Şimdi Ara

JrMcTalima is Banned Nedeni çok saçma bi bakın lütfen arkadaslar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben diezde oynuyorum org bi charım vardı 59 lvl ardream char sonra ismini taklit eden bazı arkadaslar oldu ve clanımla kavga ettim sonra da en iyisi human olmak dedim charımı sattım human char kurdum JrMcTalima neyse warrior kasmak çok zor bilirsin ama item vardı bende yaklaşık 3 milyarlık item kadar oyun parası neyse cumartesi günü kardeşime bıraktım ve ben dışarı çıktım kardeşimde bazı koxperlere bugg yapmaları için yardımcı oluyormus fakat o da bugg olduğunu bilmiyormus.sonra bir partye girmiş koxp party sonra gene buna bugg yaptırmıslar tabi süper kasıyor ya bu da ne derseler yapacak sonra 40 dk takıldıktan sonra dc yemis dahada girmemis pre yoq ben eve gelip girmeye çalıştım ama adama tıkladğım zaman dc yiyordum .. akşama doğru tekrar denedim ve ban yediğimiz yazı çıktı..Sağlık olsun diyerek forumları gezdim baktım ki herkes ko yu bırakıyorneyse dedim olan olmus yapacak bi şey yoq kardeşimi döviyimmi asıyımmı ? kesinlikle hayır giden gitsin 3 milyarlık item gitti ne olmus yani artık ko hayatımda olmıcak ve herkese sesleniyorum bu oyunu bırakmazsak çok kötü şeyler olabilir ama ben saçma nedenden dolayı ban yedim artık ko hayatımda yoK

• ben buna benzer bı neden yuznden banlandım ve oyunu bıraktım gibi hıc bır onlıne oyun oynamayı dusunmuorum da mynet te satranç falan oynuyorum fvalla ii kafa dagıtıyor
  • Resmi sitede açıklamaa yapıldı artık partyde bir koxper bile varsa bütün party banlanıyor.Sende koxp olması geerekmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: McTalima

ben diezde oynuyorum org bi charım vardı 59 lvl ardream char sonra ismini taklit eden bazı arkadaslar oldu ve clanımla kavga ettim sonra da en iyisi human olmak dedim charımı sattım human char kurdum JrMcTalima neyse warrior kasmak çok zor bilirsin ama item vardı bende yaklaşık 3 milyarlık item kadar oyun parası neyse cumartesi günü kardeşime bıraktım ve ben dışarı çıktım kardeşimde bazı koxperlere bugg yapmaları için yardımcı oluyormus fakat o da bugg olduğunu bilmiyormus.sonra bir partye girmiş koxp party sonra gene buna bugg yaptırmıslar tabi süper kasıyor ya bu da ne derseler yapacak sonra 40 dk takıldıktan sonra dc yemis dahada girmemis pre yoq ben eve gelip girmeye çalıştım ama adama tıkladğım zaman dc yiyordum .. akşama doğru tekrar denedim ve ban yediğimiz yazı çıktı..Sağlık olsun diyerek forumları gezdim baktım ki herkes ko yu bırakıyorneyse dedim olan olmus yapacak bi şey yoq kardeşimi döviyimmi asıyımmı ? kesinlikle hayır giden gitsin 3 milyarlık item gitti ne olmus yani artık ko hayatımda olmıcak ve herkese sesleniyorum bu oyunu bırakmazsak çok kötü şeyler olabilir ama ben saçma nedenden dolayı ban yedim artık ko hayatımda yoK

nesi saçma artık koxp party e de girmek ban sebebi

• quote:

Orijinalden alıntı: .ProtoN.

quote:

ben diezde oynuyorum org bi charım vardı 59 lvl ardream char sonra ismini taklit eden bazı arkadaslar oldu ve clanımla kavga ettim sonra da en iyisi human olmak dedim charımı sattım human char kurdum JrMcTalima neyse warrior kasmak çok zor bilirsin ama item vardı bende yaklaşık 3 milyarlık item kadar oyun parası neyse cumartesi günü kardeşime bıraktım ve ben dışarı çıktım kardeşimde bazı koxperlere bugg yapmaları için yardımcı oluyormus fakat o da bugg olduğunu bilmiyormus.sonra bir partye girmiş koxp party sonra gene buna bugg yaptırmıslar tabi süper kasıyor ya bu da ne derseler yapacak sonra 40 dk takıldıktan sonra dc yemis dahada girmemis pre yoq ben eve gelip girmeye çalıştım ama adama tıkladğım zaman dc yiyordum .. akşama doğru tekrar denedim ve ban yediğimiz yazı çıktı..Sağlık olsun diyerek forumları gezdim baktım ki herkes ko yu bırakıyorneyse dedim olan olmus yapacak bi şey yoq kardeşimi döviyimmi asıyımmı ? kesinlikle hayır giden gitsin 3 milyarlık item gitti ne olmus yani artık ko hayatımda olmıcak ve herkese sesleniyorum bu oyunu bırakmazsak çok kötü şeyler olabilir ama ben saçma nedenden dolayı ban yedim artık ko hayatımda yoK

ewet arkadaslar ama kardeşimin hatası yüzünden ban yedim hayırlı olsun Diezdeki bütün arkadaslarıma selamlar yollıyorum

BY BY KnightOnline Welcome Cabal onlıne

ELT clanı cabal onlıne a geçti herkesin geçmesini tavsiye ederim

ah kardeşim canım ciğerim neden seni bulur bu çakallar

• quote:

Orijinalden alıntı: .ProtoN.

quote:

talima sen beramus'da değilmisin ya? Aegean clan'ından bende o clandaydın sonra WeAreTurk'e geçtim ismim :LorD_Kqdir: lvl 65 bende ban yedim takma kafana , bıraktım bende sağlık olsun dediğin gibi.
    artık dışarıya daha cok vakit ayırabiliyorum
    ama boş vakitlerimde canım çok sıkılıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: :LorD_Kqdir

talima sen beramus'da değilmisin ya? Aegean clan'ından bende o clandaydın sonra WeAreTurk'e geçtim ismim :LorD_Kqdir: lvl 65 bende ban yedim takma kafana , bıraktım bende sağlık olsun dediğin gibi.
    artık dışarıya daha cok vakit ayırabiliyorum
    ama boş vakitlerimde canım çok sıkılıyo

Alıntıları Göster
    lord kadir abi benim beramusta oynıyon bi abim bizim mahalledenoda ban yedi ama istersen msn adresini fealn veririm konusursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: McTalima

lord kadir abi benim beramusta oynıyon bi abim bizim mahalledenoda ban yedi ama istersen msn adresini fealn veririm konusursunuz

Alıntıları Göster
    quote:

yok canım adamla tanışmadan msn sini almayım şimdi olmaz.hem iznide yok

• quote:

Alıntıları Göster
    Her zamn diorum Bu oyunun b.ku çıktı GM suçluları değil göz boyamak için senın gibi garibanları banlıo(aslında okdarda sucsuz değilsin ama).Bana 1 günlüğüne Gm yetkilerini werseler warya server ı boşaltırım 1 koxp cu bile bırakmam ama onlar ewlerinde yan gelip yatıolar KO artık duy sesimiziiiii

• quote:

Orijinalden alıntı: Slew

Her zamn diorum Bu oyunun b.ku çıktı GM suçluları değil göz boyamak için senın gibi garibanları banlıo(aslında okdarda sucsuz değilsin ama).Bana 1 günlüğüne Gm yetkilerini werseler warya server ı boşaltırım 1 koxp cu bile bırakmam ama onlar ewlerinde yan gelip yatıolar KO artık duy sesimiziiiii

Alıntıları Göster
    sence neden yatıyolar ? çünkü koxp danda para kazanıyolar akıl var mantık var yat geber para ne de olsa geliyor ben nerden biliyim kardeşim yapıcak tüm bunları ben dedim girer bi death kıngth partsine kasar ama oda olmadı hayvan stone goleme girmis sonra uruk trona sonra çok yere girmiş nese canı saolsun ha bu arada dediğin gibi oyunun...... çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: :LorD_Kqdir

quote:

yok canım adamla tanışmadan msn sini almayım şimdi olmaz.hem iznide yok

Alıntıları Göster
    koxsa
    cabalada
    knayıta

• quote:

Orijinalden alıntı: Slew

Alıntıları Göster
    kabal online ne yaw bilgi werin yada link plss ha ben de uskoyu bıraktım frkoya gectim daha ii 45 lwl raptor +5 war cok süper siz sakın gecmeyin serwerlar cok dolmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: @Ufuk@

koxsa
    cabalada
    knayıta

Alıntıları Göster
    1. si koxp
    2. si cabal online
    3. sü knightonline hayda hastamısın kardes sen git uyu istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: @Ufuk@

koxsa
    cabalada
    knayıta

Alıntıları Göster
    koxpa bannnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: fa®uk

koxpa bannnnnn

Alıntıları Göster
    ya bende koxpa karşıyım forumlara bakabilirsin topiclerde imzam var alla alla ben koxp moxp kurmadım kardeşimin aklı yüzünden ban yedik sağlık olsun sen onu buraya yazıcağına koxp kurmak için topic açan bazı yerler var oraya yaz

• sen benle 1vs1 e gelmiyen orc sun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameoweR31

sen benle 1vs1 e gelmiyen orc sun
    pm neydi senin kankam ?
  • quote:

pm neydi senin kankam ?

Alıntıları Göster
    dies de gameower31 bi gün kecoon lardaydım sen geçtin arenaya davet ettim ama cevap alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameoweR31

dies de gameower31 bi gün kecoon lardaydım sen geçtin arenaya davet ettim ama cevap alamadım

Alıntıları Göster
    nerden hatırlıyım seni bide vs ye çağırmısta gelmemişim
  • quote:

nerden hatırlıyım seni bide vs ye çağırmısta gelmemişim

Alıntıları Göster
    agalar bnde 64 asas war cyparda preli c1 e girioum start dioum anında dc diyorr c2 dede c3 dede öle ama yan charına giriyorrr nbcm yusuf yusuf um şuan banmı acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.