Şimdi Ara

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nuxvirg benim en çok aklıma takılan olay avenzanın cep nosunu nerden bildiğin..ben kesinlikle kimseyi şu an suçlamıyorum. ceza hukukunda yüzde 99 emin olmican yüzde 100 emin olcaksın aksi halde masumdur karşı taraf.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuxvirg

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Kafam allak bullak oldu gerçekten.

Şu konunun başrol oyuncuları gittikçe artıyor, bir dizi yapılabilir şahsen şu kurgu üstüne.

Birazdan arkadaşların 3. derece akrabalarıda gelir onlarda ödeme yaptım derse şaşırmam.

Allak bullak oldu kafan?

Yukarda dolandırıcı oğuhan diye salladıgın kısı benım. ben oyunu aldım odemesını yaptım ve dolandırıcı oldum..

bunun neresı senın kafanı bulandırdı??

resim ise resim, dekont ise dekont. baska ne lazım? cıplak fotografda ıstermısınız?

Kimseye ama kimseye dolandırıcı diye bir hitapta bulunmadım.

• quote:

Orjinalden alıntı: yesilormancini

@OĞUZHAN
    dostum özür dilemezsen bir avukat olarak suç duyurusunda bulunacaım bilgine

rica ederim bulunun. yaptıgım alısverısın karsılıgını odememe ramen, nasıl bir suc duyurusunda bulunacaksınız, merak ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

avenzea hakjli diyorsaniz, Avenzea02, johnny2 hakli diyorsaniz johnn203 yazip 2236ya gonderin..

Offf amma ekmek yedik ha bu olaydan

• quote:

quote:

quote:

Kafam allak bullak oldu gerçekten.

Şu konunun başrol oyuncuları gittikçe artıyor, bir dizi yapılabilir şahsen şu kurgu üstüne.

Birazdan arkadaşların 3. derece akrabalarıda gelir onlarda ödeme yaptım derse şaşırmam.

Allak bullak oldu kafan?

Yukarda dolandırıcı oğuhan diye salladıgın kısı benım. ben oyunu aldım odemesını yaptım ve dolandırıcı oldum..

resim ise resim, dekont ise dekont. baska ne lazım? cıplak fotografda ıstermısınız?

Kimseye ama kimseye dolandırıcı diye bir hitapta bulunmadım.

Tamam senden ozur dılerım. Ama konunun genelinde benım adımın yanında dolandırıcı sıfatı dolaşıyor. Bunu diyenlere karşı koydugum resim ve dekontdur bu.

jhonny2 'ye haklı diyen arkadaşlar, bu resimlerden sonra bakalım neyi haklı bulacaklar. sonucta oyunu jhonny2 'den altım, parasınıda ona gönderdim. dolandırıcı, yalancı bu durumda kim oluyor? sorarım size.

• nuxvirg in dün verdiği dekont ile bugün koyduğu aynı değil düzenleme tarihleri farklı ne iş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

nuxvirg in dün verdiği dekont ile bugün koyduğu aynı değil düzenleme tarihleri farklı ne iş?

ya allahım yarabım. dostum okuman mı yok?? duzenlenme tarıhı demek, eft dekonutunu ısteme zamanı. ben sımdı dekontu ıstedım. duzenlenme onu gosterıyor. işlem tarhıne bakarmısın???
  • jhonny2 65'ten oyunu satmış, karşı tarafa oyun ulaşmış, para jhonny2'nin hesabına yatmış benim anladığım.. Peki burdaki sorun ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuAnTuM-C

quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Bana hala Avenze hakliymis gibi geliyor.

Evet safim ben

Şimdi Sebastiyan'ın araştırmalarına göre.Avenzea haklı,Sky__walker suçlu öyle mi

Avenzea, sky_walker zaten. Foruma ilgiyi arttirmak icin yonetici yetkileriyle istedigi kadar kullanici alip forumu brezilya dizisine ceviriyor. hehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 17 Ocak 2009; 16:34:47 >

• Peki bu "babam öldü" hikayesi nasıl ortaya çıktı, eğer ortada bir sorun yoksa neden babam öldü gibi bir bahane atıldı ki ortaya?
  • quote:

Allak bullak oldu kafan?

quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

Arabayla BP 'nın 30 metre sagındakı sokağın basında bekledim. Kendısıde bır arkadaşıyla sokağın başına geldi. Ben evin nerde diye sormadımki. Muhakak o sokağın içindedir. Evli barklı adamın gecenın saat 10 'unda evinemi girmemi bekliyorsunuz?

• bu durumda ortada dolandırıcı yok sadece yanlış bir anlaşılmadan dolayı avenze kendini sağlama almak için bedava oyun verdi numarası yaptı veya başka bir senaryo varsa bilemicem
  • Arkadaşım johnny2 arkadaşımızın dediğine göre arkadaşın oyununu göndermemişsin ama parasını yatırmışsın.1 oyun daha borcun varmış sanırım.Ben öyle anladım
  • Yazı stilleri aynı, bide ikiside "herkesi" "herkez" diye yazıyor

Gianfranco'nun verdiği alıntılarda ikiside çekimli çogu kelimede "i" harfi yerine "ı" harfi kullanıyor.

Tesadüf tabi olabilir, yada tanıdıklarsa birbirlerine çekmiş olabilirler ne bileyim ama bana kalırsa

nuxvirg = Avenzea

yada bir akrabası ondan emir alarak yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 17 Ocak 2009; 16:45:43 >
  • Valla yalan rüzgarını geçmişsiniz.Senaryo olarakda agahatha christie romanlarını solda sıfır bırakırsınız.Şimdi adam oyunu bedava vericem dedi ve vermedi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan El Kebir -- 17 Ocak 2009; 16:51:54 >
  • Bana biri ilk verilen sste ki msn konuşmasında, Gogorock denilen kişinin neden arkasını dönük olduğunu anlatabilir mi?

İsimler biliniyor, facebooktan falan isim aratıp yüzler kıyaslanmasın diye mi acaba?

http://img231.imageshack.us/my.php?image=adszii8.jpg
  • quote:

Yazı stilleri aynı, bide ikiside "herkesi" "herkez" diye yazıyor

Gianfranco'nun verdiği alıntılarda ikiside çekimli çogu kelimede "i" harfi yerine "ı" harfi kullanıyor.

Tesadüf tabi olabilir, yada tanıdıklarsa birbirlerine çekmiş olabilirler ne bileyim ama bana kalırsa

nuxvirg = Avenzea

yada bir akrabası ondan emir alarak yazıyor.

miex in teorisi bana mantıklı geldi böyle bir şey olabilir akraba olmasada çok yakın dostta olabilirler. bir kez daha belirteyim sadece bir teori suçlama yapmıyoruz.
  • of of of ne teoriler çıkmış ortaya
  • dh yöneticileri ip nolardan takip etsenize kim kimmiş çıkar ortaya
  • Sıyırmışsınız herhalde. Ben Miex'in yazılarından onu anlıyorum :) Yazı karetkerlerı aynı falan :) Dostum kalvyede 102 tuş var. Başka karekter basmam zor olacak :)

Ya ben resımı koydum, dekontu koydum. Parasını gonderıgım oyunu aldım. Burda sorun jhonny2 nın benden parasını almasına ramen bana gelip dolandırıcı demesıdır. ben bunu aydınlatıgıma ınanıyorum. Bu dakkadan sonra foruma mesaj atmıycam. Sımdı kacta falan diyeceksınız. :) Miex sanırım forumda yer edınmeye calısıyor belli. Yada mesaj sayısını yukselterek yarbay lıktan terfi etmeye calısıyor. Ayrıca ılk mesajları okudu miexcan. hanı sen bugun ıcın ortakoy acıkların balıkta olacaktın? denızın ortasındanmı baglanıyorsun nete :) neyse ben kendı vasifemı yaptım. yetkılı kısılerlede gorustum zaten. bu saaten sonra konu benı bağlamaz. ne yaparsanız yapın :)

burada herkeSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSe selamlar :)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.