Şimdi Ara

Jungle Nidalee hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her türlü işe yarar taktik, build, rün dizilimi, kabiliyet ağacı vs... bilgilere ihtiyacım var. Bu konuda güzel bi rehber veya sık sık jungle Nidalee oynayan yayıncılar varsa onları da önerin lütfen. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler, trollere de iyi eğlenceler.

• Mid oyna boşver jungle ı. zorunlu da olsa oynamak zorunda kaldım beğenmedim. Mid nidalee yi ben oynuyorum.tek atıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarney Btinson

Mid oyna boşver jungle ı. zorunlu da olsa oynamak zorunda kaldım beğenmedim. Mid nidalee yi ben oynuyorum.tek atıyorum.
    Çayını kurupastayı da paketleyelim mi ?
  • Nidalee rehber

Kabiliyetler

30 / 0 / 0
    Ap ne varsa al

Q metin2deki baltalı mızrakdan fırlatır

W caitlynden aldığı 2. El kapanları kurar

E hil basar

R aslan yavrusu olur

Aslanken skilleri

Q ısırır

W zıplayıp ısırır

E pençeleyip ısırır

R mature olur

Önemli değil .
  • Ilk q acan da var w da e de Ben w-e-q seklinde aciyorum. Q-e-w fullüyorum. Jungle itemi olarak ilk levellarda mor olani alip sonradan maviye cevirebilirsin. Ap jungle itemi-roa-zhonya-rabadon-void seklinde gidiyorum. Eger takimda yeterli damage varsa biraz daha tanky kasabilirsin. Ganklerde mizrak tutmasa da güzel damage cikarabiliyorsun. Drake-baron kolay calabiliyorsun. Fightlarda adc yaninda durup heal basarsin, mizrak spamlarsin falan. Skin olarak hizmetcinin mizraklari digerlerininki kadar belli olmuyor onu alabilirsin zaten 520 rp olmasi lazim.
  • İlk w aciyorum 2 olunca e ya da q açılabilir ben q aciyorum çünkü red tarafına geçerken mide bir uğrayıp flash almaya çalışıyorum itemleri probuilds den bakabilirsin ilk mor jungle itemini çıkıp sonra maviye çevirmek daha iyi oluyor q ları tutturursan kill alması çok kolay ama renekton gibi hem tank hem stun atan hem de yuksek damagei olan herolara gank atarken dikkatli ol kilo verme ihtimalin var vs. vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

İlk w aciyorum 2 olunca e ya da q açılabilir ben q aciyorum çünkü red tarafına geçerken mide bir uğrayıp flash almaya çalışıyorum itemleri probuilds den bakabilirsin ilk mor jungle itemini çıkıp sonra maviye çevirmek daha iyi oluyor q ları tutturursan kill alması çok kolay ama renekton gibi hem tank hem stun atan hem de yuksek damagei olan herolara gank atarken dikkatli ol kilo verme ihtimalin var vs. vs.
    Up up...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoSpac

Up up...

Alıntıları Göster
    Updullah.
  • quote:

İlk w aciyorum 2 olunca e ya da q açılabilir ben q aciyorum çünkü red tarafına geçerken mide bir uğrayıp flash almaya çalışıyorum itemleri probuilds den bakabilirsin ilk mor jungle itemini çıkıp sonra maviye çevirmek daha iyi oluyor q ları tutturursan kill alması çok kolay ama renekton gibi hem tank hem stun atan hem de yuksek damagei olan herolara gank atarken dikkatli ol kilo verme ihtimalin var vs. vs.

Kilo verme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

quote:

Kilo verme?

Benim klavyenin düzeltmeleri bu kadar oluyor kill vermek

• Geçen sezon mid nida ile çok kolay çıkmıştım.Jungle dadabkasarsin ama ben mid oynayinca nedense çok daha hizli kasıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan2000y

Geçen sezon mid nida ile çok kolay çıkmıştım.Jungle dadabkasarsin ama ben mid oynayinca nedense çok daha hizli kasıyorum
    2-3 gündür sürekli geliyor karşıma cidden sinir bozucu ne kadar dodgelarsan dodgela illa mızrak veya tuzak bir tanesi dokunuyor sıkıntı onların vurduğu damagedan çok cougar olup üzerine atlayınca çok yüksek damage veriyor.(yakınma kısmıydı burası )
    ben denediğimde mor jungle itemini (ap veren ile tamamladım) birde zhonya,lichbane aldım gayet yeterliydi eğer mızrak tuttursan gank inanılmaz rahat ve şöyle bir güzelliği var cougar formdayken skill süreleri çok kısa adama rahat yaklaşabiliyorsun zaten yakınındaysan çok yüksek hasar veriyor kırılgan olanları direk eritiyor
    şahsi görüşüm cougar formdayken q su çok yüksek hasar veriyor küçük nerf gelir diye düşünüyorum çünkü öne geçtiği zaman kolay kolay yakalanmıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

quote:

Kilo verme?

Benim klavyenin düzeltmeleri bu kadar oluyor kill vermek

t9 un gazabı

• jungle route
    grump,blue,wolves,base,red,gank

skill dağılımı
    e,q,w açıp q,e,w max

build
    armor boots,mor ap jungler item,lich bane,morello,rabadon,void
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E746846E

jungle route
    grump,blue,wolves,base,red,gank

skill dağılımı
    e,q,w açıp q,e,w max

build
    armor boots,mor ap jungler item,lich bane,morello,rabadon,void
    Bi ben e fullüyorum galiba
  • Mainim, bu sezon 33 maç oynadım Nidalee ile 25'i falan jungle. Çok build taktik denedim, en iyisi ;

Q aç, golemlerde başla, kitlelayarak çok fazla kaplan olmadan kes son vuruşu kaplanla yap, kitelamak basit çünkü Q root atıyor. E aç, redi de aynı şekilde al, nehirde crab'ı kes manayı e'ye harca büyük ihtimalle manan biter, kaplan ol ifritleri kes b at. Pot harcamadan bu şekilde dönersin, sonra farma oynayacaksan mor totem, gank atıcaksan mavi çarptan al. İlk item ap jung itemi, Morello, Lich, Rabadon yada Hiçlik(karşı takımda MR varsa önce Hiçlik sonra Rabadon) son itemde kafana göre bişey al. Ayakkabı ben büyü nüfüzu tercih ediyorum, CDR ayakkabısı alanda var, sana kalmış. Çok fazla build denedim en iyisi bence bu.

Maç taşıma potansiyeli yüksek, counter jungle yapmak kolay ve neredeyse her junglerdan güçlü. Erken oyun avantajını sağla ve taşı.

• Bide bu çıktı profesyonel maçlarda nidale jungle görüp alıyorlar.Sonra bizim maçta feedliyorlar.Siz gümüş gold falan sınız unutmayın derim.
  • Muck
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagırnaaaat

Muck
    W aç kurbağaya w at sonra maviye w at sonra nehirdeki yengecin yoluna 3 tane w atıp kurbağaya geç kurbağayı kesip mavi al sonra yengece git yengec tuzağa basınca hareket etmiyor rahatça kesersin ordan kurtlara gidip b at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

W aç kurbağaya w at sonra maviye w at sonra nehirdeki yengecin yoluna 3 tane w atıp kurbağaya geç kurbağayı kesip mavi al sonra yengece git yengec tuzağa basınca hareket etmiyor rahatça kesersin ordan kurtlara gidip b at

Alıntıları Göster
    puan ihtiyacım olunca alıyorum junglea takım odun degilse master-challengerda free win low eloda parçalar herkesi heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.