Şimdi Ara

K.Emire de Magican STAFFları BOZUK...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaslar stafflar calısmıyo ataklar %50 az vuruyo ama sadece magelerde var bu sorun nasıl yada nezaman duzelecek staff larlada staff sızda aynı wuruyo nova ili 2500 harpy ye wuruyodum simdi 600 vuruyom...

• Sakin ol, anı yaşa. Bu bir bugtur ve eminim kısa zaman içinde düzelecek. Benimde bi magem var ama hiçbir sorun yaşamıyorum. Lvl 32lik paper mage ile dün lamia bile kestim.
  • Ya bu ne biçim bug ya simdi de hacksheld ni ne acılmıo deli olcam hırrrrrrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: yakuza893

Sakin ol, anı yaşa. Bu bir bugtur ve eminim kısa zaman içinde düzelecek. Benimde bi magem var ama hiçbir sorun yaşamıyorum. Lvl 32lik paper mage ile dün lamia bile kestim.

hp si kac onların
  • tam olarak 2904 atakları 836 defanslarıda 432 içinden çeşitli itemlar düşüyor para eden tabi 1 kez bana kukry dustu mesela
  • staflar gayet normal çalışıyor. Bundan sonra mageler böyle...
  • ben staffsız daha fazla damage vuruyom valla
  • ya bu k.e de megalar ve pro ları hic düsünmemişler biz simdi nasıl kasacaz lvl 52 de kaldımm party bulamıyorummmmmmmmmmmmmmmmm

• arkadas bende ole ama sorunu cozdum ır ol partı kur yan gel yat

• quote:

Orjinalden alıntı: gökhan_61

arkadas bende ole ama sorunu cozdum ır ol partı kur yan gel yat

zaten ır ım deru ve apos party den ve golemden baska party olmuyo zatenn
    yaws tek basıma dts keserdim rahatca simdi ise nerdeyse kesemiyecem o beni kesecekk

• valla ben ne dts ne as hıc ugrasmıyorum bu durumda dedıgım gıbı oh ne rahat yan gel yat

• ır ne oluyo ben bilmiyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: muharremTR

staflar gayet normal çalışıyor. Bundan sonra mageler böyle...

Bu gün tekara dnedim 3 tane staf aldım ve birde stafsız denedim, Staffsız dah fazla vuruyor kesinlikle

• quote:

quote:

staflar gayet normal çalışıyor. Bundan sonra mageler böyle...

Bu gün tekara dnedim 3 tane staf aldım ve birde stafsız denedim, Staffsız dah fazla vuruyor kesinlikle

Moralinizi bozmayın beyler bunu eminim bir kaç hafta içinde düzeltirler yahu bu böyle gidemez!! Akıl işi değil 40 yıllık magelerin işini biterecek halleri yok ya...

• ya arkadaşlar elimde 50 atack 32 flame staf var weirvolf leri kesemiyom ya bu ne 19 yada 20 demeç veriyo ohaaaaaaa.ellerinden gelse gawoltlar yiyecek beni ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.