Şimdi Ara

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Miex

100 metreyide 10 saniyede koşuyorsundur sen.

Saçmalamakta bir yere kadar artık, İstanbul Trafiğinde Boğa'dan Maltepe'ye 10 dakikada gitmen imkansız arkadaşım.

Ayrıca faka bastın, Avenzea Üsküdar'da oturuyordu.

laf ebeliği yapma telefonunu veriyormusun vermiyormusun 10 dk da geleceğimi ispatlayacağım sana hadi ver yoksa uyuyacağım tamam mı arkadaşım
    ver telefonunu 10 dk sonra oradayım tamam mı ver hadi verr 10 dk da koşarmıyım uçarmıyım sen görürsün versene telefonunu bana boğanın öçnünde buluşalım hadi ara yada ver telefonunu
    bende zaten trafikte demedim şimdi dedim ver hadi telefonunu hadiiii

son olarak adam beykozda oturuyorum dedi tamam mı arkadaşım okumayı bilmiyorsun sanırım

• Profilinde o yüzden Üsküdar yazıyor.

En büyük zevki hobisi bu zaten, Beykozda oturmasına rağmen ikinci elle uğraşan adam semtini girmesi zorunlu ve Üsküdar seçiyor.

Gerçekten muhteşem bir hobi.
  • bedava oyunu duyunca nasıl hücum ediyo herkes . 4 sayfa olmuş konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Profilinde o yüzden Üsküdar yazıyor.

En büyük zevki hobisi bu zaten, Beykozda oturmasına rağmen ikinci elle uğraşan adam semtini girmesi zorunlu ve Üsküdar seçiyor.

Gerçekten muhteşem bir hobi.

tatava yapmada ver hadi şu telefonunu gelecem diyince 10 dk da nasılda kıvırıyorsun ama beykozdu üsküdardı bilmemneydi diye kıvırmada ver hadi telfonunu yada sen ara 10 dk sonra orada olayım
  • Hayretlerim şaştı. Sky__walker ve Miex'e helal olsun diyorum.

Ve evet Miex haklı. Bende Anadolu yakasında oturuyorum.
    Kadıkoy'den Maltepe'ye 10 dakikada gitmek imakansız.
    En hızlı 25 dakika surer. Birde bugun aksam cok yagmur yagdı,
    trafik felcti yine. Uskudar'dan ise Maltepe'ye gitmek daha da uzun
    surer. Cevreyolunu kullansanız bile yine en az 25 dakikadır.

Neyse ya gece gece hayretlerim sastı.
  • Gece 1 de evden çıkacaksın sırf Maltepeden Kadıköy'e 10 dakikada geldiğini ispatlamak için?

Benzinide devlet bedavaya veriyor zaten sana, üstün sürüş yeteneklerinden dolayı.

Ayrıca foyanın ortaya çıkmasından sonra konuyu yol mesafesine çevirme çabanıda takdir ediyorum.

Nedense sende bir Avenzea türü çabalar görüyorum, adresi ver geleyim, numaranı gel vereyim hani aynı onun yaptığı cinsten.

Bence artık uzatma dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 17 Ocak 2009; 0:47:30 >
  • hadi Miex ne oldu sustun bekliyorum 10 dk sonra orada olacağım diyorum hadiseneeee
  • Arkadaş telefonunu verse ne yapacaksın.Tehdit mi edeceksin kendisini?

Ne yapacağını çok merak ediyorum.
  • çelişkilerle dolu 4 sayfalık bir konu helal olsun şimdi de istanbul içi ulaşım rekoru topicine bağlandı olay işe bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

Hayretlerim şaştı. Sky__walker ve Miex'e helal olsun diyorum.

adamların foyası bir bir ortaya cikiyor. eger aynı kisiler degilse yani ikisinin ayni kisi olma ihtimali yuksekte, bir tanesi ayrı ise bir sekilde bir akrabalik, tanislik bagları olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: mahoonur

bedava oyunu duyunca nasıl hücum ediyo herkes . 4 sayfa olmuş konu

bedava oyundan ziyade surreal bir muhabbet oldu, ben yıllardır boylesini gormemistim nette. harbi kopuk oldu.

• neyse Miex veremedin telfeonunu ehliyetin yok nereden biliyorsun sen üstün sürüş tekniklerini neyse yattım ben kıvırtmanda üstüne yok veremedin bi telfon bile ne oldu korktunmu gelecem 10 dk da diye:D
  • Gecenin bir yarısı adam senle ne diye buluşsun Allah aşkına ? Kimsin necisin organ mafyası mısın hırlı mısın hırsız mısın belli değil.. Gecenin bir yarısı neymiş 10dk da gidermiş, e git ne yapalım yani..

Allah akıl fikir versin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

Hayretlerim şaştı. Sky__walker ve Miex'e helal olsun diyorum.

Arkadaşı savunmak için sölemiyorum ama arabayla kadıköy-maltepe arasını (iş çıkışı saatleri dışında,haftaiçi) 25 dakikanın altında çok kolay gidersiniz
  • kadıköy benim evime 20 km tamam mı bu saatte 20 km hızla gitsem 1 saatte orada olurum 40 la gitsem yarım saatte 80 le gitsem 15 dk da 100 le gitsem kaç dk da problem çözme kabiliyetiniz var ise çözün....
    hadi ben yattım bye bye hepinize...
  • Olayı kısaca özetler isek şöyle gelişti

İlk başta Avenzea nickli arkadaş johnny2 arkadaşa kendini kanıtlamak için(daha önceki dolandırma konusundan dolayı)bu konuyu açarak ilk yazan kişiye oyunu vereceğini söyledi.Şanslıymış ki bu arkadaş,belkide akrabası olarak tahmin ettiğim gogorock çıktı.

gogorock ile saat 9-10 gibi buluşma ayarlayan Avenzea bu saatler arasında forumdan bir yere ayrılmadı.Arkadaşın evine kadar gittiğini söyleyen Avenzea'nın foyası buradan sonra ortaya çıktı.Kendisi yağmurda beklediğini söyledi,ama gogorock evine geldiğini söyledi.Ardından arabada beklediğini söyledi,ama bu yine inandırıcı gelmedi bizim için,arabada bekleyen bir insanın ıslanması için arabanın üstünün açık olması lazım bunun içinde Avenzea arkadaşımız bile yağmurda yola çıkmayacak kadar akıllıdır.Daha sonra oyunu arkadaşa verdim deyip.Maltepe'den evine yani Üsküdar'a 20 dakika sonra dönüp bu konuya mesaj attı.

Olaylar böyle gelişti.Hougras geldi.Tabi kim olduğunu bilemiyoruz şimdi.Amcaoğlusu mu dayıoğlusu mu herneyse.

çok çok kısa özeti bu kadar.İyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 17 Ocak 2009; 0:54:07 >

• Arkadaşlar şu cümlelerde benzer bir çaba görebiliyor musunuz?

quote:

Orjinalden alıntı: hougras
    tatava yapmada ver hadi şu telefonunu gelecem diyince 10 dk da nasılda kıvırıyorsun ama beykozdu üsküdardı bilmemneydi diye kıvırmada ver hadi telfonunu yada sen ara 10 dk sonra orada olayım
    hadi Miex ne oldu sustun bekliyorum 10 dk sonra orada olacağım diyorum hadiseneeee

quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

Yahu Miex 'e dedim. kbul etmedi.

Ei o zaman suan anadolu yakasında, Beykoz, Uskudar, Kadıkoy, Fenerbahce ne bileyim buralarda olan varsa yazsın hemen. Soldier of Fortune adlı oyunu vereyım.

Bu sefer yanıma benı ceken kameraman bulacam. cok ciddiyim.!!

quote:

Ei kabul edersen o zaman bu oyunu sana vermek ısterım. Bu cevrede bıyerdeysen ortak bı yer söle. Hazır ustumde giyiliyken hemen cıkayım..

quote:

tamam miex. sen buralardaysan 20 ytl karsılıgı sana oyunu verıyorm. Aldıgım parayıda senden bankaya yatırıyorum. Daha sonra bankadan AÇEV yada Mehmetcik vakfına DONANIMHABER altında bagısta bulunuyorum.. Kabulmu? Butun dokumanlarıda burda verıorum..

Ayrıca 25 dk'nın altında Maltepeye gitmesi farketmez, 25 dakikada gidip geliyor sorun orada forumdaki giriş çıkışlara göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 17 Ocak 2009; 0:55:42 >

• son olarak evet son ve sonrada yatacağım

Adamın msn adresını sıze verdım. Sizden rica ediyor. Sadece ıkınız hatta sky 'de ekleyebılırse ki yonetımde oldugu ıcın eklemesede olur, nejat ve Miex eklesın konusalım. Gerekli logları siz sıteye kopyalarsınız. Ciddi anlamda boş yere adamı yargılıyorsunuz. Adamın sucu gunahı yok. Bunu ogrendiginizde cidden yuzunuz kızaracak..
    msn adreside Avenzea@hotmail.com

bu sefer cidden yattım
  • Arena Gibi Burası
  • bi dakika bi dakika inanamadığım için soruyorum l

bu arkadaş bugün,bu yağmurda üsküdar'dan maltepeye 25 dakikada gidip gelmişmi ?
  • Miex elemanlar sana komplo kurmuşlar.Çelik yelek falan tak dışarı çıkarken

quote:

Orjinalden alıntı: glazer

bi dakika bi dakika inanamadığım için soruyorum l

bu arkadaş bugün,bu yağmurda üsküdar'dan maltepeye 25 dakikada gidip gelmişmi ?

Gidip gelmiş,üstünede birkaç dakika konuşup oyun vermiş hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 17 Ocak 2009; 0:57:25 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.