Şimdi Ara

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_29101867/mpage_1/key_//tm.htm#29101867

konu linki bu, fakat yönetici izni lazım erişim için.
  • ya bence yanlış anlamada gereksiz bir davranış, eğer ben haklıysam kimseye birşey ispat etmek zorunda değilimdir, seni tanıyan varsa neden bu kadar uğraşıyorsun onu anlamadım.konuyu açman bile hata bence.
  • konuya istanbul içinden ilk ben cevap yazdıgım için oyunu bana veriyor avenzea arkadasımız. sans iste bana kısmetmiş:)
  • Şaka maka bencede gereksiz diye düşünüyorum,levihakan'a da katılıyorum

Sonuçta kimseye bu dünyada hesap vermek zorunda değilsin,eğer senin için ferahsa öyle birşey yapmadım diyorsan sorun yok,iftira atan düşünsün diyorum tekrar tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 16 Ocak 2009; 20:16:01 >
  • herkese selamlar.

ben oğuzhan (aranan çocuk )

konuyu takip ediyorum. bütün mesajlarıda okudum yanlız burda saçma bir durum var. avenzea adlı arkadaşımızın konuyla uzaktan yakından alakası yoktur. aslında yazmyacaktım yazı falan. yaşadığım bazı kotu olaylardan sonra donanımhaberden uzak kalmayı tercih ediyordum ama bakmadanda olmuyor. jhonny2 nağmı diyar Can Kulaksız adlı arkadaşımızdan oyunu ben aldım. little big planet oyununa karsılık kendısıne 65 mılyon para gonderdım. eft dökümanın resmını koyuyorum size aşağıda görebilirsiniz. Ben jhonny2 ye telefon numaramı verdım yalnız soyle bir olay var avenzea burda gumburtuye gitmiş. onun telefon numarasının aynısı bende benim telefonum 0535 onunki 0555 sorun bundan kaynaklanıyor olabilir. geri kalan 7 rakamda aynı 769 diye devam ediyor. herhalde jhonny2 bunu görüp delirdi. ayrıca neden deliriyor? parasını zaten benden aldı? bu durumda ben dolanırıcı falan degilim degilmi? olay tamami ile yanlış anlaşılmaktan kaynaklanıyor. haberiniz olsun.

jhonny2 ile oyun alısverısı sırasında kendısı abuk subuk başlıklar açmıştı. asıl bu kişiye dikkat. herkezi kendisi gibi zannediyor nedense. avenzea senın adınada uzuldum dostum. umarım hersey tatlıya bagalnırr.

http://img510.imageshack.us/img510/544/38444944lc5.jpg

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun

• quote:

Orjinalden alıntı: gogorock

konuya istanbul içinden ilk ben cevap yazdıgım için oyunu bana veriyor avenzea arkadasımız. sans iste bana kısmetmiş:)

hocam şahsına yönelik alma lütfen. ama dediğim gibi arkadaşlar karşılıklı çözmedikçe, sana oyun vermesi kimse için birşey değiştirmez.yada benim için değiştirmez, çok ski bir üye olsa neyse. bak şimdi ben sana şöyle açıklayayım, arkadaşa söylenen johny arkadışımız tarafından ifade edilen diyelim daha doğrusu, bir kaç tane üyeliği olduğu. sende yeni olduğun için johny ikna olmaz anlayacağın
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuxvirg

herkese selamlar.

ben oğuzhan (aranan çocuk )

konuyu takip ediyorum. bütün mesajlarıda okudum yanlız burda saçma bir durum var. avenzea adlı arkadaşımızın konuyla uzaktan yakından alakası yoktur. aslında yazmyacaktım yazı falan. yaşadığım bazı kotu olaylardan sonra donanımhaberden uzak kalmayı tercih ediyordum ama bakmadanda olmuyor. jhonny2 nağmı diyar Can Kulaksız adlı arkadaşımızdan oyunu ben aldım. little big planet oyununa karsılık kendısıne 65 mılyon para gonderdım. eft dökümanın resmını koyuyorum size aşağıda görebilirsiniz. Ben jhonny2 ye telefon numaramı verdım yalnız soyle bir olay var avenzea burda gumburtuye gitmiş. onun telefon numarasının aynısı bende benim telefonum 0535 onunki 0555 sorun bundan kaynaklanıyor olabilir. geri kalan 7 rakamda aynı 769 diye devam ediyor. herhalde jhonny2 bunu görüp delirdi. ayrıca neden deliriyor? parasını zaten benden aldı? bu durumda ben dolanırıcı falan degilim degilmi? olay tamami ile yanlış anlaşılmaktan kaynaklanıyor. haberiniz olsun.

jhonny2 ile oyun alısverısı sırasında kendısı abuk subuk başlıklar açmıştı. asıl bu kişiye dikkat. herkezi kendisi gibi zannediyor nedense. avenzea senın adınada uzuldum dostum. umarım hersey tatlıya bagalnırr.

http://img510.imageshack.us/img510/544/38444944lc5.jpg

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun

Oooooo sonunda sen. Hoşgeldin. Tamda zamanında geldin. Yalnız bu telefon olayı benim fazla derecede garibime gitti. Numaralarımız aynı, operatörler değişik. Senınle ıletısım kurmanın kolay yolunu buldum o zaman. :) Şaka bir yana gönderdiğin resimde kişiye ödeme yapmışssın. Şimdi anlıyorum o varandaşa ben sürekli ara o zaman derdin neyse konuş dedim ben o yüzden aramadı demekki. Ne denirki. Yöneticilere bu yazıları aynen iletiyorum. Karar versinler. jhonny2 gelip sakın benden özür dilemeye falan kalkmasın. Kendisi dedektiflik yaptı. O kadar idaali konuştu. Yok senı buldum, oğuz sensin dedi. Al işte jhonny2. Senin asıl muhattabın geldi. Ben o sözlerime ek olarak burdanda Allah sana acilen akıl fikir versin diyorum. Başdaka sözüm yok sana.

Ne manyak insanlar var ya

• johnny2 nin yamulduğu andır ben olsam bi daa mesaj yazmazdım bu foruma
  • anlasılan jhonny2 pek saglam ayakabı değil, ustelik parasınıda almıs.
  • Ortada dönen birşeyler varya hadi hayırlısı
  • Susurluk davası gibi mübarek onuda anlamamıştım bunuda anlamadım haklı olan kazanır elbet
  • evet arkadaslar Avenzea arkadasım buyuk zahmet gostererek sagolsun kendisi evime kadar gelip burnout paradise oyunumu teslim etmiştir. kendisine yine buradan cok tesekkur ediyorum, suan itibariyle yeni oyunuma gomuluyorum:)
  • Sanki cinayet araştırıyoruz, işe bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 16 Ocak 2009; 23:46:56 >
  • bu konu ergenekona benziyo dikkat edin sizide almasınlar arkadaslar...
  • ss isteriz ss olmadan inanmayız anında eve teslim bi iş var bu işin içinde
  • jhonnyy2 siz dhye ayak basmasan iyi olur
    cunki ayak bastigin an tum forum sana basacak
  • 20:30 dan beri sürekli kontrol ediyorum, forumdaydı, ne ara geldi acaba? Siz bu mesajı yazdığınızdada forumdaydı (mesaj listesine bakıyordu)

quote:

evet arkadaslar Avenzea arkadasım buyuk zahmet gostererek sagolsun kendisi evime kadar gelip burnout paradise oyunumu teslim etmiştir. kendisine yine buradan cok tesekkur ediyorum, suan itibariyle yeni oyunuma gomuluyorum:)

• quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

20:30 dan beri sürekli kontrol ediyorum, forumdaydı, ne ara geldi acaba? Siz bu mesajı yazdığınızdada forumdaydı (mesaj listesine bakıyordu)

quote:

evet arkadaslar Avenzea arkadasım buyuk zahmet gostererek sagolsun kendisi evime kadar gelip burnout paradise oyunumu teslim etmiştir. kendisine yine buradan cok tesekkur ediyorum, suan itibariyle yeni oyunuma gomuluyorum:)

Eyvah eyvah
  • sky__walker aynısını söyleyecektim.Dikkat ettim arkadaş o sırada pm'lerine bakıyor,forumda geziyor idi.Herhalde gogorock ile Avenzea komşu veya evleri çok yakın.Bence hiç johnny nickli arkadaşa suç atmaya gerek yok beyler.Ortada bir sorun var ve ben bu sorundan dolayı olayı pek kavrayamasamda johnny arkadaşı haklı görüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 16 Ocak 2009; 22:12:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

20:30 dan beri sürekli kontrol ediyorum, forumdaydı, ne ara geldi acaba? Siz bu mesajı yazdığınızdada forumdaydı (mesaj listesine bakıyordu)

quote:

ilginç keşke tanınan güvenilen birisine verseydi yada bir fotoğraf çekseydiler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.