksiyon riskini azaltmak için kullanılabilir. Ancak, dövmenin iyileşme sürecini yavaşlatabileceği için uzun süreli kullanımından kaçınılmalıdır.

Dövmeye Zeytinyağı Sürülür mü?

Zeytinyağı, nemlendirici özellikleriyle bilinir. Dövmenin kurumasını ve kaşınmasını önlemek için kullanılabilir. Ancak, dövmenin hava almasını engellediği için çok miktarda sürülmemelidir.

Fito Krem Dövmeye Sürülür mü?

Fito krem, bitkisel özler içeren bir kremdir. Dövmenin ??????? sürecini azaltmaya yardımcı olabilir. Ancak, dövmenin nefes almasını engelleyebileceği için çok miktarda sürülmemelidir.

Dövmeye Arko Krem Sürülür mü?

Arko krem, nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleriyle bilinir. Dövmenin kaşınmasını ve kızarıklığını azaltmaya yardımcı olabilir. Ancak, dövmenin hava almasını engelleyebileceği için çok miktarda sürülmemelidir.

Dövmeye Arko Nem Sürülür mü?

Arko nem, yoğun nemlendirici özellikleriyle bilinir. Dövmenin kurumasını ve kabuklanmasını önlemek için kullanılabilir. Ancak, dövmenin nefes almasını engelleyebileceği için çok miktarda sürülmemelidir.

Sonuç

Dövme yaptırdıktan sonra dövmenin bakımını doğru şekilde yapmak çok önemlidir. Bepanthol yoksa, yukarıda belirtilen alternatif çözümleri kullanabilirsin. Ancak, bu çözümleri çok miktarda sürmekten kaçınmalı ve dövmenin hava almasını sağlamalısın. Dövmenin iyileşme süreciyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bir sağlık uzmanına danışmanızı öneririz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bide google'de araştır bakalım.
  • ne yaptırdın hacı bende düşünüyorum fikir almak açısından ne kadara yaptırdın bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

ne yaptırdın hacı bende düşünüyorum fikir almak açısından ne kadara yaptırdın bide
    quote:

Orjinalden alıntı: Boidae

ne yaptırdın hacı bende düşünüyorum fikir almak açısından ne kadara yaptırdın bide

40 tl ancak daha bitmedi.
    çift veya üç igne ile kalınlaştırılıcak.
    Kanat eklenicek.

Resimi siliyorum polemik olmaması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKLq -- 15 Mayıs 2009; 0:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKLq

quote:

Orjinalden alıntı: Boidae

40 tl ancak daha bitmedi.
    çift veya üç igne ile kalınlaştırılıcak.
    Kanat eklenicek.

Resimi siliyorum polemik olmaması için.

Alıntıları Göster
    fiyat iyimiş.balıkesirdeyim burda yapturacak yer bulsam yaptırıcam olmadı yazın ankarada bakıcaz.
    Hayırlı olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

fiyat iyimiş.balıkesirdeyim burda yapturacak yer bulsam yaptırıcam olmadı yazın ankarada bakıcaz.
    Hayırlı olsun bu arada

Alıntıları Göster
    yaptırmaya niyeti olan arkadaslar için acı durumunu ve tecrübelerini bizimle paylasır mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: .M3RT.

yaptırmaya niyeti olan arkadaslar için acı durumunu ve tecrübelerini bizimle paylasır mısın

Alıntıları Göster
    Zeytin yağı sür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .M3RT.

Alıntıları Göster
    Bu arada bephanten buldum ve sürdüm.
    quote:

Orjinalden alıntı: .M3RT.

Benım derim kalın oldugu için igneyi biraz daha çıkarttı ve bayagı bir acı cektim.Sürekli kan aktı ve kanda mürekkebi akıttığı için 6 7 kez üstünden gitti arkadaş. Hatta en son makinesi bozuldu (:
    Birde kemiğe denk gelince ölüm gibi oldu benım için.
    Ancak yinede 5 10 dk sonra alışıyorsun hiç birşey hissetmıyorsun.

@Boidae arkadaşım yaptı. Dövmeciye gitmiştim dün isim yazdırmak için. 120 dedi ancak indirimle birde tanıdık olunca 60'a indirdim.
    Ancak gitmedim 40'a arkadaşa yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKLq

Bu arada bephanten buldum ve sürdüm.
    quote:

Orjinalden alıntı: .M3RT.

Benım derim kalın oldugu için igneyi biraz daha çıkarttı ve bayagı bir acı cektim.Sürekli kan aktı ve kanda mürekkebi akıttığı için 6 7 kez üstünden gitti arkadaş. Hatta en son makinesi bozuldu (:
    Birde kemiğe denk gelince ölüm gibi oldu benım için.
    Ancak yinede 5 10 dk sonra alışıyorsun hiç birşey hissetmıyorsun.

@Boidae arkadaşım yaptı. Dövmeciye gitmiştim dün isim yazdırmak için. 120 dedi ancak indirimle birde tanıdık olunca 60'a indirdim.
    Ancak gitmedim 40'a arkadaşa yaptırdım.

Alıntıları Göster
    sigara tütünü bas kanamayi durdurur

• quote:

Orijinalden alıntı: winchester

sigara tütünü bas kanamayi durdurur

Alıntıları Göster
    Sabah ilk işin gidip kremi almak olsun.Gerçi sabaha kadar o deri gerilecektir ve sabah çok canın yanacaktır ya neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twin pedal

Sabah ilk işin gidip kremi almak olsun.Gerçi sabaha kadar o deri gerilecektir ve sabah çok canın yanacaktır ya neyse.

Alıntıları Göster
    ben 2 gün sonra başladım bepanthen plus sürmeye ilk günler nivea fln sürüyordum.. yarın gider alırsın birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Ottoman

ben 2 gün sonra başladım bepanthen plus sürmeye ilk günler nivea fln sürüyordum.. yarın gider alırsın birşey olmaz.

Alıntıları Göster
    Ne bepanteni ... Terramycin deri pomadı günde 6-7 kere sür iyice yedir...üstünde krem tabakası kalmasın... 10 gün sür bunu nemli kalsın skın kabuk tutmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasha1233

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kiloverecegim

dostum oranın kabuk tutmamasını sağlaman gerekir.

kabuk tutarsa dövme zarar görür.

bence ne yap et bul bi nöbetçi eczane ya da evi karıştır en kötü ihtimalle nivea krem falan sür çok hafif nemli kalsın orası

Ne demek kabuk tutmamasını sağlaman gerekiyor?

Kabuk tutmadan geçmezki dövme yarası...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0130

Ne bepanteni ... Terramycin deri pomadı günde 6-7 kere sür iyice yedir...üstünde krem tabakası kalmasın... 10 gün sür bunu nemli kalsın skın kabuk tutmasın...

Alıntıları Göster
    http://www.streetbodyart.net/?s=bakim
    40 tl ya dövme olmaz. yaptırdığınız yere dikkat edin derim. sağlık ciddiye alınması gereken bir konu ve geri dönüşü size çok daha pahalıya mal olabilir. kullanılan malzemelerin steril olması, iğnelerin tek kullanımlık olması vs... bunlar önemli şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0130

Alıntıları Göster
    Baya uygun bir fiyata yaptırmışsın. Boyutları neydi acaba bir de tek siyah mı yoksa renkli mi? "0130" arkadaşın dediği gibi kremleri mutlaka iyice yedirmen lazım kabuk bağlarsada sakın bu kabukları yolmaya kalkma dövmede renk açıklıkları oluşur sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

40 tl ya dövme olmaz. yaptırdığınız yere dikkat edin derim. sağlık ciddiye alınması gereken bir konu ve geri dönüşü size çok daha pahalıya mal olabilir. kullanılan malzemelerin steril olması, iğnelerin tek kullanımlık olması vs... bunlar önemli şeyler.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uisik34

arkadas tanıdık demiş ona ozel 40 ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Yıldız

Baya uygun bir fiyata yaptırmışsın. Boyutları neydi acaba bir de tek siyah mı yoksa renkli mi? "0130" arkadaşın dediği gibi kremleri mutlaka iyice yedirmen lazım kabuk bağlarsada sakın bu kabukları yolmaya kalkma dövmede renk açıklıkları oluşur sonra.

Alıntıları Göster
    profesyonel stüdyoların çoğunda sadece tek kullanımlık iğnenin açılışı 100 tl civarında. tek bir siyah nokta bile konsa ödeyeceğin rakam bu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

Alıntıları Göster
    quote:

aynen katılıyorum, kullanılan malzemenin bile fiyatı onu aşar bence...

dikket edin arkadaşlar yarası var kanaması var hastalığı var hijyeni war...

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

aynen katılıyorum, kullanılan malzemenin bile fiyatı onu aşar bence...

dikket edin arkadaşlar yarası var kanaması var hastalığı var hijyeni war...

Alıntıları Göster
    Dövmeyi yaptıkları mürekkebin içindeki kimyasalların kanserojen olduğunu biliyorsunuz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kukubara

Dövmeyi yaptıkları mürekkebin içindeki kimyasalların kanserojen olduğunu biliyorsunuz değil mi?

Alıntıları Göster
    dediğin kadar kanadıysa bu pek normal değil. Yapan kişinin işinin ehli olduğuna ve malzemelerinin steril olduğuna emin misin?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.