Şimdi Ara

K750i garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün K750i'm balkonda telefonla konusurken 2. kattan betona düştü..(nası düştü bende bilmiorm kulağımda duruodu ayağa kalktm yoktu..)

Kapağı hafif çıkmıştı elimle taktım.. ama ekranda bi bozukluk war sırf beyaz gösterio başka bi renk yok.. Bembeyaz...

Garantiye götürsem alırmı? beyler bayanlar... YARDIM ACİL!!!

• sansini dene bence, kasada ezik yoksa yani dustugunu kanitlayacak bir iz yoksa sabah kalktim boyle olmustu dersin, muhtemelen kabul ederler ama darbe aldigini kanitlayabilirlerse kabul etmezler, sansini dene derim.
  • Hocam SE'nun servisi biraz gıcık diye biliyorum ben.Arkadaşımın w550'sinin üzerine 1-2 damla su düştü.Silene kadar tuşların arasına girmiş biraz.Önce joystick çalışmamaya başladı.Sonra telefon sapıttı.En sonunda hiç açılmıyodu.Su kaçtığı anlaşılmasın diye yaklaşık 1-1.5 ay bekldi ve garantiye verdi.Ertesi gün aramışlar siz buna su kaçırmışsınız işte garanti dışıdır ve 30 ytl vermeniz gerekiyor demişler.30 ytl ile bitse iyiydi ama başka malzeme lazım olursa onu da siz karşılayacaksınız işte bunun önü açık demişler.O da yaptıramadı.Arkadaşlar yeri gelmişken ben de onu sorayım.Sizce biraz su kaçmış SE w550'nin çok masrafı olur mu?Bu arada cihaza parça takılır ama çalışmayabilir de denmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.